نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: آیا استفاده از کلاس ها و متغیرهای استاتیک در پروژه های وب مشکل ایجاد می کنه ؟

آیا استفاده از کلاس ها و متغیرهای استاتیک در پروژه های وب مشکل ایجاد می کنه ؟

اگر از کلاس های استاتیک استفاده کنیم ، ( یا متغیرهای استاتیک ) ، اگه متغیر توسط هر کاربر مقدار دهی بشه ، تو ترافیک بالا ، مقادیر تخصیص داده شده توسط کاربران مختلف با هم قاطی نمی شه ؟

کاربر دائمی آواتار mohsen_metn
    محل زندگی
    تهران

Lightbulb

سلام
    من خودم یکبار این کار رو انجام دادم ولی اصلا جواب نمیده. یعنی طرز تفکر استفاده از کلاس های استاتیک توی فرم های ویندوزی در وب اصلا کار نمی کنه بهتره راه دیگه ای رو انتخاب کنی

من الان پروژه رو که Run می کنم ، مشکلی ندارم . شما به چه مشکلی برخوردید ؟

از دوستانی که تو زمینه Web application کار می کنن ، کسی بعد از آپلود ، با کلاس ها و متغیرهای استاتیک مشکل داشته ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - بروجرد

نقل قول: آیا استفاده از کلاس ها و متغیرهای استاتیک در پروژه های وب مشکل ایجاد می کنه ؟

مشکلی پیش نمیاد ولی معقول نیست و نباید از این گزینه زیاد استفاده کرد
    آخرین ویرایش به وسیله tc1000 : یک شنبه 02 تیر 1387 در 16:42 عصر

نقل قول: آیا استفاده از کلاس ها و متغیرهای استاتیک در پروژه های وب مشکل ایجاد می کنه ؟

نقل قول نوشته شده توسط b581102 مشاهده تاپیک
    از دوستانی که تو زمینه Web application کار می کنن ، کسی بعد از آپلود ، با کلاس ها و متغیرهای استاتیک مشکل داشته ؟
    کار که میکنه، خوب هم کار میکنه، مشکلی هم نیست ولی خوب در هر کاری نباید افراط کرد هر چیزی جایی داره.

اتفاقا بد جوری مشکل پیش می یاد تمام اعضای استاتیک در WebApplication یک عمر مشخص دارند که بتگی به Timeout داره
    یادمه اوایل Connection های database رو به صورت ستاتیک تعریف میکردم .. کافی بود چند دقیقه با Application کار نکنی .. اون وقت از بین میرفت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - بروجرد

فکر مکنم دقیقا 15 یا 8 دقیقه بود و باید بروز رو دوباره باز و بست کرد ولی اگه یکسره در حال کا کردن باشه مکشلی پبش نمیاد ولی منطقی نست که استفاده بشه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •