نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: لیست کاربران بر اساس تعداد تشکر ها

کاربر دائمی آواتار shahab_ksh
    محل زندگی
    تو اطاقم

لیست کاربران بر اساس تعداد تشکر ها

با سلام خدمت مدیران سایت

آیا امکان داره در بخش لیست کاربران ستون مربوط به تعداد تشکر هایی که از هر کاربر شده رو هم اضافه کنید
    به نظر من اگه کسی بخاد ببینه که کدام کاربران سایت فعالیت خوبی دارن نباید به تعداد پست زدن ها توجه کنه بلکه باید کیفیت کار رو مورد توجه قرار بده از روی تشکر های شده برای هر کاربر بهتر میشه فعالیت مثبت کاربران رو دید

سلام

واسه شما چه فرقی می کنه که اون ستاره های بالای آواتارتون سبز باشه یا قرمز یا آبی و یا زرد ؟؟ و اینکه شما چه برتری نسبت به کاربر هایی دارید که تعداد تشکرهای شده ازشون از شما کمتره ؟!!

مهم اینه که ما اومدن اینجا اطلاعات همدیگه رو در اختیار هم قرار بدیم و به همدیگه کمک کنیم .

محل زندگی
    تو اطاقم
    واسه شما چه فرقی می کنه که اون ستاره های بالای آواتارتون سبز باشه یا قرمز یا آبی و یا زرد ؟؟ و اینکه شما چه برتری نسبت به کاربر هایی دارید که تعداد تشکرهای شده ازشون از شما کمتره ؟!!
    اولا عنوان این گروه از تاپیک رو شما بخونید
    "گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد "
    نه شما !

بعد هم اگه این چیزهایی که شما می فرمایید مهم نبود اصلا در این صفحه ها وجود نمی داشت !

نقل قول نوشته شده توسط shahab_ksh مشاهده تاپیک
    اولا عنوان این گروه از تاپیک رو شما بخونید
    "گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد "
    نه شما !

بعد هم اگه این چیزهایی که شما می فرمایید مهم نبود اصلا در این صفحه ها وجود نمی داشت !
    واقعاً در برخی موارد مسئولین سایت وقت ندارن در مورد همه موضوعات بحث کنن .

من حرف بدی نزدم که شما ناراحت شدی !! من فقط واقعیت رو گفتم . در ضمن فکر کنم شما باز نگاه به ستاره هات کردی و با این لحن جواب من رو دادی .

اگه به دلایل پیش پا افتاده قبلی از سایت اخراج نشده بودم مطمئن باش اینطوری جواب من رو نمی دادی ... (به دلیل همون ستاره ها )

موفق باشید ...

واسه شما چه فرقی می کنه که اون ستاره های بالای آواتارتون سبز باشه یا قرمز یا آبی و یا زرد ؟؟
    ستاره ها بر اساس تعداد پست کاربران بهشون داده میشه، پس هر کاربری که پست بیشتری داشته باشه، ستاره هاش هم بیشتر.
    اما تشکر زمانی هست که کاربری پستی میزنه و سایر کاربران اون پست رو مفید تشخیص میدن، برای همین هم ازش تشکر می کنند. مثلا از شما 57 بار بابت 40 تا از پست هاتون تشکر شده. خودتون هم 109 بار از سایر کاربران تشکر کردید.
    منظور این دوستمون این بوده که چون تعداد تشکرهایی که یک کاربر دریافت میکنه معیار مناسب تری از تعداد پست های یک کاربر هست، گزینه ایی هم برای طبقه بندی کاربران بر اساس تشکرهایی که ازشون شده داشته باشیم.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    تو اطاقم
    بله کاملا درست متوجه شدید جناب کشاورز :x

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    ستاره ها بر اساس تعداد پست کاربران بهشون داده میشه، پس هر کاربری که پست بیشتری داشته باشه، ستاره هاش هم بیشتر.
    اما تشکر زمانی هست که کاربری پستی میزنه و سایر کاربران اون پست رو مفید تشخیص میدن، برای همین هم ازش تشکر می کنند. مثلا از شما 57 بار بابت 40 تا از پست هاتون تشکر شده. خودتون هم 109 بار از سایر کاربران تشکر کردید.
    منظور این دوستمون این بوده که چون تعداد تشکرهایی که یک کاربر دریافت میکنه معیار مناسب تری از تعداد پست های یک کاربر هست، گزینه ایی هم برای طبقه بندی کاربران بر اساس تشکرهایی که ازشون شده داشته باشیم.
    من منظورشون رو همون اول فهمیدم ...
    آخرین ویرایش به وسیله vcldeveloper : پنج شنبه 29 فروردین 1387 در 16:56 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •