نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: علت اضافه شدن زمان جستجو از 60 ثانیه به 300 ثانیه چیست ؟

کاربر دائمی آواتار bachebahal_1363
    محل زندگی
    اینترنت

علت اضافه شدن زمان جستجو از 60 ثانیه به 300 ثانیه چیست ؟

واقعا علت اضافه شدن زمان جستجو از 60 ثانیه به 300 ثانیه چیه
    پس چرا زمانی که یک موضوع رو در تاپیکی مطرح می کنی دوستان نه می زارن نه ور می دارن می گن آقا اول یه جستجو کن
    بنده برای زدن یک دکمه اشتباهی enter باید 5 دقیقه معطل بشم تا دوباره جستجو کنم
    به نظر شما از این به بعد می صرفه که جستجو کنیم؟

نقل قول: علت اضافه شدن زمان جستجو از 60 ثانیه به 300 ثانیه چیست ؟

نقل قول نوشته شده توسط bachebahal_1363 مشاهده تاپیک
    واقعا علت اضافه شدن زمان جستجو از 60 ثانیه به 300 ثانیه چیه
    علتش فشار سخت افزاری که ، هنگام عملیات جستجو توسط تعداد کثیری از کاربران (به صورت هم زمان ) به سرور وارد میشه ...

در کل سیستم جستجوی سایت به خوبی عمل می کنه و نتایج خوبی رو ارائه میده ولی فعلاً مشکل اصلی مدت زمان انتظار هست که امیدوارم اون هم با ارتقاء سخت افزار سرور حل بشه .

البته مطمئن هستم که این کار فقط با یاری کاربران سایت انجام خواهد شد .

محل زندگی
    اینترنت

نقل قول نوشته شده توسط .M8SPY. مشاهده تاپیک
    علتش فشار سخت افزاری که ، هنگام عملیات جستجو توسط تعداد کثیری از کاربران (به صورت هم زمان ) به سرور وارد میشه ...

در کل سیستم جستجوی سایت به خوبی عمل می کنه و نتایج خوبی رو ارائه میده ولی فعلاً مشکل اصلی مدت زمان انتظار هست که امیدوارم اون هم با ارتقاء سخت افزار سرور حل بشه .

البته مطمئن هستم که این کار فقط با یاری کاربران سایت انجام خواهد شد .
    خوب امیدوارم مشکل حل بشه
    اگر از ما کاری بر میاد در خدمتیم . البته باید بگم در این صورت اگر کاربرا یه مقدار کمک کنن وگرنه حجم مطالب اضافه شده توسط دوستان به جای جستجو فکر می کنم حجم بسیار زیادی از سرور رو می گیره .

بنده برای زدن یک دکمه اشتباهی enter باید 5 دقیقه معطل بشم تا دوباره جستجو کنم
    به نظر شما از این به بعد می صرفه که جستجو کنیم؟
    این برای جستجوی معمولی سایت هست. می تونید در کنار آن از کادر جستجوی گوگل در بالای صفحه، یا از امکان جستجوی Tags استفاده کنید:
    https://barnamenevis.org/tags.php

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

من ترجيح ميدم 5 دقيقه صبر كنم تا از جستجو گر گوگل استفاده كنم

محل زندگی
    اینترنت

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    این برای جستجوی معمولی سایت هست. می تونید در کنار آن از کادر جستجوی گوگل در بالای صفحه، یا از امکان جستجوی Tags استفاده کنید:
    https://barnamenevis.org/tags.php
    خدمت دوست عزیزم عرض کنم که لازمه جستجو توسط tags این هست که برای هر پستی Tag مربوط به همون پست تعریف بشه - فکر می کنم یه جورایی شبیه index گذاری
    خوب تا برای فایلی index قرار داده نشه که پیدا نمی شه
    برای استفاده از جستجوی گوگل هم کارایی که جستجوی خود سایت موجود هست رو اون نداره مثل جستجو در یک تالار خاص یا نوشته های فرد مورد نظر و ...

خدمت دوست عزیزم عرض کنم که لازمه جستجو توسط tags این هست که برای هر پستی Tag مربوط به همون پست تعریف بشه - فکر می کنم یه جورایی شبیه index گذاری
    خوب تا برای فایلی index قرار داده نشه که پیدا نمی شه
    دقیقا، پس لطف کنید و در Tagگزاری تاپیک ها تلاش بیشتری داشته باشید.
    برای استفاده از جستجوی گوگل هم کارایی که جستجوی خود سایت موجود هست رو اون نداره مثل جستجو در یک تالار خاص یا نوشته های فرد مورد نظر و ...
    اگر قرار بود که هر سه روش جستجو به یک شکل کار کنند و یکجور نتیجه ارائه کنند که گذاشتن آنها در سایت کار عبثی بود! سه مدل جستجو برای سایت در نظر گرفته شده. خیلی از تاپیک ها را میشه با دانستند یک یا چند Keyword از طریق Tags پیدا کرد، اگر پیدا نشد، میشه یه جستجوی گوگل انجام داد. در خیلی از مواقع جستجوی گوگل نتایج قابل قبولی ارائه میکنه. اگر دو روش فوق موفقیت آمیز نبود، میشه از جستجوی سایت که دقت بیشتری داره استفاده کرد. این سه روش گذاشته شده تا کاربر برای پیدا کردن هر چیزی از اول سراغ جستجوی سایت نره و فشار کمتری به سرور وارد کنه.

پس به کاربران توصیه میشه که اولا مراعات سرور سایت را بکنند، ثانیا بجای ایراد گرفتن های متعدد، سعی کنند در رشد سایت سهیم باشند. دقت کنید که در صورت بروز مجدد مشکل برای سرور، مجبور میشیم امکان جستجوی سایت را مثل یکی دو ماه قبل کلا غیرفعال کنیم!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

ارتقاء قطعات سرور چقدر هزینه میبره ؟!!

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا

جستجوي google اتفاقا به من كه تا حالا خوب جواب داده. از اون استفاده درست بكنيد بدك هم نيست

کاربر دائمی آواتار MehranZand
    محل زندگی
    تهران

فکر نمیکنم راه حل اصولی این موضوع افزایش زمان انتظار جستجو باشه. این ر واز این جهت عرض میکنم که سایت هایی با تعداد نفر online بیشتر بعضا تا 2000 نفر محدودیتی برای سرچ ندارن.

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

نقل قول نوشته شده توسط MehranZand مشاهده تاپیک
    سایت هایی با تعداد نفر online بیشتر بعضا تا 2000 نفر محدودیتی برای سرچ ندارن.
    مهران جان اونا سرور تپل دارن ...

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا

yahoo كه خيلي داره . خوب به ما چه؟ اين امكانات تازه يعني خوبه . خيليها عرضه نگه داري همين رو هم نداشته . ندارند و نخواهند داشت

کاربر دائمی آواتار PC2st
    محل زندگی
    کرمانشاه

شرح: زمانی که میخوایم جستجو کنیم، اگه یک کلمه غیر مجاز وجود داشته باشد (مثل کلمات 3 حرفی یا کمتر) مثلا کلمه com، در اینصورت خطا میده که نمیشه برای این کلمات جستجو کرد.

پیشنهاد: در اینصورت چون جستجویی هم صورت نگرفته، ترجیحا بهتره که محدودیت 300 ثانیه ای هم وجود نداشته باشه. یعنی اگه جستجوی کاربر با چنین خطاهایی (مثلا خطا در کلمات 3 حرفی) روبرو شد، دیگه محدودیت 300 ثانیه ای وجود نداشته باشه و بتونه با تصحیح آن، سریعا به جستجوی خودش بپردازه.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •