نمایش نتایج 1 تا 40 از 40

نام تاپیک: آموزش WPF (مقدماتی تا پیشرفته)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

آموزش WPF (مقدماتی تا پیشرفته)

به نام خدا
    همانطور که قول داده بودم، قصد دارم از این لحظه آموزش WPF ویا همان Windows Presentation Foundation را شروع کنم. قبل از شروع اموزش لازم است که چند تا نکته را یاداورشوم:

قبل از هر چیز یک نکته اخلاقی :
    هرگونه کپی برداری از مطالب این بخش همراه با ذکر کامل منبع بلا مانع می باشد...

1) به دلیل اینکه اموزش به صورت متن می باشد، طبیعتا سرعت آن نسبت به کلاس های حضوری کمتر خواهد بود. چون مجبور خواهم بود که علاوه بر ترجمه منابع مختلف، جهت جمع آوری یک مطلب، عکس های مربوطه را نیز با نرم افزار های مربوطه ایجاد و چنانچه مبحث دارای کد برنامه هم باشد، آن ها را هم مهیا کنم. پس خواهشا صبر به خرج دهید و انتظار تکمیل شدن این آموزش را در چندین روز نداشته باشید. چون این مبحث جدیده و منابع فارسی برای آن وجود نداره.. انشاء الله بتوان یک منبع خوب فارسی در این زمینه پس از این آموزش داشته باشیم

2) به همان دلیلی که در ابتدای گزینه اول گفته شد، امکان توضیح هر مطلب به صورت بسیار و کامل وجود ندارد ( کمبود وقت) .. پس مطالب در حدی توضیح داده خواهند شد، که خواننده مطلب را دریافته و بتواند خودش در این زمینه به مطالعات بیشتری بپردازید.. چنانچه در هر کجای مطالب اشکال دارید، یا مطالب برای شما نا مفهوم هستند، به تاپیکی که در گزینه 5 بیان شده است، مراجعه نمایید.

3) به دلیل برنامه ریزی هایی که انجام شده، مطالب به صورت سلسله وار و از مباحث مبتدی شروع میشه و به تدریج مباحث پیشترفته تدریس خواهند شد. چون این جا یک مکان عمومی است و هر برنامه نویسی با هر سطحی ممکن است، وجود داشته باشد. پس دوستانی که بر مباحث ابتدایی اشراف دارند، می توانند این تاپیک را در زمانی که به مباحث پیشترفته تر رسید، دنبال کنند.

4) دوستانی که قصد همکاری در آموزش را دارند، مطالب خود را یا با پیغام خصوصی و یا با ایمیل من که در امضای من موجوده، به دست من برسانند، تا در زمان معین آن را در تاپیک قرار دهم. پس خواهشا از قرار دادن لینک ها و نکته های مختلف و متعدد در این تاپیک خود داری کنید و آن ها را در صورت لزوم در تاپیک نکات که در اعلانات این بخش قرار داره، قرار دهید. این به این دلیل است که می خواهم مطالب به صورت سلسله وار بیان شوند و از هرج و مرج در تاپیک جلوگیری شود.

5) هر گونه، سوال و جواب، بحث و گفتگو در رابطه با مفاهیمی که در این تاپیک مطرح می شود، خود داری کنید و آن ها را در تاپیکی که به همین منظور ایجاد شده است و در ادرس https://barnamenevis.org/showth...769#post499769 قرار دارد، قرار دهید.

6) سعی خواهد شد که پس از پایان هر قسمت، مطالب در قالب یک فایل pdf نیز در اختیار دوستان قرار بگیرد

7) منابع مورد استفاده این اموزش عبارتند از :
    الف) Foundations of WPF: An Introduction to Windows Presentation Foundation

---------------------------------

ب) Pro WPF in C#‎ 2008: Windows Presentation Foundation with .NET 3.5, Second Edition

ج) Programming WPF
    Building Windows UI with Windows Presentation Foundation

د) MSDN Library

ه) WPF Articles In Code Project

---------------------------------------------

چنانچه منابع دیگری مورد استفاده قرار گیرد، نام آن ها در این لیست اضافه خواهد شد.

***ویرایش شده توسط مدیر بخش - علیرضا مداح**
    لطفا" از ارسال پست در این تاپیک خودداری نمایید و نظرات و مباحث مد نظر خود را در تاپیک بحث و گفتگو در مورد تاپیک آموزش WPF مطرح نمایید .
    توجه کنید در صورتیکه تمایل به همکاری با جناب کیانی را دارید ، از طریق PM با ایشان قضیه را مطرح کنید ، /

باتشکر

پ و :
    دو پست بعدی جهت کار هایی در آینده رزرو خواهند شد....
    آخرین ویرایش به وسیله Mahdi.Kiani : پنج شنبه 16 خرداد 1387 در 22:20 عصر

مجموعه آموزشی Asp.Net Core Mvc کاملا به زبان فارسی(21 ماژول و 15 ساعت فیلم آموزشی همراه با سورس کامل تمرینات و پروژه عملی انجام شده در طول آموزشی)
    مشاهده جزئیات در آدرس http://www.mkiani.ir/blog/content/53084

وب سایت : http://www.mkiani.ir
    پست الکترونیک : mkiani3000@gmail.com

موفق و پیروز باشید.
    مهدی کیانی

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •