PDA

View Full Version : فرق و تشابه Delphi

spicirmkh
دوشنبه 22 تیر 1383, 18:50 عصر
سلام

دوستان من قبلا با دلفی 5 کار می کنم

حالا روی سیستم خودم دلفی 7 نصب کردم

می خواهم بدانم فرق و تشابه دلفی Delph و دلفی اکتان و دلفی Kylix چه و کدام قدرت بهتره

با تشکر

Inprise
سه شنبه 13 مرداد 1383, 10:20 صبح
منم خیلی راحت دیلیتش میکنم !

فرزندان من ، اگر قبل از سوال کردن یه نگاهی به صفحات قدیمی تر سایت بندازید ممکنه بتونید براحتی جواب سوالتون رو پیدا کنید و نیازی به سوال کردن مجدد نباشه ، در این مورد خاص من به شخصه دو بار و مهدی کرامتی مطالب متعددی در این باره نوشتیم .

خوش باشید

nasr
سه شنبه 13 مرداد 1383, 10:52 صبح
Off Topic

delphi-clinic

saeed_82
سه شنبه 13 مرداد 1383, 11:21 صبح
حالا چون بچه های خوبی هستید من بهتون میگم
دلفی ابزاری برای توسعه برنامه های بر پایه win32 و در محیط ویندوز است و بیشتر برای تولید اپلیکشنهای ویندوز مورد استفاده قرار میگیرد
kilix با قابلیتهای دلفی ولی برای استفاده در سیستم عامل لینوکس طراحی شده
و اما Octane :
این محصول چیزی شبیه ویژوال استودیوی مایکروسافت برای طراحی برنامه های بر پایه دات نت میباشد. قدرت این کامپایلر در ساخت صفحات وب قابل مقایسه به نسخه های عادی دلفی نیست چرا که این محصول برای توسعه تکنولوژی دات نت مایکروسافت ایجاد شده است . البته فعلا دارای ایرادات زیادی است و لی امید است که در آینده ای نزدیک مشکلات حل شود .

Sepidar
سه شنبه 13 مرداد 1383, 21:07 عصر
یه حکایت بی مزه و کاملا بیربط:
یه روز 2 تا لوچ گیر هم افتاده بودن، یکیشون میگفته هر دست 7 انگشت داره، یکیشون میگفته هشت تا. آخر هم با هم به توافق نمیرسن. در نتیجه قضیه رو میبرن پیش قاضی شهر؛ قاضیه یه نیگا بهشون میندازه میگه: زود گورتونو گم کنید تا نزدم هر سه چهارتاییتونو داغون کنم!

یه نتیجه گیری مهم: لطفا در برخوردهایتان با دیگران وسواس بیشتری نشان دهید!

saeed_82
جمعه 16 مرداد 1383, 22:40 عصر
من منظور شما رو درست نگرفتم
مشکل از طرف بنده است که جواب ایشون رو براشون نوشتم
ایشون باید در همان جهل خود باقی میموند

saeed_82
جمعه 16 مرداد 1383, 22:44 عصر
سوالات شخصی را از طریق PM سوال کنید.

delphi-clinic

nima_north
سه شنبه 12 آبان 1383, 12:33 عصر
آقای مدیریت من نمیدونم که شما چقدر وقت دارید که اینقدر به بچه ها کمک میکنید