PDA

View Full Version : کامل کردن این برنامه تحت شبکه !

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 06:59 صبح
سلام
خوبید دوستای گلم
یکی از دوستان زحمت کشیدن و این برنامه رو چند وقت قبل برای من گذاشتن . توی این برنامه کابر می تونه از کلاینت به سرور Login کنه . اما برنامه سرور WinApplicatoin نیست و من می خوام که اونو WinApp کنم اما نمیشه . اگر یکی از دوستان لطف کنند و راهنمایی کنن ممنون میشم . این اولین برنامه ای هست که من می خوام تحت شبکه بنویسم . پس خیلی به راهنمایی های شما نیاز دارم . اگر کمک کنید که تمومش کنم عالی میشه .

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 07:08 صبح
کسی نمی خواد به من کمک کنه ...

hdv212
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 10:20 صبح
اما برنامه سرور WinApplicatoin نیست و من می خوام که اونو WinApp کنم اما نمیشه .
چرا دوست عزیزف اونم WinApplicationهست، شاید فایل اجراییش رو پیدا نکردی، فایل اجراییش در شاخه ی زیر هست :

MyProgram\Server\MyProgram.Service\bin\Debug
اجراش کن، بعد برنامه ی کلاینت رو اجرا کن.

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 16:11 عصر
جراش کن، بعد برنامه ی کلاینت رو اجرا کن.
من اونو اجرا کردم و دیدم اما من می خوام که از Windows Form استفاده کنم و یک سری قابلیت ها و امکانات رو به برنامه سرور و کلاینت اضافه کنم . برنامه کلاینت که از Windows Form استفاده می کنه ، اما برنامه سرور Console هست . حالا اگر بگید که من چکار کنم ممنون می شم .

Amir Oveisi
جمعه 16 فروردین 1387, 00:51 صبح
برنامه کلاینت که از Windows Form استفاده می کنه ، اما برنامه سرور Console هست

من می خوام که از Windows Form استفاده کنم

خوب من که نمیدونم الان مشکل چیه؟
فکر نکنم تبدیل کردن یه برنامه consol به winform کار سختی باشه!

یا قضیه چیز دیگریست؟؟

مهدی رحیم زاده
شنبه 17 فروردین 1387, 06:20 صبح
فکر نکنم تبدیل کردن یه برنامه consol به winform کار سختی باشه!
میشه یه نفر زحمت این کار رو بکشه ، یا بگه که من چطور باید این کار رو انجام بدم ، آخه من خودم این کار رو انجام دادم اما بعدش برنامه کلاینت دیگه نتونست Loginکنه .

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 18 فروردین 1387, 04:22 صبح
کسی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amir Oveisi
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 14:57 عصر
همه هستن ولی وقت نیست :ناراحت:

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 18:50 عصر
سلام
این خط رو که می بینید برنامه رو اجرا می کنه البته صفحه کنسول

System.Runtime.Remoting.RemotingConfiguration.Conf igure(AppDomain.CurrentDomain.SetupInformation.Con figurationFile);
حالا من میخوام معادل اونو که بشه بدون اجرای صفحه کنسول برنامه رو اجرا کنه شما بگید چیه .
منظورم از اجرا اینه که بعد از اون برنامه سرور درست اجرا میشه ، کلاینت میتونه Login کنه .