PDA

View Full Version : فرق سی شارپ با سی شارپ دات نت چیه؟

mohamad2526
شنبه 04 اسفند 1386, 16:49 عصر
اگه فرقه زیادی ندارند پس چرا در بازار 2 نوع کتاب وجود دارد یکی سی شارپ و دیگری سی شارپ دات نت

SabaSabouhi
یک شنبه 05 اسفند 1386, 08:19 صبح
اگه فرقه زیادی ندارند پس چرا در بازار 2 نوع کتاب وجود دارد یکی سی شارپ و دیگری سی شارپ دات نت

با سلام
اصلاً فرقى ندارن.

صبا صبوحى

behrooz66
یک شنبه 05 اسفند 1386, 09:19 صبح

برای توضیح بیشتر اینو بدون که بیشتر زبان ها که قبل از دات نت وجود داشتن، الان دارای یک نسخه مخصوص دات نت هم هستن که وقتی داری نحت دات نت باهاشون مینویسی باید قواعد دات نت رو بدونی و رعایت کنی.
اما C# زبانیه که نسخه غیر دات نت نداره، یعنی از اول مختص چارچوب دات نت طراحی شده.

mohamad2526
یک شنبه 05 اسفند 1386, 11:37 صبح
پس من کدومش بخرم ؟ سی شارپ یا سی شارپ دات نت

اَرژنگ
یک شنبه 05 اسفند 1386, 12:51 عصر
پس من کدومش بخرم ؟ سی شارپ یا سی شارپ دات نت
اگر میتوانید هر دو را بخرید بعد هم فرقشان را به ما بگید!
داستان چیه ؟‌کی به شما گفته که بهتان سی شارپ خالی و یا دات‌نت دارش را میفروشند؟ چی میخواهید بخرید و فروشنده به شما چی گفته؟

mohamad2526
یک شنبه 05 اسفند 1386, 12:58 عصر
من فقط سر عنوان کتاب ها که در کتاب فروشی دیدم شک کردم گفتم شاید فرق می کنه چون تازه کارم اقای اژانگ اگه ناراحت شدید به بزرگی خودتون ببخشید؟

اَرژنگ
یک شنبه 05 اسفند 1386, 13:17 عصر
من فقط سر عنوان کتاب ها که در کتاب فروشی دیدم شک کردم گفتم شاید فرق می کنه چون تازه کارم اقای اژانگ اگه ناراحت شدید به بزرگی خودتون ببخشید؟
مگر من چی گفتم که شما فکر میکنید که نارحت شدم؟
من خیلی وقتها دیدم که فروشنده‌ها نمیدونند چی میفروشند و بعدش هم اطلاعات اشتباه میدند (فکر کردم فروشگاهی میخواهید خرید کنید و به شما گفتند که سی شارپ را با دات نت و بی دات نت میفروشند، از این کلکهایه فروشندگی زیاد هست).
من از شما ناراحت نیسستم ، فکر کردم که یکی شما را دارد گمراه میکند که بهتان ۲ چیزه به عنوانهایه مختلف بفروشه.
نمیدونستم که دارید کتاب میخرید، وگرنه میگفتم که داستان کتاب این است که کیفی ممکن است که به اسمه کتاب دات را اضاففه کنند و یا نکنند، بستگی دارد که اگر فکر کنند که داشتن دات نت بر رویه اسم کتاب به فروش کتاب کمک میککند و یا نه.

net.میلاد(منجی)
یک شنبه 05 اسفند 1386, 15:09 عصر
مگر من چی گفتم که شما فکر میکنید که نارحت شدم؟
.
ببخشید ارژنگ جان شما مثل اینکه دعوا دارید!
سوال این دوستمون مشخص میکنه اطلاعات زیادی در این مورد نداره خیلی ملایم تر هم میشه راهنمایی کرد ! این طور صحبت کردن شما موجب سرخوردی بچه های تازه کار میشه و در آینده از پرسیدن سوال های خود هراسان میشن که مبادا سوالم........
با سپاس

اَرژنگ
یک شنبه 05 اسفند 1386, 16:05 عصر
ببخشید ارژنگ جان شما مثل اینکه دعوا دارید!
سوال این دوستمون مشخص میکنه اطلاعات زیادی در این مورد نداره خیلی ملایم تر هم میشه راهنمایی کرد ! این طور صحبت کردن شما موجب سرخوردی بچه های تازه کار میشه و در آینده از پرسیدن سوال های خود هراسان میشن که مبادا سوالم........
با سپاس

جالبه! من دعوام با کسی بود که به ایشان سی شارپ و سی شارپ دات نت را به شکل متفاوت جلوه داده
دوباره جوابم را خواندم و میبینم که منظورم به این بوده که فروشنده بهشان چی گفته،
وببخشید نت میلاد: خیر من با کسان تازه کار دعوا ندارم، اگر پستم را دوباره بخوانید میبیند که دارم میپرسم که فروشنده بهشان چی گفته که باعث شده که فکر کنند سی شارپ با سی شارپ دات نت فرق دارد.
اگر میتوانید اینکه کجایه لحن باعث سرخوردی بچه های تازه کار میشه را بهم نشان بدید متشکر میشم،
تازه‌کارها هم نباید همینطوری حرف را قبول کنند، باید دلیل بپرسندو مدرک بخواهند.در ضمن از این جملتان خوشم نیامد:
"ببخشید ارژنگ جان شما مثل اینکه دعوا دارید!" ، من دارم سعی میکنم کمک کنم ،بعضی وقتها این که از نوشته من چی برداشت میشه در تفکر کسی که میخواند و چطوری تفسیر میکند.
بعد از اینکه توضیح دادم گاهاً فروشنده‌‌ها نادانسته حرف میزنند و هدفشان فقط فروختن است و در پست قبلیم گفتم که " فکر کردم که یکی شما را دارد گمراه میکند که بهتان ۲ چیزه به عنوانهایه مختلف بفروشه" شما از این جمله استفاده میکنید!
حالا شما میتوانید بگید که مقصودتان چیزه دیگری بوده ولی میبینید که اشتباه تفسیر کردن پستها آٓسان است!ٓ پس مشکل فقط با جواب من نیست. (اگر هست یک اصولی برایه نوشتن به من بدید که پستهام ملایم باشند، و این رو جدی میگم، موقع نوشتن تنها چیزی را در ان لحظه در فکرم است مینویسم و زمان برایه مسخره بازیهایی مانند "دوست عزیز، و تعارفات ایرانی ندارم، در فروم انگلیسی جواب مستقیما و صریح داده میشه، فقط فروم فارسی برایه تعارف بازی وقت هدر میدند ).
با سپاس

اَرژنگ
یک شنبه 05 اسفند 1386, 16:13 عصر
با عرض پوش، من قسمتی راکه قرمزکردم (" کتاب") را ندیدم ، چیزی که در فکرم خواندم این بود:
اگه فرقه زیادی ندارند پس چرا در بازار 2 نوع وجود دارد یکی سی شارپ و دیگری سی شارپ دات نت
فکر کردم یکی میخواهد به شما۱ چیز را با ۲ نام مختلف بفروشد.

net.میلاد(منجی)
یک شنبه 05 اسفند 1386, 22:27 عصر
جالبه! من دعوام با کسی بود که به ایشان سی شارپ و سی شارپ دات نت را به شکل متفاوت جلوه داده
دوباره جوابم را خواندم و میبینم که منظورم به این بوده که فروشنده بهشان چی گفته،
وببخشید نت میلاد: خیر من با کسان تازه کار دعوا ندارم، اگر پستم را دوباره بخوانید میبیند که دارم میپرسم که فروشنده بهشان چی گفته که باعث شده که فکر کنند سی شارپ با سی شارپ دات نت فرق دارد.
اگر میتوانید اینکه کجایه لحن باعث سرخوردی بچه های تازه کار میشه را بهم نشان بدید متشکر میشم،
تازه‌کارها هم نباید همینطوری حرف را قبول کنند، باید دلیل بپرسندو مدرک بخواهند.در ضمن از این جملتان خوشم نیامد:
"ببخشید ارژنگ جان شما مثل اینکه دعوا دارید!" ، من دارم سعی میکنم کمک کنم ،بعضی وقتها این که از نوشته من چی برداشت میشه در تفکر کسی که میخواند و چطوری تفسیر میکند.
بعد از اینکه توضیح دادم گاهاً فروشنده‌‌ها نادانسته حرف میزنند و هدفشان فقط فروختن است و در پست قبلیم گفتم که " فکر کردم که یکی شما را دارد گمراه میکند که بهتان ۲ چیزه به عنوانهایه مختلف بفروشه" شما از این جمله استفاده میکنید!
حالا شما میتوانید بگید که مقصودتان چیزه دیگری بوده ولی میبینید که اشتباه تفسیر کردن پستها آٓسان است!ٓ پس مشکل فقط با جواب من نیست. (اگر هست یک اصولی برایه نوشتن به من بدید که پستهام ملایم باشند، و این رو جدی میگم، موقع نوشتن تنها چیزی را در ان لحظه در فکرم است مینویسم و زمان برایه مسخره بازیهایی مانند "دوست عزیز، و تعارفات ایرانی ندارم، در فروم انگلیسی جواب مستقیما و صریح داده میشه، فقط فروم فارسی برایه تعارف بازی وقت هدر میدند ).
با سپاس
ارژنگ جان از من دلخور نشو ایراد دنیای مجازی همینه دیگه لحن نوشترو نمیشه نوشت!:لبخندساده:
من در مورد واژه دعوا از شما پوزش میطلبم!
(البته تو فوانین اومده تاپیک رو با بحث های متفرقه اشغال نکنید! پس بهتره این ماجرارو تمومش کنیم):لبخند:

اَرژنگ
یک شنبه 05 اسفند 1386, 22:58 عصر
مخلصیم !!