نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: وقتی روی یک کلمه کلیک کردیم و کپی گرفتم در بانک ذخیره شود

Question وقتی روی یک کلمه کلیک کردیم و کپی گرفتم در بانک ذخیره شود

من میخواهم 1 دیکشنری تهیه کنم که وقتی روی یک کلمه کلیک کردیم و کپی گرفتم در بانک ذخیره شود و بعد معنی کلمه را خودم اضافه کنم.
    کپی از طریقه کلید ctrl +c یا کلیک راست و کپی
    برنامه هم run و minimize باشه و هر موقع کپی گرفته شد maximize بشه و باید تشخیص بدهد که چیزی که کپی شده رشته است
    چه جوری برنامه را ( run(maximize کنم وقتی کپی گرفتم؟و چه جوری برنامه بفهمه که من کپی گرفتم?اگر از طریقه صفحه کلید کپی بشه ,میشه از بافر صفحه کلید خوند ولی اگر کلیک راست کرد و کپی گرفت حالا اطلاعات را از کجا بخونه؟]
    آخرین ویرایش به وسیله مهدی کرامتی : چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387 در 10:28 صبح دلیل: برای بهتر به نتیجه رسیدن عنوان تاپیک رو صحیح انتخاب کنید.

کاربر دائمی آواتار mamali_programer
    محل زندگی
    تهران
    سلام دوست عزیز
    شاید بهتر باشه با ویندوز سرویس کار کنی

لطفا بیشتر توضیح بده

کاربر دائمی آواتار mohammad272005
    محل زندگی
    تهران
    ويندوز سرويس UI نداره. نميتونه فرم نشون بده.

کاربر دائمی آواتار محمدامین شریفی
    محل زندگی
    تهران - شیراز
    پرسشت خیلی گنگ هست .یک مثال در دنیای نرم افزار بیار.
    دیکشنری تو شبیه
    pocket oxford
    یا
    babylon
    است؟
    تا بعد ببینیم
    windows service
    یا
    web service
    می خواد.

اخطار: عنوان سوالتون رو اصلاح کنید
    You never know what you can do until you try

سلام
    شبیه babylon است.

محل زندگی
    تهران - شیراز
    نقل قول نوشته شده توسط mzjahromi مشاهده تاپیک
    اخطار: عنوان سوالتون رو اصلاح کنید
    عنوان پرسش من یا چیزه دیگه؟
    ----------------------------------
    دوست گرامی c+p کردن چه با صفحه کلید و چه با موشواره فرقی در clip board نمی کند اگه می خوای با کلید های ترکیبی مانند(cnt+shift+a) برنامه حادثه ای را خلق کند باید مثلا منو ای را ایجاد کرده و در یک گزینه آن رایت کلیک کرده و proprties را زده و hotkey آن را به هر چیزی که دلت می خواهد تغییر بدی.
    ویندوز سرویس هم برای ارتباط بین چند چیز(مثلا چند برنامه یا پایگاه داده) که به کارت نمیاد
    بدرود

با اجازه محمد آقای جهرمی...

عنوان پرسش من یا چیزه دیگه؟
    بله عنوان تاپیک شما. در قوانین سایت توضیح داده شده که از عناوین مناسب استفاده کنید، اما شما رعایت نکردید.
    از اونجایی که الان دیگه نمی تونید عنوان تاپیک را تغییر بدید، در پست اول زیر نام کاربری خودتون دکمه "آگاه کردن مدیریت از مخالفت" (شکل مثلث) را کلیک کنید و در کادر نمایش داده شده دلیل گزارش را "عنوان نامناسب" ذکر کنید و خودتون یک عنوان مناسب پیشنهاد بدید تا یکی از مدیران عنوان فعلی را با عنوان پیشنهادی شما عوض کند. وگرنه تاپیک حذف میشه.

موفق باشید

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    تهران - شیراز
    نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    با اجازه محمد آقای جهرمی...

بله عنوان تاپیک شما. در قوانین سایت توضیح داده شده که از عناوین مناسب استفاده کنید، اما شما رعایت نکردید.
    از اونجایی که الان دیگه نمی تونید عنوان تاپیک را تغییر بدید، در پست اول زیر نام کاربری خودتون دکمه "آگاه کردن مدیریت از مخالفت" (شکل مثلث) را کلیک کنید و در کادر نمایش داده شده دلیل گزارش را "عنوان نامناسب" ذکر کنید و خودتون یک عنوان مناسب پیشنهاد بدید تا یکی از مدیران عنوان فعلی را با عنوان پیشنهادی شما عوض کند. وگرنه تاپیک حذف میشه.

موفق باشید
    با عرض پوزش که من دارم به این تاپیک جواب می دم و من آن را ایجاد نکرده ام.
    اگر مشکلی است تمام جواب هایم را در این تاپیک حذف کنم؟

محل زندگی
    تهران - شیراز
    آقای :amir21233 در هنگام ایجاد تاپیک نباید از مهم ضروری فوری و ... استفاده کرد

با عرض پوزش که من دارم به این تاپیک جواب می دم و من آن را ایجاد نکرده ام.
    من اشتباها تصور کردم که شما ایجاد کننده تاپیک بودید، چون مفهوم "عنوان نامناسب" کاملا مشخص هست و من دلیلی نمی دیدم که کاربری که تاپیک را ایجاد نکرده، هشدار مربوطه را به خود بگیرید! در متن پست من و همینطور در هشدار آقای جهرمی کاملا مشخص هست که منظور از عنوان نامناسب چی هست. حتی توضیحات من درباره پست اول هم کاملا مشخص هست که منظور چه کسی هست.
    فکر کنم حتی با وجود جمله اول پست من، "بله عنوان تاپیک شما" هم کسی در این تاپیک، غیر از شما این هشدار را مربوط به شخص شمایی که تاپیک را ایجاد نکردید، ندانسته!
    اگر مشکلی است تمام جواب هایم را در این تاپیک حذف کنم؟
    نه، اگر مشکلی بود، مدیریت خودش جواب های داده شده را پاک می کرد و لزومی نداشت از خود کاربر بخواد که جواب هایش را پاک کند!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •