نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: برنامه نویسی (برنامه ای مانند word)

برنامه نویسی (برنامه ای مانند word)

میخواهم برنامه word را به زبان C بنویسم میتوانید من را راهنمایی کنید یا اینکه سایتی معرفی کنید که این برنامه را داشته باشه

نقل قول نوشته شده توسط aminnr مشاهده تاپیک
    چطوری میشود توی دستور cout عدد را در مبنای 8 یا 16 چاپ کرد
    فکر کنم این کمکت کنه...

http://www.cppreference.com/cppio/setf.html

باید از win32 API یا MFC و یا سایر روش ها برای طراحی واسط کاربر استفاده کنید، یعنی پنجره ای بسازید که داخلش یک edit control یا نوع پیشرفته تر آن Rich Edit قرار دهید که به شما امکان پاراگراف بندی و غیره را نیز می دهد. (پیشرفته تر از notepad)

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:
    برنامه نویسی گرافیک در C و ++C

اما برای انواع پیشرفته تر مثل word با امکانات سفارشی بیشتر ، باید خودتان پنجره خالی ساخته و داخلش امکان تغییر موس و تایپ و غیره را قرار دهید، یعنی به این صورت که صفحه را به تعداد کارکتر های مورد نظر تقسیم کنید و امکان تایپ را دستی طراحی و پیاده سازی کنید که برای شروع برایتان سخت می باشد.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان
    نقل قول نوشته شده توسط Nima_NF مشاهده تاپیک
    باید از win32 API یا MFC و یا سایر روش ها برای طراحی واسط کاربر استفاده کنید، یعنی پنجره ای بسازید که داخلش یک edit control یا نوع پیشرفته تر آن Rich Edit قرار دهید که به شما امکان پاراگراف بندی و غیره را نیز می دهد. (پیشرفته تر از notepad)

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:
    برنامه نویسی گرافیک در C و ++C

اما برای انواع پیشرفته تر مثل word با امکانات سفارشی بیشتر ، باید خودتان پنجره خالی ساخته و داخلش امکان تغییر موس و تایپ و غیره را قرار دهید، یعنی به این صورت که صفحه را به تعداد کارکتر های مورد نظر تقسیم کنید و امکان تایپ را دستی طراحی و پیاده سازی کنید که برای شروع برایتان سخت می باشد.
    دستتون درد نکنه, به من هم کمک کرد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •