نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: انتخاب DataType مناسب برای جدول

انتخاب DataType مناسب برای جدول

سلام
    من هرData type ای برای جدولم انتخاب میکنم نمیتونه یه عدد ده رقمی مثل کد ملی رو توی تکست باکس قبول کنه و همش پیام میده که طول عدد یا بزرگه یا کوچیکه لطفا راهنمائی کنید درvb.net2008 چه Datatype مناسبی برای یه عدد ده رقمی یا بیشتر انتخاب کنم ؟
    من int , varchar50 رو انتخاب کردم جواب نداد!!!!!!!
    ضمنا بانک من sql هست.

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: انتخاب DataType مناسب برای جدول

نقل قول نوشته شده توسط masoudcarpet مشاهده تاپیک
    سلام
    من هرData type ای برای جدولم انتخاب میکنم نمیتونه یه عدد ده رقمی مثل کد ملی رو توی تکست باکس قبول کنه و همش پیام میده که طول عدد یا بزرگه یا کوچیکه لطفا راهنمائی کنید درvb.net2008 چه Datatype مناسبی برای یه عدد ده رقمی یا بیشتر انتخاب کنم ؟
    من int , varchar50 رو انتخاب کردم جواب نداد!!!!!!!
    ضمنا بانک من sql هست.
    ***لینوکس جان ، یک مقدار مراعات کنید ، بالاخره تمام افراد از ابتدا حرفه ای نیستند و باید به آنها کمک کنیم/سپاسگذارم*** (ع.م)

varchar نوع استرینگی هست که یونی کد هم قبول میکنه اگر برای 10 حرف می خواهید nvarchar(10) انتخاب کنید
    اگر می خواهید بصورت عدد ذخیره کنید int از - دو میلیارد تا + دومیلیارد را ساپورت می کنه
    برای ذخیره کردن بصورت عدد int کوچک هست باید از bigint استفاده کنی، چون قرار هم نیست روی این کدملی عملیات عددی انجام بدی(جمع،ضرب و...) بهتر است که همان nvarchar(10) بگیری
    آخرین ویرایش به وسیله علیرضا مداح : جمعه 03 خرداد 1387 در 06:59 صبح دلیل: تذکر

من توی vb یه تکست باکس داشتم که توی بانک اکسس عدد و حروف رو با هم هر طوری که میخواستم مینوشتم ولی اینجا هر کاری میکنم نمیتونم یه شماره موبایل رو توی بانک sql ذخیره کنم به عکس دقت کنید
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط masoudcarpet مشاهده تاپیک
    من توی vb یه تکست باکس داشتم که توی بانک اکسس عدد و حروف رو با هم هر طوری که میخواستم مینوشتم ولی اینجا هر کاری میکنم نمیتونم یه شماره موبایل رو توی بانک sql ذخیره کنم به عکس دقت کنید
    خوب sql سرور فرق می کنه!
    برای ذخیره شماره تلفن از nvarchar(11) استفاده کنید. int برای این مقادیر مناسب نیست.
    بعدش در یک مقدار int عددی که قبلش 0 داشته باشد را نمی توانی قرار بدهی.

کاربر دائمی آواتار Dariuosh
    محل زندگی
    ایران - تهران

Smile نقل قول: انتخاب DataType مناسب برای جدول

خوب تو Errorايي که عکسشو گذاشتي ميگه شماره موبايلتو ميخواي بريزي تو Int32 اون که معلوم اون تو جا نميشه
    احتمالاً شما بعد از اينکه TableAdapterات رو درست کردي Type اين فيلد رو تو ديتابیست عوض کردي برا همين بايد خودت Type فيلدت رو تو برنامه همخون کوني

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •