PDA

View Full Version : run

sheida-peyravi
شنبه 13 بهمن 1386, 14:24 عصر
1) در Visual studio 2005 من ،دکمه Run غیب شده است و زمانی که از طریق Tools\Choose toolbax Item اقدام می کنم بعد از انتخاب سر برگ بالایی پیغام visual studio می آید مبتنی بر اینکه یا Debug کن یا Don`t send یا send error later و بعد صفحه را می بنندد .
لطفا مرا راهنمایی کنید .
چون f5 هم کار نمی کند.

2) لطفا راجع به Tools\Customize نیز توضیح بدهید که چه کار میکند و به چه صورت می شود تغییرات اعمال کرده را وارد کرد .

با تشکر

Evil 69
شنبه 13 بهمن 1386, 14:47 عصر
مشکل اول : احتمال زیاد فایل هایی از vb.net مشکل پیدا کردن
برای Tools\Customize این یک ابزار هستش همین طور که از اسمش پیداست ide برنامه رو می تونی با اون به شکل دلخاه خودت در بیاری حتی میتونی منو ها رو با اون فارسی کنی
برای اعمال تغییرات کاری لازم نیست بکنی وقتی دیال.گ مربوط رو ببندی تغییرات اعمال میشه البته با کلید های خود اون دیالوگ
برای فارسی کردن منو ها هم اگر خاصتی پیغام بذار تا بهت بگم

sheida-peyravi
یک شنبه 14 بهمن 1386, 07:41 صبح
1) در Visual studio 2005 من ،دکمه Run غیب شده است و زمانی که از طریق Tools\Choose toolbax Item اقدام می کنم بعد از انتخاب سر برگ بالایی پیغام visual studio می آید مبتنی بر اینکه یا Debug کن یا Don`t send یا send error later و بعد صفحه را می بنندد .
لطفا مرا راهنمایی کنید .
چون f5 هم کار نمی کند.

من باید چطوری دوباره Run ام را فعال کنم .
لطفا یک نفر من رو راهنمایی کند.
خیلی اورژانسی

2) لطفا راجع به Tools\Customize نیز توضیح بدهید که چه کار میکند و به چه صورت می شود تغییرات اعمال کرده را وارد کرد .

منظورم از Tools \ Customize اینه /Tools/Customize سربرگ Command است که تغییرات پس از بسته شدن اعمال نمی شود.

در ضمن روش فارسی کردن را توضیح بدهید بلکه من بتونم از شر این خطاها خلاص بشم.
با تشکر

Ner'zhul Arthas
یک شنبه 14 بهمن 1386, 13:22 عصر
دوباره نصبش کن شاید درست شه.

sheida-peyravi
سه شنبه 16 بهمن 1386, 09:49 صبح
از راهنمایی تون خیلی سپاسگزارم
اما اگر ممکنه به جای نصب دوباره راه حل اساسی به بنده لطف کنید .من هر بار به مشکلی در برنامه ام یا ویندوز بر می خورم هم شما دوستان برنامه نویس و هم دوستان دانشگاه این راه را پیشنهاد می کنید(نصب دوباره نرم افزار یا نصب دوباره ویندوز)آیا این تنها راه حل مشکل است یا ساده ترین راه حل

لطفا راهنمایی کنید .

با تشکر