صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 43 از 43

نام تاپیک: Ubuntu 8.04 منتشر شد

نقل قول نوشته شده توسط AmirAmiri مشاهده تاپیک
    خب با این حساب باید از نو شروع کینم دیگه... چون هیچ کدوم از برنامه هامون قابل اجرا نیست و باید بریم برنامه هایی رو که مخصوص این سیستم عامل هست رو بدست بیاریم و اینکار خیلی سخت و وقت گیره. با این حال به نظر من سیستم عامل خوبیه ولی اگه فایلهای exe مربوط به ویندوز رو توش تعریف میکردن تا قابل اجرا باشه فکر کنم حریف سر سختی برای ویندوز میشد.
    راستی کی میدونه تلفظ صحیح ubuntu چیه آبانتا یا اوبونتو ؟؟؟؟ من تا حالا فکر میکردم آبانتا هستش ولی دیروز تو یه تاپیک دیدم نوشته اوبونتو میشه تلفظ صحیح فارسی و همچنین انگلیسی رو بگید. ممنون.
    ubuntu بازمتنه به خاطر همین نرم افزار بازمتن روش نصب میشه. تازه نمی خواد دنبال نرم افزار بری یه سرچ کنی اینقدر گیرت میاد که خودت خسته میشی. (یادمه توی ویندوز عادت داشتیم هرچی نرم افزار میومد نصب می کردیم و ازش استفاده می کردیم اما حالا به خودم نگاه می کنم می بینم که اینقدر نرم افزارهاش زیاده که اصلا نمی دونی کدومش رو انتخاب کنی و نصبش کنی)
    حالا بماند که خودش هر وقت نسخه جدید بیاد بهت میگه. ubuntu همین حالا هم رقیب داره خودش رو به مایکروسافت می رسونه. برای حرفه ای ها دیگه مایکروسافت اصلا معنی نداره. می مونه کاربران خانگی و ساده که داره اونجا رو هم پر می کنه

نقل قول: Ubuntu 8.04 منتشر شد

سلام
    چطوری میشه روی Virtual Machine در Windows 7 سیستم عامل Ubuntu را نصب کرد؟
    من نمیتونم نصب کنم!

کاربر دائمی آواتار Batman
    محل زندگی
    ناكجاآباد

نقل قول: Ubuntu 8.04 منتشر شد

شما میتونید از vmware workstation استفاده کنید.به سادگی مقدار حافظه اصلی و اگه سیستم شما دارای چند پردارنده باشه تعداد پردازنده هایی رو که مایل باشید رو بهش میدید و بعد هم مقداری از فضای هاردتون رو بهش اختصاص میدید.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •