نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: كدام شركت نرم افزاري؟

كدام شركت نرم افزاري؟

سلام

موضوعي رو كه مي خوام خدمتتون عرض كنم نمي دونم كه توي كدوم بخش از سايت بايد مطرح بشه. پس اگه جاي اين سوال اينجا نيست به هيج وجه عمدي نيست .

من مي خوام بدونم كه آيا شما دوستان عزيز شركت هايي رو در ايران مي شناسين كه به مفهوم واقعي كلمه، طراحي و پياده سازي نرم افزار رو اصولي كار مي كنند. يعني شركت نرم افزاري قوي هستند؟

دونستن اين موضوع حداقل براي من مفيد هستش.

نقل قول: كدام شركت نرم افزاري؟

موضوعي رو كه مي خوام خدمتتون عرض كنم نمي دونم كه توي كدوم بخش از سايت بايد مطرح بشه.
    تالار گفتگوی عمومی. تالار گفتگو با مسئولان برای انتقادات و پیشنهادات درباره سایت برنامه نویس هست.

تاپیک منتقل شد.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

از جنابعالي متشكرم

جداً هيچ كدوم از شركتهاي نرم افزاري توي ايران روند طراحي و پياده سازي نرم افزار رو درست و اصولي انجام نمي دهند؟!!

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

Lightbulb نقل قول: كدام شركت نرم افزاري؟

طبق نظر دوستانی که من دارم و مواردی که گفتن همکاران سیستم و رایورز رو من میدونم که نسبتا اصولی کار میکنن. الان همکاران سیستم RUP رو بسیار حرفه ای داره کار میکنه و تیم های تحلیل و طراحی و کلا Leader های تیم هاش واقعا افراد مسلط و کاربلدی هستن.
    من کاری به خروجی های همکاران سیستم ندارم که خوبه یا بد چون موارد زیادی علاوه بر دانش تیم توسعه بر کیفیت خروجی محصول تاثیرگذار میذاره که اونا در سیاست گذاری کلان شرکت ها هست و ربطی به من نداره...

نقل قول نوشته شده توسط odiseh مشاهده تاپیک
    سلام

موضوعي رو كه مي خوام خدمتتون عرض كنم نمي دونم كه توي كدوم بخش از سايت بايد مطرح بشه. پس اگه جاي اين سوال اينجا نيست به هيج وجه عمدي نيست .

من مي خوام بدونم كه آيا شما دوستان عزيز شركت هايي رو در ايران مي شناسين كه به مفهوم واقعي كلمه، طراحي و پياده سازي نرم افزار رو اصولي كار مي كنند. يعني شركت نرم افزاري قوي هستند؟

دونستن اين موضوع حداقل براي من مفيد هستش.
    فن افزار شریف

نقل قول نوشته شده توسط m.hamidreza مشاهده تاپیک
    الان همکاران سیستم RUP رو بسیار حرفه ای داره کار میکنه
    حمیدرضا خان , بی خیال RUP شید . به Agile رستگار شوید (:

نقل قول نوشته شده توسط m.hamidreza مشاهده تاپیک
    من کاری به خروجی های همکاران سیستم ندارم که خوبه یا بد چون موارد زیادی علاوه بر دانش تیم توسعه بر کیفیت خروجی محصول تاثیرگذار میذاره که اونا در سیاست گذاری کلان شرکت ها هست
    مسلما اینگونه است. بخصوص در محیط های کار غیر چابک.

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

Lightbulb نقل قول: كدام شركت نرم افزاري؟

نقل قول نوشته شده توسط SIR_asad مشاهده تاپیک
    حمیدرضا خان , بی خیال RUP شید . به Agile رستگار شوید (:
    من در خدمتم برادر.
    واقعا تیم خیلی خوبی دارن. ما اگه فقط 20 تا از این تیم ها داشتیم وضع نرم افزارمون متحول میشد.
    در رزومه تیم هاشون اینم هست که در یه بازه ای از زمان با IBM هم تعامل داشتن و گزارشات Iteration Plan و کل Artifact های هر دیسیپلین رو به IBM ارائه میکردن و تاییدیه میگرفتن البته در قالب یه شرکت واسط. توانایی فوق العاده ای در Customize کردن RUP دارن و چیزی که هست اینه که Large Project های تپلی هم با RUP کار کردن بخاطر همین اعتماد به نفس کمی تا قسمتی زیادی دارن... من فکر نمیکردم یه تیم های اینجوری هم باشه کلا خیلی خوشحال شدم.

توی برنامه های این همکار سیستم یک تکست باکس و یک لیست باکس پیدا میشه که بشه توی تکست باکسه تایپ کرد و به نتیجه سرچ داخل لیست باکسه هایلایت کنه یا نه . ببینیم چجوری نوشتندندش؟چون یک روز و نیم وقت کاری منو گرفت این موضوع تا بنویسمش.

درحاشیه: یک اصولی کار کردن داریم که بشود باهاش ایزو گرفت! . یک حرفه ای کار کردن و تولید محصول حرفه ای داریم که بهترین محصول جهان رو تولید کنه . هر دوش لازمه . این فراموش نشود.
    آخرین ویرایش به وسیله JaguarXF : یک شنبه 16 آبان 1389 در 19:41 عصر

باتشكر از دوستان،
    پس تا اينجا شد:

شركت همكاران سيستم + رايورز + فن افزار شريف

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

باتشكر از دوستان،
    پس تا اينجا شد:

شركت همكاران سيستم + رايورز + فن افزار شريف
    زیاده عزیزم.
    من فقط 3 تا شرکت عالی و 3 تا 4 تا شرکت خوب در حوزه فناوری اطلاعت می شناسم.
    به نظرم این جا مطرح بشه هم بحث تبلیغ پیش می یاد و هم شرکتها زیر زربین می روند .
    ولی خدا را شکر در ایران شرکت های خوب زیاد هستند. (شرکت هایی که بقول شما اصولی کار کنند.)

موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط aminghaderi مشاهده تاپیک
    زیاده عزیزم.
    من فقط 3 تا شرکت عالی و 3 تا 4 تا شرکت خوب در حوزه فناوری اطلاعت می شناسم.
    به نظرم این جا مطرح بشه هم بحث تبلیغ پیش می یاد و هم شرکتها زیر زربین می روند .
    ولی خدا را شکر در ایران شرکت های خوب زیاد هستند. (شرکت هایی که بقول شما اصولی کار کنند.)

موفق باشید.
    نه، مساله تبليغ نيست.تازه اگه هم جنبه تبليغ داشته باشه - كه منظور اين تاپيك اين نيست- ، كه شايد بد نباشه.
    پيشنهاد مي كنم اگه شركتهايي رو كه مي شناسيد واقعاً خوب هستند نام ببريد تا بقيه منجمله من هم مطلع بشم.

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

نه، مساله تبليغ نيست.تازه اگه هم جنبه تبليغ داشته باشه - كه منظور اين تاپيك اين نيست- ، كه شايد بد نباشه.
    پيشنهاد مي كنم اگه شركتهايي رو كه مي شناسيد واقعاً خوب هستند نام ببريد تا بقيه منجمله من هم مطلع بشم.
    تهران :
    1- رادکام. (فناوری اطلاعات / دات نت)
    2- درسا. (فناوری اطلاعات / دات نت)

مشهد:
    1- توسعه سامان (فناوری اطلاعات/ php)

نکته : من داخل این شرکت ها کار نکردم ، فقط از آشنایان/دوستان من بعضا در این شرکت ها مشغول بودن و یا ...

موفق باشی.

باسپاس از شما دوستان محترم، پس شد:
    تهران:
    همكاران سيستم+رايورز+ فن افزار شريف+درسا+رادكام

مشهد:
    توسعه سامان

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید