PDA

View Full Version : میشه برای کار با پورتهای COM به VMware یا VB اعتماد کرد؟

Ariyan
دوشنبه 20 اسفند 1386, 19:42 عصر
من نیاز دارم برای ارسال داده از طریق پورتهای COM و با یک کابل RS232 از یک برنامه ویندوز استفاده کنم - میدونم که به Wine نمیتونم اعتماد کنم و احتمالا کار رو خراب میکنه ولی میخواهم بدونم میشه برای این کار به VB یا VMware اعتماد کرد؟

Inprise
دوشنبه 20 اسفند 1386, 21:13 عصر
VB نمیدونم چیه ولی من از پورتهای Vmware زیاد استفاده کردم و مشکلی ندارن

Mehdi Asgari
دوشنبه 20 اسفند 1386, 22:07 عصر
VB = Virtual Box ?

Ariyan
دوشنبه 20 اسفند 1386, 22:09 عصر
VB=VirtualBox ؟ بله!
از پاسخ ممنون.
یعنی خروجی سخت افزاری شون هم درسته و مثل Wine خروجی رو خراب نمیکنند؟

Inprise
دوشنبه 20 اسفند 1386, 23:20 عصر
Virtual Box رو برای این مورد تست نکردم . Wine رو هم . ولی Vmware همونطوری که انتظار میره کار میکنه . من برای دیباگ مثلا-راه-دور ازش استفاده میکنم و خوبه .

Ali_ix
چهارشنبه 22 اسفند 1386, 22:08 عصر
Virtual Box رو برای این مورد تست نکردم . Wine رو هم . ولی Vmware همونطوری که انتظار میره کار میکنه . من برای دیباگ مثلا-راه-دور ازش استفاده میکنم و خوبه .
VirtualBox هم تا جایی که من به طور تجربی دیدم تاثیر جانبی (منفی) روی اطلاعات پورتهای متصل شده به سیستم عامل میهمان نمیگذاره.

Ariyan
پنج شنبه 23 اسفند 1386, 00:06 صبح
VirtualBox هم تا جایی که من به طور تجربی دیدم تاثیر جانبی (منفی) روی اطلاعات پورتهای متصل شده به سیستم عامل میهمان نمیگذارهفکر کنم منظورم رو درست نرسوندم:
من میخواهم یک کابل rs232 به کیس وصل کنم بعد بجای اینکه برای ارسال دیتا روی کابل از یه برنامه تحت لینوکس استفاده کنم یه برنامه ویندوز که کار نوشتن رو انجام میده را روی ویندوزی که توی VMware یا VirtualBox نصب کرده ام اجرا کنم واز طریق اون دیتا رو ارسال کنم و مخواهم بدونم که در این حالت دیتا با دیتایی که به طور مستقیم از سیستمی که ویندوز روش نصبه و مستقیما با پورت کار میکنه یکی هست یا مثل Wine این دو یکی نیستند و یا وقفه های غیر قابل قبول توی روند ارسال ایجاد میشه؟
یعنی Host لینوکس و Guest ویندوزه و برنامه روی ویندوز اجرا میشه .
ممنون از توجهتون.

mahmoud.golzar
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 08:03 صبح
در مورد VB = Virtual Box ? بیشتر توضیح میدین

Ariyan
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 11:34 صبح
در مورد VB = Virtual Box ? بیشتر توضیح میدین

VB رو من به عنوان مخفف برای VirtualBox استفاده کردم!!