PDA

View Full Version : برنامه ای جهت اپلود سنتر

IISecurity.C
یک شنبه 12 اسفند 1386, 16:23 عصر
با سلام خدمت دوستان زحمت کش .

من یه سایت دارم که تقریبا اپلود سنتر بزرگی هم هست حالا کاربران از من میخوان که برنامه گرافیکی بنویسم که با پروکسی هم کار کنه و سرعتش بالا باشه

راستش نمیدونم دنبال چی باشم . واسه همین سوال کردم تا از تجارب دوستان استفاده کنم

برنامه ای که Browse رو بزنی شروع به اپلود کنه و لینک رو توی نرم افزار به ما بده

اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم با تشکر :بوس:

IISecurity.C
جمعه 17 اسفند 1386, 17:33 عصر
سلام دوستان چون جوابی ندادید خیلی گشتم (من اخریم مرحله سوال رو مطرح میکنم اول جستجو ی کافی میکنم ) حالا سورس چیزی که میخوام رو به زبان VB پیدا کردم و چون توی دلفی تازه کارم نتونستم به دلفی تبدیل کنم .سورس رو به پست ضمیمه میکنم دوستانی که توانایی تبدیل این چند خط کد رو از VB به Delphi دارد . لطفا کمک کنند .پیشاپیش از زحمات شما قدرانی میکنم با تشکر

IISecurity.C
شنبه 18 اسفند 1386, 15:08 عصر
یعنی هیچ کدوم از دوستان نمیتونه به من کمک کنه !!

mrm0101
شنبه 18 اسفند 1386, 15:54 عصر
سلام .
می شه دقیق بگید خواسته شما دقیق چی هست . می خواهید یک آپلود سنتر با دلفی بنویسید که کاربران برای دانلود فایل به آن مراجعه کنند . یا برنامه گرافیکی .
وضاح تر بگید چی می خواهید

IISecurity.C
شنبه 18 اسفند 1386, 19:21 عصر
سلام

دوست عزیز اگه سورس ضمیمه را ببینید . میفهمید که من یه برنامه میخوام که به واسه اون (گرافیکی) فایل رو اپلود کنم و لینکش رو از خود برنامه بگیرم .با وی بی پیدا کردم ولی من دلفی کارم

mrm0101
شنبه 18 اسفند 1386, 19:56 عصر
سلام . من توی سیستمم ویژوال بیسک نصب نیست و سورس رو ندیدم
ولی اگر می خواهید یک وب سایت طراحی کنید که کاربران بتوانند فایل از اون دانلود یا آپلود کنند می توانید از intraweb در دلفی استفاده کنید . توی مثال های دلفی یک مثال جامع در مورد اینترا وب که شامل موضوعی که شما دنبالش می گردید هم هست .
موفق باشید

IISecurity.C
شنبه 18 اسفند 1386, 20:53 عصر
دوست عزیز من یک سایت دارم مشابه این سایت Www.Persianupload.com که میخوام براش یک برنامه GUI بنویسم که کاربر بدون مراجعه به سایت با برنامه GUI فایل هاش رو اپلود کنه و لینک رو بگیره که بعدا میخوام گسترشش بدم و Proxy اینا برای برنامه بزارم