نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: بهم خوردن تنظیمات در گزارش

Tick بهم خوردن تنظیمات در گزارش

سلام دوستان
    من گزارشی ساخته ام که وقتی آنرا اجرا می کنم اگر تعداد صفحات گزارش یک صفحه باشد کلیه تنظیمات گزارش بدون مشکل بوده و گزارش بدون عیب چاپ می شود ولی اگر تعداد صفحات بیشتر از یک صفحه باشد از صفحه دوم به بعد رکوردهای نمایش داده شده با عناوین فیلدهای درون گزارش در زیر هم قرار نگرفته و عنوان فیلد یا رکوردها به سمت راست صفحه گزارش کشیده شده و با رکوردهای مربوط به خود در یک راستا قرار نمی گیرند .

شکل این مشکل را نیز ضمیمه کرده ام
    اگر دوستان راهنمائی کنند مشکل از کجاست ممنون می شوم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

سلام

شما وقتی گزارش را باز کردید. به قسمت تنظیمات حاشیه بروید و در آنجا سربرگcolumns را انتخاب نمایید و در جلوی گزینهColumn spacing عدد صفر را وارد کنید مشکل حل می شود.
    نکته شاید گزینه مورد نظر برای شما غیر فعال باشد که در اینصورت در روبروی گزینه number of columns در بالای همان صفحه است. عددی بیشتر از یک را وارد نماییئ تا گزینه مورد نظر فعال شود و دوباره قسمت بالا را به عدد یک برگردانید.

کاربر دائمی آواتار shaghaghi
    محل زندگی
    تهران
    من هم قبلا با این مشکل مواجه شده بودم و مجبور شدم یک ریپورت خالی و جدید ایجاد کنم و کل محتویات ریپورت مشکل دار را داخل آن Paste کنم

مدیر بخش آواتار amirzazadeh
    محل زندگی
    تبريز
    نقل قول نوشته شده توسط iransim مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    من گزارشی ساخته ام که وقتی آنرا اجرا می کنم اگر تعداد صفحات گزارش یک صفحه باشد کلیه تنظیمات گزارش بدون مشکل بوده و گزارش بدون عیب چاپ می شود ولی اگر تعداد صفحات بیشتر از یک صفحه باشد از صفحه دوم به بعد رکوردهای نمایش داده شده با عناوین فیلدهای درون گزارش در زیر هم قرار نگرفته و عنوان فیلد یا رکوردها به سمت راست صفحه گزارش کشیده شده و با رکوردهای مربوط به خود در یک راستا قرار نمی گیرند .

شکل این مشکل را نیز ضمیمه کرده ام
    اگر دوستان راهنمائی کنند مشکل از کجاست ممنون می شوم
    دوست من اورینتیشن ریپورتت رو left to right انتخاب کن مشکل برطرف میشه
    ...................................
    موفق باشید

DON'T START;OTHERWISE DON'T STOP
    .................................................
    قوانين سايت

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •