نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: تعیین بازه تاریخی در SQL

کاربر دائمی آواتار jannati
    محل زندگی
    تهران

تعیین بازه تاریخی در SQL

دوستان عزیز سلام

من یک جمله sql به صورت زیر دارم:
    "select * from arrang where dat<'" & dat1 & "' and dat>'" & dat2 & "'"

ولی در برنامه رکوردهای مورد نظر را در تاریخهای تعیین شده جدا نمیکند .به نظر شما چرا اینکار را نمیکند؟
    البته باید بگم تاریخهای من فارسی است.

با احترام
    جنتی :cry:

محل زندگی
    تهران

با سلام

خودم جوابشو پیدا کردم . :lol: :) :D

سلام
    دست عزیز که لطف کردید و خودتون جواب را پیدا کردید . :x خانم اینجا یک جایی که همه دنبال جوابهاشان هستند خوب یکی کسی کمکش میکنه یکی خودش پیدا می کنه و لی این دلیل نمیشه که شما آنقدر از خود متشکر باشید که آن را در اختیار دیگران نگذارید . فکر می کنم خیلی ها شاید به این مشکل بر بخورند پس جواب شما خیلی میتونه برای آنها مفید باشه
    پس فکر میکنم اگر سوالی پرسیدید و جوابش را خودتان پیدا کردید خوب که جوابش را هم بگذارید تا دیگر دوستان از آن استفاده کنند :x :x :x
    ضمنا مشکل شما با استفاده از کلمه کلیدی between حل میشه :wink: 8)

محل زندگی
    تهران

سلام

آقای دهقان سلام
    اولآمن نمیدونم چرا آقایانی که من در این سایت میبینم اینقدر عصبانی هستند.لطفا اول یک لیوان آب بخورید .بعد وارد سایت شوید.
    ثانیا فکر نمیکردم که جوابش به درد کسی بخورد.چون مشکل این بود که من تاریخها را با فرمت dateذخیره کرده بودم و باید به intتبدیل میشدوالبته شماها سوادتان از من بیشتر است.
    ثالثا نوشتم خودم جواب را پیدا کردم که باعث زحمت دوستان نشوم.
    رابعا اگر امکان دارد این روش between را یک توضیحی بدهید.
    خامسا مردم از بس توی این سایت از من شکایت میشودو من مدام باید جواب توهینهایی را که به من میکنند بدهم.آقایون یه کم مودب باشید.بابا من فقط میخوام چیز یاد بگیریم.با کسی هم دشمنی که ندارم.عجیبه!!!!!!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    :mrgreen:
    خانم جنتی بنده بخاطر سوء تفاهمی که چند روز پیش ، پیش آمد عذرخواهی می کنم. یک نفر این وسط به اسم افراد گروه به من ایمیل ویروسی می زد و می زند!! و به همین خاطر بدلیل این کار کریه و بچه گانه این شخص یک سری سوء تفاهماتی پیش آمد.
    همیشه موفق و خندان باشید :oops: 8)

سلام دوست / همکار / خانم جنتی
    مورد یک : خانم فارسی را پاس بدارید :wink: جداً از استفاده از کلمات بیگانه خودداری فرمائید :P
    مورد دوم : چون عموماً آقایون با چای بسیار رفیق هستند میانه خوبی با آب سرد ندارند :P
    مورد سوم : خانم بنده ادعایی ندارم و هنوز ذره کوچکی از دنیای برنامه نویسی را بلدم ولی مطمئن هستم شاید این سئوالی که شما کردید بدرد یکی دیگری همچون شما و امثال من می خورد دانستن و پرسیدن عیب نیست :wink: :oops:
    مورد چهارم : تمام دوستانی که وارد این سایت بسیار مفید و عالی میشن دنبال کسب اطلاعات هستند فقط مختص جنابعالی نیست :wink: :oops:
    مورد پنجم : جهت استفاده از between می توانید یک سری به help vb (msdn) برنین :wink:
    مورد ششم : با تمام این احوال باید بگویم قصد بدی نداشتم چون از آدمهایی که یک ذره چیزی میدونن و دیگر فکر می کنند از آنها بهتر نیسیت (انسانهای از خود متشکر ) بدم می آید ، اگر جسارت شده و به گوشه قبا شما بر خورده من معذرت می خواهم :wink: :oops: 8) :?

تاپیک های مشابه

1. ساختن exe برنامه و تعیین آیکون آن
    نوشته شده توسط dorna1985 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 09 بهمن 1386, 11:52 صبح
  2. مشکل در تعیین فرم اصلی
    نوشته شده توسط fazel-d در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 05 بهمن 1386, 14:32 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید