نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: راه حل مهم برای اشکال در MDE کردن برنامه

Smile راه حل مهم برای اشکال در MDE کردن برنامه

سلام به دوستان

یک راه حل مهم برای برنامه هایی که در اکسس نمی توانیم MDE کنیم
    نمی دونم به این مشکل برخوردید یا نه در هر صورت اکسس در برنامه نویسی بسیار حساسه برای همین بعضی برنامه هامون بعلت اینکه چند بار کد می نویسیمو پاک می کنیم نمی توانیم به MDE تبدیل کنیم که من خیلی جستجو کردم تا اینکه از جایی تونستم راه حل پیدا کنم و در اختیار شما دوستان قرار می دهم

1 - ابتدا Start را باز کرده و در قسمت RUN جمله زیر را دقیقا تایپ می کنیم
    C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\MSACCESS.EXE" /decompile"
    لازم به ذکر است درایوتان که اکسس نصب شده اگه مثلا D بود باید به جای C کلمه D رانوشت
    2 - در اینجا اکسس خالی باز می شود شما برنامه مورد نظر را OPen می کنید با گرفتن Shift
    3 - کلیدهای ALT+F11 را گرفته قسمت VB باز می شود که باز خالی است شما در قسمت Tools کلیک کنید و DB Properties را می زنید پنجره باز می شود اگه پسورد در VB گذاشتید پسورد را می زنید سپس پنجره را می بندید در همی قسمت Vb روی Debug کلیک کنید و DB Compile راانتخاب نموده سپس در قسمت File برنامه را Save میکنید
    صفحه کد را می بندید حال به راحتی می توانید در قسمت Tools و بعد database Utiliteis بعد Make MDe را انجام داد

امیدوارم مفید باشد

Smile توجه

در بالا بعلت اینکه انگلیسی تایپ شده اشکال ایجاد کرده توجه کنید که در تایپ جمله در RUN باید قبل از C علامت " را قرار دهید که در بالا بعد از Decompileخورده ، بعد از Decompile هیچ علامتی نیست

مدیر بخش آواتار amirzazadeh
    محل زندگی
    تبريز
    نقل قول نوشته شده توسط elham123 مشاهده تاپیک
    در بالا بعلت اینکه انگلیسی تایپ شده اشکال ایجاد کرده توجه کنید که در تایپ جمله در RUN باید قبل از C علامت " را قرار دهید که در بالا بعد از Decompileخورده ، بعد از Decompile هیچ علامتی نیست
    دوست من برای اینکه کد هاتون خوانا باشند اول علامت # از ادیتور انتخاب کنین وبعد عبارت رو داخل اون تایپ کن.

DON'T START;OTHERWISE DON'T STOP
    .................................................
    قوانين سايت

کاربر دائمی آواتار F_ashigh
    محل زندگی
    اصفهان
    نقل قول نوشته شده توسط elham123 مشاهده تاپیک
    1 - ابتدا Start را باز کرده و در قسمت RUN جمله زیر را دقیقا تایپ می کنیم
    C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\MSACCESS.EXE" /decompile"
    دوست عزیز این که گفتید ظاهرا در Access12 جواب نمیده ؟
    میتونید راهی پیشنهاد کنید.

فقط کپی

دوست عزیز من یک سایت براتون معرفی می کنم ولی در کل یک فایل راهنمایی براتون ضمیمه می کنم این جمله مشکی را که در فایل راهنمایی براتون می فرستم رو کپی کنین در RUn (یعنی خودتون در RUN ننویسین ) بلکه فقط کپی کنین ببینین اجرا میشه که احتمال زیاد اجرا میشه
    http://support.microsoft.com/kb/814858
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول: راه حل مهم برای اشکال در MDE کردن برنامه

https://barnamenevis.org/images/smilies/yahoo/127.gif office11---->office15 در 2013 من تایپ کردم عملی بود جواب داد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •