PDA

View Full Version : اعتیاد ! بلای خانمان سوز !

Mohammad_Mnt
شنبه 07 تیر 1382, 01:40 صبح
آقا کمکم کنین !
من معتاد شدم و احتباج دارم که یکی ترکم بده !
فکر بد نکن دیگه :evil: من به این سایت معتاد شدم ! اول ها 2 هفته یه بار می اومدم ، بعد شد هفته ای یه بار ، بعد .... حالا بعضی روز ها 4-5 بار می آم توسایت :shock:
چی کار کنم ! هر چی هم تلاش می کنم ترک کنم نمی شه :roll:

Rambod
شنبه 14 تیر 1382, 18:33 عصر
یه کم سخته! ولی اگر سعی کنی می تونی. مثل من. شاید یادت باشه من توی برنامه نویس دات کام خیلی اکتیو بودم و 5-6 بار در روز می اومدم و جواب سوالارو تا اونجایی که بلد بودم می دادم. کم کم دیدم داره منو از کارو زندگی میندازه. با سعی بسیار ترک کردم. البته من شدیداً ترک کردم و فکر کنم تاحالا تو برنامه نویس دات نت 4-3 تا پیغام بیشتر نذاشتم.
سعی کن تو مثل من ترک نکنی لااقل روزی یک بار بیای. :)

sayana
شنبه 14 تیر 1382, 19:28 عصر
آقا حرف اعتیاد رو نزنین الان از "سازمان مبارزه با مواد مخدر " و "سازمان فضای سبز" و " سازمان صلح جهانی " و "سازمان اشتغال" و " وزارت کار " و " سازمان ملی جوانان " و "انجمن فیلتر سازی اینترنت " و " سازمان خدمات شهری" و ... میریزن اینجا
:wink: :wink: 8) :lol: :lol:

(امید)
شنبه 14 تیر 1382, 19:31 عصر
4-5 بار؟
باورتون نمی شه . من هر یک ساعت یک بار می یام تو سایت .
حساب که کردم روزی 5 تا 10 بار سر می زنم به سایت .
مثل اینکه منم اغفال شده بیــــــــــــدم

morteza_dehghan
یک شنبه 15 تیر 1382, 00:31 صبح
اینجور که شما میگید ما هنوز وضعمون خوبه :wink: تا اثر همنشین در ما هم اثر نکرده در ریم :lol: چون ماهم تقریبا روزی 2 -3 با رمیایم و هر بار حدود 1-2 ساعت تو هستیم تا بیشتر نشده در ریم امان از زغال خوب و رفیق بد :oops: :lol: ( سوء تفاهم نشه ضرب المثل دیگه :wink: :lol: )

sunboy
یک شنبه 15 تیر 1382, 09:56 صبح
اقا منم روز 5-4 می امم
می گم بریم همگی خودمونو به تخت ببندیم
:lol:

Rambod
یک شنبه 15 تیر 1382, 10:22 صبح
نه آقا (شایدم خانم!) اینجوری نمیشه! بهترین روش اینه که دیگه اینترنت نخرین! این روش برای من جواب داده!! :roll:
اونوقت با یک تیر دو نشون رو زدین! هم از برنامه نویس دات نت خلاص میشین هم از اینترنت!!! :D برای اینکار لازمه که حداقل 15 روز اینترنت نداشته باشین!!

sunboy
یک شنبه 15 تیر 1382, 18:16 عصر
خداوکیلیمن نمی تونم من عید رفتم شمال 13 روز کامی نداشتم داشتم می موردم :cry:

morteza_dehghan
دوشنبه 16 تیر 1382, 01:28 صبح
اق این چه راه حلیه
یکی مثل من که اینترنت مجانی استفاده میکنه چی میشه نخره؟؟؟؟

sayana
دوشنبه 16 تیر 1382, 09:57 صبح
راه حل : اینترنت مجانیش رو بده به من :lol: :wink:

sunboy
دوشنبه 16 تیر 1382, 17:41 عصر
منم می خوامم :lol:

مهدی کرامتی
دوشنبه 16 تیر 1382, 19:40 عصر
آقا پس من چی بگم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
بنده حدود 2 ساله که روزی 20 بار به اینجا سر میزنم :shock:

فکر کنم من دیگه از همتون خلاف سنگین ترم. نه؟ 8)

البته تقصیر شرکت پارس آنلاینه ها ! چه جوری؟ اینجوری که بنده ماهی 25000 تومان پول اشتراک میدم، تا آخر ماه 24 ساعته آنلاین ام. جالبه نه؟ :wink:

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 18 تیر 1382, 10:07 صبح
نه :wink:

sunboy
چهارشنبه 18 تیر 1382, 12:14 عصر
آقا پس من چی بگم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
بنده حدود 2 ساله که روزی 20 بار به اینجا سر میزنم :shock:

فکر کنم من دیگه از همتون خلاف سنگین ترم. نه؟ 8)

البته تقصیر شرکت پارس آنلاینه ها ! چه جوری؟ اینجوری که بنده ماهی 25000 تومان پول اشتراک میدم، تا آخر ماه 24 ساعته آنلاین ام. جالبه نه؟ :wink:

مایه داری دیگه
اقایی کرامتی جدیدن از هند کانکت می شید به خاطر عکس تون می گم

مهدی کرامتی
چهارشنبه 18 تیر 1382, 14:10 عصر
نه آقا جان هند کجا بود؟ بنده از دهکده المپیک تهران Connect میشم.
در ضمن اون تاج هم رو سر بنده می‌بینی کلاه تزئینی است که اقوام پارس هنگام مهمانی رفتن و شرکت در مراسم رسمی بر سرشان میگذاشته‌اند. :idea:

sunboy
چهارشنبه 18 تیر 1382, 18:24 عصر
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

morteza_dehghan
پنج شنبه 19 تیر 1382, 23:25 عصر
کی بود اینترنت مجانی میخواست بیاد اینجا بهش بدم :wink: :P البته فقط پسوردش مجانیه پول تلفنش که میاد این حساب نیست :wink: :P :oops: :cry: خودش ضرر بدتریه که به هوای پسورد مجانی من معملاً شبها ساعت 11 میام بالا و تقریبا تا ساعت 3 الی 4 صبح بالا هستم پولش به کنار خوابم را بگو :cry: :(

sunboy
جمعه 20 تیر 1382, 08:57 صبح
مگه از یزد باید کانت شیم

morteza_dehghan
جمعه 20 تیر 1382, 10:55 صبح
نه عزیزم از تگزاز باید وصل بشی خوب isp یزد است اگر بخواهی از شهر دیگری به اینجا وصل بشی که باید صفر بگیری و آنوقت است که هزینه تلفن جنابعالی سر به فلک می کشد :P :P :wink: