با سلام

دوستان عزیز بنده این تاپیک رو تقریبا 6 سال پیش باز کردم و الان اومدم دیدم ماشاا... چقدر پیش رفته جلو و هنوز دارن پست میدن و هنوز به نتیجه نرسیدن بچه ها .
من خودم به شخصه بعد از این چند سال اینو متوجه شدم که برای یادگیری برنامه نویسی اگر هیچی از برنامه نویسی نمی دونین بهترین حالت اینه که برین کلاس تا متوجه بشین داستان از چه قراره . البته خیلی ها با خودخوان ( self study ) بهتر از کلاس یاد می گیرن . برای این افراد پیشنهاد می کنم از چند منبع استفاده کنن تا بهتر یاد بگیرن . استفاده از چند منبع یک مزیتی داره و اونم اینه که با چند روش و متد آشنا می شین و هر منبعی روی یک متدی بیشتر مانور می ده و شما با چند منبع می تونید از چند متد استفاده کنید و چند راه برای حل مسئله یاد بگیرین .

شما شروع کنید به یادگیری خودتون متوجه می شید که چه کتاب یا منبع یا کلاسی برای شما بهتره ... اینارو همیشه تو مسیر یاد گیری خیلی بهتر متوجه می شید نسبت به زمانی که هنوز شروع نکردین ... پس فقط از یک مسیر شروع کنید اگه دیدین که با یادگیری شما متفاوته روش دیگه ای رو امتحان کنید . وقتی هدف یادگیری باشه آدم از راهی که شده یاد می گیره . پس شروع کنید و از همین حالا شروع کنید و به فردا نندازین .

همگی موفق باشید .