نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: ارسال اطلاعات بین دو سایت با امنیت بالا

ارسال اطلاعات بین دو سایت با امنیت بالا

سلام
    من باید چند پارامتر رو بین دو سایت انتقال بدم . یکی از روش ها query string ولی امنیتش پایینه . بهترین راه چیه ؟

VIP آواتار raravaice
    محل زندگی
    Tehran
    WebService که توی asp.net با صفحات asmx شناخته میشه که میتونی اطلاعات رو بین 2 server بدون دخالت کلاینت انجام بدی.
    یا اینکه بدون استفاده از این مورد با HttpResponse و HttpRequest اطلاعاتت رو بین سرور های جابجا کنی .

موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط raravaice مشاهده تاپیک
    WebService که توی asp.net با صفحات asmx شناخته میشه که میتونی اطلاعات رو بین 2 server بدون دخالت کلاینت انجام بدی.
    یا اینکه بدون استفاده از این مورد با HttpResponse و HttpRequest اطلاعاتت رو بین سرور های جابجا کنی .

موفق باشید

لطفا بیشتر توضیح بدین یا اگر می تونین نمونه کد در اختیارم بذارین یا یه لینک معرفی کنین . ممنونم.

VIP آواتار raravaice
    محل زندگی
    Tehran
    نمونه کد برای این مسئله نمیشه در نظر گرفت چون تقریبا چیزه پیچیده ایه ولی نوع کار رو برات توضیح میدم خودت برو دنبال برنامش.100% موفق میشی.

مثال اینجا شرایطی هست که شما برای استفاده از یه سایت لازم که کاربر از یه سایت دیگه وارد بشه.
    ببین فرض رو بگیر ما دوتا سایت داریم که شامل :

1.Receiver.com
    page : acc.aspx
    page : au.aspx

2.Sender.com
    page : Login.aspx

که Sender سایتی هست که بانک اطلاعاتی کاربرامون اونجاست و Receiver سایتی که خدمات رو ارائه میده مثل google و youtube یا yahoo و flickr
    اینجا لازم هست که برای استفاده از Receiver.com کاربر توی sender.com اهراز هویت کنه.
    در حالت معمول این کار انجام شدنی نیست چون کوکی یا session هایی که روی sender.com ساخته میشه در دسترس Receiver.com نیست.

راه حل:
    بعد از ورود کاربر به Receiver.com/acc.aspx طبق معمول کوکی هارو بررسی میکنیم و اگر وجود نداشت کاربر رو میفرستیم به صفحه login که همون sender.com/login.aspx هست تا اینجا همه کارهای معمول رو انجام میدی.

بعد از اینکه کاربر اهراز هویت شد حالا شما میای یه شماره مخصوص به اون اهراز هویت ایجاد میکنی مثلا میگی order=25&UserName=MyUser
    حالا برای اینکه این اطلاعات رو به Receiver.com بفرستی جوری که کاربر نفهمه داره چه اتفاقی میافته میای با استفاده از HttpWebResponse و HttpWebRequest اطلاعات رو به صورت کوری به Receiver.com/au.aspx میفرستی دقت کن که کاربر هنوز توی sender.com هست فقط شما به جای اینکه بعد از اهراز هویت براش کوکی بسازی داری دستور رو میفرستی به Receiver.com و به اون اطلاع میدی که چنین کاربری این کارو درست انجام داده حالا بعد از ارسال این درخواست از سرور به سرور دیگه توی Receiver.com/au.aspx میای این دستورات رو توی یه بانک ذخیره میکنی.
    حالا اینجا چندتا حالت داری یا میای کاربر رو با شماره order که بهش اختصاص دادی redirect میکنی روی Reciver.com یا اینکه از Reciver.com میای id رکوردی که دستور رو ذخیره کردی میفرستی برای sender.com و کاربر رو با این id میفرستی روی Reciver.com بعد میای توی Reciver.com دستور رو بر اساس id تجزیه تحلیل میکنی و کوکی های مربوط رو میسازی.

البته مثالی که زدم یه مثال خیلی ساده بود که برای اهراز هویت زیاد امن نیست و برای اینجو موارد بهتره از الگوریتمهای رمز نگاری استفاده بشه تا امنیت ارسال اون بخشی از اطلاعات که کاربر داره باهاش redirect میشه تضمین بشه.

اینو ببین:
    http://msdn.microsoft.com/en-us/libr...bresponse.aspx
    تو msdn بگرد دنبال نونه سورس های کار کردن با این کلاس ها.

موفق باشید

در واقع من یه سایت فروش دارم که کاربر بعد از خرید باید به سایت مربوط به بانک (البته در حال حاضر که من سایت رو آپلود نکردم مجبورم به یه سایت فرضی ) وصل بشه . توی جستجوهایی که کردم فهمیدم باید علاوه بر مبلغ مربوط به خرید مشتری باید مشتری رو با id به اون سایت بفرستم . و طبق گفته دوستان باید از HttpWebResponse و HttpWebRequest استفاده کنم ولی راجع به طرز کدنویسی و چگونگی انتقال متغیرها و دریافت تایید یا عدم تایید از بانک مطلبی پیدا نکردم . لطفا راهنماییم کنید .

VIP آواتار raravaice
    محل زندگی
    Tehran
    در واقع من یه سایت فروش دارم که کاربر بعد از خرید باید به سایت مربوط به بانک (البته در حال حاضر که من سایت رو آپلود نکردم مجبورم به یه سایت فرضی ) وصل بشه
    با بانک پارسیان کار می کنید؟!

موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط raravaice مشاهده تاپیک
    با بانک پارسیان کار می کنید؟!

موفق باشید
    در حال حاضر که آپلود نشده فعلا باید جوری برنامه رو بنویم که با یه سایت فرضی دیگه ارتباط برقرار کنه . اگه این ارتباط درست برقرار بشه تازه می تونم با بانک قرارداد بنویسم . در حال حاضر که اصل برنامه کار نمی کنه .

VIP آواتار raravaice
    محل زندگی
    Tehran
    در حال حاضر که آپلود نشده فعلا باید جوری برنامه رو بنویم که با یه سایت فرضی دیگه ارتباط برقرار کنه . اگه این ارتباط درست برقرار بشه تازه می تونم با بانک قرارداد بنویسم . در حال حاضر که اصل برنامه کار نمی کنه .
    این حرف رو کی به شما زده؟!
    شما سایت رو طراحی کن آپلود کن درخواست خودت رو برای بانک صادر کن اونا سایت رو میبینن خودشون نمونه سورس برای ارتباط رو بهت میدن که از WebService مبتنی بر XML استفاده میشه نه چیزی که من گفتم.

22661740 تجارت الکترونیک پارسیان آقای کماراجی زنگ بزنید راهنماییتون میکنه.

موفق باشید

نقل قول: ارسال اطلاعات بین دو سایت با امنیت بالا

سلام.

نمیشه شما یه پروژه ای مثل .... یه پروژه خیلی ساده که تو یه صفحه مثل ادمن یه چیزی یادداشت کنی و بع از زدن دکمه send این متن تو صفحه مورد نظر نشون بده ... مثل وبلاگ یا سایت ها یا حتی همین متنی که مت دارم می نویسم. ممنون میشم کمکم کنید...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •