نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل با کریستال ریپورت

مشکل با کریستال ریپورت

سلام
    آقا من میخواهم گزارش بگیرم با کریستال ریپورت !!! (8.5) پایگاه داده sql برنامه اجرا شونده بر روی شبکه !! در نتیجه جهت ارتباطاتم از odbc ویندوز استفاده می کنم حالا مشکل!!! :cry: :!:
    آقا میدونید که sql زمان وصل شدنش user و پسورد می خواهد من چگونه می توانم این را بهش بدم از داخل کریستال
    ساده تر بگم چگونه می توانم از کریستال به sql وصل شوم و پسوردش را بفرستم :oops:

آقا یعنی هیچ که با کریستال ریپورت و sql گزارش نگرفته ؟؟؟؟؟؟ :shock:
    بابا یکی یک حال بده یک جوابی بده دمتون گرم
    :shock: :?

کاربر دائمی آواتار jannati
    محل زندگی
    تهران

سلام

آقای دهقان
    من اینکار را قبلا کرده ام و اتفاقا من هم باید username,passwordدر sqlبدهم و با کریستال ریپورت هم گزارش گرفته‌ام .اگر روی همان صفحه کریستال که گزارش دارد یک properties بگیرید در همان صفحه اول نوع اتصال به sql مشخص میشود.همانجا username,passwordرا میتوانید وارد کنید و تست کنید که پایگاهتان وصل شده یا نه.

امیدوارم جوابتان را گرفته باشید تا از دست من عصبانی نشوید و من دوباره مجبور نشوم به توهینهایتان جواب بدهم.
    :oops:

سلام
    نه خانم محترم کسی از دست شما عصبانی نیست ولی تور خدا چیزی گه بلد نیستی اظهار نظر نکن ولی با این حال از این که حال دادی و جواب دادی دمت گرم :oops:
    من همه آن کارهایی که شما گفتید کردم زمان تست مشکلی نداره ولی زمان اجرا نمیدونم چرا همه اطلاعاتی که وارد کردیم پاک می شود ؟؟؟؟!!!!!! و user و پسورد می خواهد !!!!!!!!!! کسی به این مشکل برخورده ؟؟؟؟؟
    :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •