PDA

View Full Version : چگونگی برقراری ارتباط با sql server در asp

ahmad_rabie
سه شنبه 23 تیر 1383, 14:04 عصر
سلام
لطفا چگونگی برقراری ارتباط asp با sql را برام توضیح بدهید توی Dreamweaver قسمت application این کانکشن را برگزار کردم حتی رکوردها رو میاره ولی وقتی صفحه asp را اجرا میکنم پیغام میده که تو پرمیشن نداری به بانک وصل بشی .
لطفا مراحل ارتباط با sql را برام بگید و اگر باید در sql تنضیماتی انجام بدهم راهنمایی نمایید .
با تشکر احمد

Mahdavi
سه شنبه 23 تیر 1383, 18:31 عصر
دوست عزیز نگفتید واسه وصل شدن آیا User تعریف کردی یا از User خود SQL یعنی Sa استفاده کردی.
اما خطایی که شما میگید به احتمال خیلی زیاد بر می گرده به SQL.
برید اون کاربر رو به Database مورد نظر مجوز بدید.

Delphi-Clinic
سه شنبه 23 تیر 1383, 18:31 عصر
سلام
آقا این سوال یه جورایی به کار منم مربوطه در فرمان زیر برای برقراری ارتباط با SQL Server چه تغییری باید اعمال کنم:

strCon = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=" & Server.MapPath("f-news.mdb")

mamal8khat
دوشنبه 12 مرداد 1383, 16:10 عصر
این استرینگ رو تست کن:

"Provider=SQLOLEDB.1;Persist Security Info=False;User ID=user;Initial Catalog=databasename;Data Source=servername"

miss.ebrahimi
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 11:39 صبح
سلام
من اصلا نمیدونم چگونه باید asp را به sql-server مرتبط کنم لطفا کمکم کنید

میتی دات نت
سه شنبه 19 اردیبهشت 1385, 09:58 صبح
به نام خدا
شما وقتی IIS رو نصب می کنید اگر Document هاش رو هم نصب کرده باشید . در آنجا در Help قسمت DataBase جدولی هستش که طریقه ارتباط با تمامی انواع بانک ها رو شرح داده است .

fatemeh r
یک شنبه 24 اردیبهشت 1385, 20:51 عصر
چطوری باید document هاش رو نصب کنیم.
منظورتون از "انجا" چیه؟

shahroozj
سه شنبه 26 اردیبهشت 1385, 12:41 عصر
برای اتصال به SQL Server :

connectionstring = "Provider=SQLOLEDB.1;Persist Security Info=True;Initial Catalog=DBName;Data Source=ServerName;APP=Microsoft Development Environment;DATABASE=DBName"
UserName = "Your DB UserName"
Password = "Your DB Password"

set DBConn = Server.CreateObject("ADODB.Connection")
DBConn.Open connectionstring, UserName , Password

danijoon
سه شنبه 17 فروردین 1389, 21:05 عصر
لطفا با سی شارپ هم بذارین

danijoon
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 20:25 عصر
"Persist Security Info=False;Integrated Security=true;Initial Catalog=database;server=(local)"
ممنون خودم پیدا کردم