PDA

View Full Version : تغییر پسور در فورم

bahar2008
سه شنبه 23 بهمن 1386, 09:14 صبح
سلام دوستان خوبم

اگر ممکن هست سورس کد برنامه تغییر پسورد در فرم را هم قرار بدید .من هر چی داخل سایت گشتم کدی در این رابطه پیدا نکردم و مشکلم بیشتر در مورد قسمتی هست که قراره پسورد داده شده رو با پسورد داخل بانک مقایسه کنه که آیا مثل هم هستند یا نه .

اگر امکان داره کد کامل تغییر پسورد رو قرار بدید.

alih988
سه شنبه 23 بهمن 1386, 12:29 عصر
منظور شما این است که اگر پسورد از نظر حروف کوچک و بزرگ مثل هم باشد و نباشد چه باید کرد ؟

bahar2008
سه شنبه 23 بهمن 1386, 14:05 عصر
نه من منظورم سورس برنامه تغییر پسورد هست که توی همه سایت ها وجود داره و مثلا یک گزینه داره که کلمه عبور قبلی رو می پرسه
حالا می خوام بدونم وقتی کاربری کلمه عبور قبلی خودش رو وارد می کنه چه طوری عمل مقایسه ر وانجام بدم که آیا کلمه عبوری که زده با کلمه عبوری که قبلا در پایگاه داده وجود داره یکی هست یا نه ؟:متفکر:

من بیشتر در همین قسمت عمل مقایسه پسوردها با هم مشکل دارم :افسرده::افسرده::افسرده::افس ده:

saman_itc
سه شنبه 23 بهمن 1386, 14:39 عصر
If (((TextBox1.Text <> ""And TextBox2.Text <> ""))) Then
'ol_cm = New OleDbCommand("Select * From user1 ", ol_cn)
'dr = ol_cm.ExecuteReader
'If dr.HasRows = False Then
' 'Me.Close()
' 'Frm_Main.TStatus_User.Text = "admin"
' User_Code = 1
' Me.Visible = False
' Frm_StartUp.Show()
' Exit Sub
'End If
'*******************************
ol_cm = New OleDbCommand("Select * From user1 where UserN ='" & TextBox1.Text & "' and Pasn = '" & TextBox2.Text & "' ", ol_cn)
dr = ol_cm.ExecuteReader
If dr.HasRows = TrueThen
dr.Read()
'User_Code = dr("ID")
'Me.Close()
Me.Visible = False
Frm_StartUp.Show()
'Frm_Main.TStatus_User.Text = Txt_UserName.Text
Else
Msgbox_Custom("شناسه کاربری/واژه عبور وارد شده معتبر نیست", 1, 2, "ورود غیر مجاز")

EndIf

Else
Msgbox_Custom("شناسه کاربری/واژه عبور وارد شده خالی است", 1, 2, "ورود غیر مجاز")
EndIf

bahar2008
سه شنبه 23 بهمن 1386, 18:04 عصر
ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز

من با sql2000 کار می کنم اگر امکان داره قسمت پایگاه داده اش رو با دستورات sql بنویسید چون خیلی از دستوراتش رو متوجه نشدم

من در برنامم یک صفحه دارم که فقط پسورد قبلی و پسورد جدید رو از کاربر می پرسه و قرار هست که ایت تغییر پسورد فقط برای یک کاربر در نظر گرفته بشه .

حالا سوالم اینه که دستورات تغییر پسورد برای یک نفر با دستورات تغییر پسورد برای چند نفر آیا با هم فرق زیادی دارن یا نه؟

bahar2008
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 11:17 صبح
مشکلم رو خودم تونستم حل کنم :لبخند::تشویق::لبخند:
از مدیر محترم سایت خواهشمندم که این تاپیک رو حذف کنن

saman_itc
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 16:29 عصر
شما کارتون بزارین ننینیم چه قده فرق می کنه
دستورات Sql یکی خانم بهار.مهم الگو گرفتنش بود