صفحه 3 از 9 اولاول 12345 ... آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 338

نام تاپیک: هر مطلبی درباره جانوس دارید اینجا بذارید.(janus system)

Thumbs up نقل قول: هر مطلبی درباره جانوس دارید اینجا بذارید.(janus system)

نقل قول نوشته شده توسط davoodrm666_666 مشاهده تاپیک
    آقا من یه مشکل خنده دار دارم نمی تونم رنگ TabControl ها رو در Uitab جانوس عوض کنم یعنی با تغییر
    Backcolor هیچ تغییری ایجاد نمی شه ؟
    با سلام رنگ رو بايد گزينه ويرچوال اگه درست اسپل کرده باشم رو true کني اما از اين کنترل استفاده نکني بهتره
    من از اون چند مورد استفاده کردم اما بعد از يه مدتي که تعداد کنترل هاي درون ان زياد مي شود
    يک خطاي عجيب بدون مشخص شدن نوع خطا مي دهد که زماني که مي خواهيم برنامه را ببنديم اتفاق مي افتد
    اما هيچ خللي در کار برنامه ايجاد نميکند
    موفق باشيد

نقل قول: هر مطلبی درباره جانوس دارید اینجا بذارید.(janus system)

نقل قول نوشته شده توسط rezaei manesh مشاهده تاپیک
    با سلام رنگ رو بايد گزينه ويرچوال اگه درست اسپل کرده باشم رو true کني اما از اين کنترل استفاده نکني بهتره
    من از اون چند مورد استفاده کردم اما بعد از يه مدتي که تعداد کنترل هاي درون ان زياد مي شود
    يک خطاي عجيب بدون مشخص شدن نوع خطا مي دهد که زماني که مي خواهيم برنامه را ببنديم اتفاق مي افتد
    اما هيچ خللي در کار برنامه ايجاد نميکند
    موفق باشيد
    دوست عزیز ممنون از جوابی که دادید . مشکل اصلی من اینه که من وقتی کنترل های net. رو در Tabcontrol می زارم رنگ پشت زمینه اونا با Tabcontrol فرق می کنه بدون اینکه رنگ پیش فرض Uitab جانوس رو تغییر داده باشم

رنگ کنترل هات رو transparent بزار
    به رنگ جانوس کاري نداه شما بايد رنگ کنترل ها رو از برگه web اولي رو انتخاب کني

در ادامه مطالب دوستان واسه فیلتر کردن بهتر استکه هرلحظه که دارید جستجو میکنید همون لحظه روی همون سطرقرار بگیرید لازم استکه خاصیت filterrowupdatemode=WhenValueChanges قرار دهید در ضمن یک فایل واسه مقایسه janus وامکانات آن میگذارم واسه دوستان یادم نیست ازکجا گرفتم شاید از همین سایت مطالبش بد نیست در ضمن اگه میخواد جستجو شرطی باشه خاصیت filterrowbuttonstyle=ConditionOperatorDropDown قراربدید مطالب زیبایی توی فایل ضمیمه است
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله مرتضی حمزه ئی : دوشنبه 23 دی 1387 در 11:52 صبح

نقل قول نوشته شده توسط pirmard مشاهده تاپیک
    مشکل با رویداد ColumnButtonClick

Private Sub Grid_ColumnButtonClick(ByVal sender As Object, ByVal e As Janus.Windows.GridEX.ColumnActionEventArgs) Handles Grid.ColumnButtonClick
    If e.Column.Key.ToString = "select" Then
    me.Text = Grid.GetRow().RowIndex.ToString
    End If

End Sub
    این رویداد باید الان به محض کلیک کردن کار کنه اما متاسفانه روی کلیک اول کار نمی کنه و با کلیک دوم raise میشه .
    علت چی می تونه باشه آیا ؟

کسی راه حلی نداره ؟

نقل قول نوشته شده توسط rezaei manesh مشاهده تاپیک
    رنگ کنترل هات رو transparent بزار
    به رنگ جانوس کاري نداه شما بايد رنگ کنترل ها رو از برگه web اولي رو انتخاب کني
    حتی با تغییر به taransparent هم درست نشد اما راهش رو پیدا کردم باید خاصیت Use effect رو false کرد

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من این سوال را دوباره توی این بخش مطرح میکنم چون همه از janus دارید استفاده میکنید من خواهش میکنم مشکلم را واسه ساختن setup حل کنید شمایی که setup ساختید من با setup ساز خود vb2008 ساختم روی ماشین خودم هم setup اجرا میشه ولی روی ماشینهای دیگه پیغامی مبنی برعدم load کردن فایل یا اسمبلی janus.windows.gridex میدهد من از ورژن 3.5 استفاده میکنم اگر دوستان کرک کامل را دارند نیز بگذارند ممنون میشم البته قبلا کرک کردم وsetup ساختم ولی موقعی که فایل JanusPatcher.exe را اجرا میکنم روی بعضی از فایلها بجای success پیغام fail میده اگر دوستان کرک کامل را بذارند ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار jafari1
    محل زندگی
    ايران

مشكل در gridex جانوس

ضمن سلام دو جدول كه بصورت Master/Detail تعريف شده در حالت عادي با حركت در جدول 1 اطلاعات جدول 2 كه detail است نمايش داده ميشود لكن اگر اطلاعات جدول 1 در GridEx با كليك بر روي عنوان ستون مرتب شود و يا با فيلتر كردن Gridex جدول اول در جدول دوم كه آن هم gridex است نمايش داده نميشود لطفا راهنمايي فرماييد

محل زندگی
    ايران

من این سوال را دوباره توی این بخش مطرح میکنم چون همه از janus دارید استفاده میکنید من خواهش میکنم مشکلم را واسه ساختن setup حل کنید شمایی که setup ساختید من با setup ساز خود vb2008 ساختم روی ماشین خودم هم setup اجرا میشه ولی روی ماشینهای دیگه پیغامی مبنی برعدم load کردن فایل یا اسمبلی janus.windows.gridex میدهد من از ورژن 3.5 استفاده میکنم اگر دوستان کرک کامل را دارند نیز بگذارند ممنون میشم البته قبلا کرک کردم وsetup ساختم ولی موقعی که فایل JanusPatcher.exe را اجرا میکنم روی بعضی از فایلها بجای success پیغام fail میده اگر دوستان کرک کامل را بذارند ممنون میشم

نقل قول: مشكل در gridex جانوس

نقل قول نوشته شده توسط jafari1 مشاهده تاپیک
    ضمن سلام دو جدول كه بصورت Master/Detail تعريف شده در حالت عادي با حركت در جدول 1 اطلاعات جدول 2 كه detail است نمايش داده ميشود لكن اگر اطلاعات جدول 1 در GridEx با كليك بر روي عنوان ستون مرتب شود و يا با فيلتر كردن Gridex جدول اول در جدول دوم كه آن هم gridex است نمايش داده نميشود لطفا راهنمايي فرماييد
    احتمالا فوکوس از دست ميره واسه رکورد و رکورد جاري براي برابر با vothing مي شه
    شما خودت يکي از رکورد ها رو در برنامه انتخاب کن

محل زندگی
    ايران

احتمالا فوکوس از دست ميره واسه رکورد و رکورد جاري براي برابر با vothing مي شه
    نه دوست عزيز در حالت عادي ركوردهاي جدول 2 را نمايش ميدهد ولي اگر با كليك روي عنوان ستون جدول 1 در گريد براي مرتب كردن ركوردها استفاده كنيم ركوردهاي جدول 2 را نمايش نميدهد

سلام
    من مي خوام بدونم كه چطور مي تونم فيلتر در جانوس بنويسم كه همزمان بتوانيم روي چند فيلد به صورت تركيبي فيلتر بزنيم.

Question نقل قول: هر مطلبی درباره جانوس دارید اینجا بذارید.(janus system)

نقل قول نوشته شده توسط neda.n مشاهده تاپیک
    سلام
    من مي خوام بدونم كه چطور مي تونم فيلتر در جانوس بنويسم كه همزمان بتوانيم روي چند فيلد به صورت تركيبي فيلتر بزنيم.
    شما مي توانيد روي يک فيلد فيلتر کنيد؟ البته از طريق کد نويسي اگر توانستيد
    کدش را اينجا بزاريد تا شايد من بتوانم براي تان ان را به چند فيلد تبديل کنم
    من قبلا روش کار کردم ام

محل زندگی
    ايران

من مي خوام بدونم كه چطور مي تونم فيلتر در جانوس بنويسم كه همزمان بتوانيم روي چند فيلد به صورت تركيبي فيلتر بزنيم
    از كامپوننت فيلتر جانوس استفاده كنيد

محل زندگی
    ايران

مشكل در gridex جانوس
    اين مسئله وقتي اتفاق مي افته كه گريد detail سورت بشه

1-
    رویداد ماوس کلیک با رویداد کلیک چه فرقی داره ؟
    می خام زمانی که کاربر روی یک ردیف خاص از گرید راست کلیک کرد منوی خاصی رو نمایش بدم (محتویات منو بسته به محتویات در ردیف غییر می کنه) چطوری می تونم بفهمم که کاربر روی کدوم سطر کلیک کرده ؟
    getrow سطح جاری رو بر می گردونه ! درست ! اما وقتی کاربر روی هدر کالمن ها هم کلیک می کنه و یا جای خالی گرید کلیک می کنه باز هم getrow سطر انتخاب شده رو بر می گردونه . من می خام فقط وقتی کاربر روی سطر خاصی کلیک می کنه منو رو نمایش بدم !
    استفاده از x,y /locattion هم زیاد جالب نیست !

سلام
    من اگه بخواهم یه Cell مشخص در DataGridView رو بخونم باید چه کنم
    کد در datagridview این هست :
    DataGridView1.Rows(r-1).Cell(c-1).Value

نقل قول نوشته شده توسط negar_s80 مشاهده تاپیک
    سلام
    من اگه بخواهم یه Cell مشخص در DataGridView رو بخونم باید چه کنم
    کد در datagridview این هست :
    DataGridView1.Rows(r-1).Cell(c-1).Value
    براي خوندن يک ستون در گرايد جانوس از کد زير استفاده کنيد

Me.GridEX1.GetRow(indexrecord).Cells("filedname"). Value()

ممنون مشکلم حل شد .

توی فیلتر گرید جانوس چند تا مشکل دارم :
    1- منوی انتخاب فیلدش RTL نیست .
    2- توی کمبوی بعدی که نوع مقایسه رو انتخاب می کنیم نمی تونم دست ببرم . مثلا می خام برای بعضی فیلدها فقط گزینه ی equal to ظاهر بشه . توی سمپل خود جانوس این مورد رو انجام دادم یعنی بعضی فیلدها تعداد مقایسه گرهاشون کمتره . اما سر در نیاوردم چی به چیه !
    3- چطور توی کمبوی انتخاب مقدار فیلد (مثلا برای نوی بولین) تکست و آیکون دلخواه رو قرار بدیم ؟

کسی تا جالا جایی تو نت ندیده که فرومی باشه در مورد این جانوس حرفه ای حرف بزنن ؟

آقا من هرچی گشتم هیچ refrence درست حسابی (البته فارسی) برای آموزش کنترل های جانوس پیدا نکردم کسی مقاله ای سراغ نداره ؟

محل زندگی
    ايران

ضمن عرض سلام
    چگونه میشود توسط کد نویسی caption مربوط به column set گرید جانوس را مقدار داد (منظورم هدر گرید جانوس است)

سلام
    چطوری می شه وقتی گرید جانوس load می شه یک ROW به صورت انتخابی Select شده باشه مثلا ششمین Row انتخاب شده باشد

من Janus2 رو که نصب کردم Help آن در Help دات نت اضافه نشد . از هیچ Source ی نمی تونم کمک بگیرم .کسی می تونه بگه چه کار کنم

کاربر دائمی آواتار شاپرک
    محل زندگی
    ناکجاآباد

نقل قول نوشته شده توسط Sub Zero مشاهده تاپیک
    بالاخره موفق شدم . ستون بندی مورد نظرم به این شکل بود .

جهت اطلاع بگم که این کار از طریق خاصیت RowSpan قابل تنظیمه.
    اگر ممكنه دقيق تر توضيح بديد چون من هم دنبال همينم
    ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران و عربستان

آقا من یک مشکلی دارم اساسی
    یک دیتا گرید ساختم که از طریق دیتابیس و به وسیله دیتا ست فیل میشه یعنی پر میشه و لی یکی از این ستون ها چک باکس که اون هم از دیتابیس وارد میشه حلا مشکل من اینجا ست که میخوام همه اون رکورد هایی که چک باکسشون ترو هست یک رنگ دیگه بشه اقا یعنی بتون بگم سه الی چهار روزه دارم با کد ها ورمیرم اما نمی تونم این کار روبکنم

با سلام
    من می خوام یک ستون رو در دیتاگرید جانوس به یک دیتاسورس وصل کنم به طوری که AutoComplete بشه.
    چطوری این کار رو انجام بدم.
    ممنون

ضمن عرض سلام
    چگونه میشود توسط کد نویسی caption مربوط به column set گرید جانوس را مقدار داد (منظورم هدر گرید جانوس است)
    در حالت نمایش معمولی یا از layout استفاده کردید ؟

این کد در حالت یک سطره بودن هدر :

Grid.RootTable.Columns(index).Caption = "new caption"

که داخل پرانتر می تونی به جای ایندکس از key اون هم استفاده کنی .

نقل قول نوشته شده توسط MOSTAFANAVVAB مشاهده تاپیک
    آقا من یک مشکلی دارم اساسی
    یک دیتا گرید ساختم که از طریق دیتابیس و به وسیله دیتا ست فیل میشه یعنی پر میشه و لی یکی از این ستون ها چک باکس که اون هم از دیتابیس وارد میشه حلا مشکل من اینجا ست که میخوام همه اون رکورد هایی که چک باکسشون ترو هست یک رنگ دیگه بشه اقا یعنی بتون بگم سه الی چهار روزه دارم با کد ها ورمیرم اما نمی تونم این کار روبکنم
    این کدو بزار وقتی که اون فیلد خاص که ایندکسشو میدی ترو باشه اون رکورد رو برات بولد می کنه

Private Sub AddConditionalFormatting()
    Dim fc As GridEXFormatCondition
    fc = New GridEXFormatCondition(Grid.RootTable.Columns(index ), ConditionOperator.Equal, true)
    fc.FormatStyle.FontBold = TriState.True
    Grid.RootTable.FormatConditions.Add(fc)
    End Sub

چطور میشه یه ستون داشته باشیم که شماره ردیف رو نشون بده ؟
    و وقتی که با فیلتر و یا سورت تغییری ایجاد می کنیم این شماره به هم نریزه و باز هم اولین سطر جدول شماره ردیف 1 رو داشته باشه .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد مقدس

آقا شما چجوری سایت جانوس رو باز می کنید از این adsl پارس آنلاین که من دارم فیلتر شده و سایتش باز نمی شه؟؟؟؟

سلام
    من در Janus Grid خصوصیت FilterMode را Automatic کردم ولی برای search کلمه را باید کامل وارد کرد . چه جوری می شه که با دادن قسمتی از کلمه تمام Data هایی را که حاوی آن کلمه هستند بیاره مثل اینکه از دستور Like در SQL استفاده بکنه

نقل قول نوشته شده توسط pirmard مشاهده تاپیک
    چطور میشه یه ستون داشته باشیم که شماره ردیف رو نشون بده ؟
    و وقتی که با فیلتر و یا سورت تغییری ایجاد می کنیم این شماره به هم نریزه و باز هم اولین سطر جدول شماره ردیف 1 رو داشته باشه .
    در مورد اين سوال بايد بگويم با 2 پراپرتي گريد جانوس را بصورت زير تغيير دهيد
    1- RowHeaders=True
    2- RowHeaderContent=RowIndex

اميدوارم جواب سوالتان را گرفته باشيد

سلام
    من در Janus Grid خصوصیت FilterMode را Automatic کردم ولی برای search کلمه را باید کامل وارد کرد . چه جوری می شه که با دادن قسمتی از کلمه تمام Data هایی را که حاوی آن کلمه هستند بیاره مثل اینکه از دستور Like در SQL استفاده بکنه
    بايد قبل يا بعد از كلمه علامت * بذاريد

ضمن عرض سلام
    در مورد اين سوال ميتوان از دستور زير استفاده كرد
    GridEX1.RootTable.Caption =
    "Jnt"

سلام
    چطوری می شه وقتی گرید جانوس load می شه یک ROW به صورت انتخابی Select شده باشه مثلا ششمین Row انتخاب شده باشد
    دوست عزيز ميتوان از دستور
    GridEX1.MoveTo(6) استفاده كني

کاربر دائمی آواتار شاپرک
    محل زندگی
    ناکجاآباد

لطفا در مورد ايجاد ChildTable و روش ايجاد اون توضيح بديد ...
    اگر در حد يك راهنمايي هم باشه ممنون ميشم .

وقتي شما در اس كيو ال بين دو تا جدول ارتباط برقرار ميكنيد و اين دو جدول را در ديتاست قرار ميدهيد
    ميتوانيد در فرم بوسيله گريد جانوس اين دو جدول را نمايش دهيد
    گريد جانوس جدول اصلي يا Master را Tables و جدول Detail را بصورت ChildTables قرار ميدهد
    براي اينكار وقتي شما گريد جانوس را روي فرم قرار داديد و مقدار DataSource را يك BindingSource قرار ميدهيد آنگاه براي نمايش فيلدها بايد گزينه Retrieve Hierarchical Structure انتخاب كنيد تا هم فيلدهاي جدول اصلي و هم فيلدهاي جدول sub نمايش داده شوند
    اين نكته فراموش نشود كه در رويداد فرم لود بايد هر دو جدول Fill شوند

کاربر دائمی آواتار شاپرک
    محل زندگی
    ناکجاآباد

امكان داره يك نمونه از Northwind آپلود كنيد ؟ چون من مواردي كه گفتيد انجام دادم ولي هيچ ركوردي نمايش نميده!!!

نقل قول نوشته شده توسط jalalnooritehrani مشاهده تاپیک
    بايد قبل يا بعد از كلمه علامت * بذاريد
    من درست متوجه نشدم یعنی در قسمت بالای Grid که برای Search است اگر بخواهیم کلمه ای را جستجو کنیم قبل از آن * بگذاریم و کاربران نیز باید این کار رو بکنند ولی من این کار رو هم کردم نشد ، میشه بیشتر توضیح بدی

صفحه 3 از 9 اولاول 12345 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •