نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ارسال عکس در دیتابیس و نمایش آن

Thumbs up ارسال عکس در دیتابیس و نمایش آن

با سلام به دوستان
    لطفا عصبانی نشید ! چون می دونم خیلی پست با این موضوع در سایت هست !
    ولی هیچ کدوم کامل و بدون مشکل نیست و هیچ کدوم از اول توضیح ندادن .
    لطفا اگه کسی می تونه توضیح کامل آن رو ( ارسال و نمایش) بذاره تا همه تازه کارا استفاده کنند .
    در ضمن من روش ذخیره فایل در هاست و ذخیره آدرس اون در دیتابیس mysql رو میخوام نه ذخیره کل عکس در دیتابیس .

سپاسگذارم .

نقل قول: ارسال عکس در دیتابیس و نمایش آن

با سلام دوباره
    مثل اینکه این مطلب یا برای دوستان خیلی سادست یا پیچیده !
    که یقینا خیلی سادست و کم لطفی دوستان رو می رسونه .
    اگر بنده در سایت های دیگه که موضوع فعالیت آن ها مختص به برنامه نویسی نیست (majidonline & persiantools) پست می دادم احتمالا تا الان کسی جواب بم داده بود .
    از همکاریتون نهایت تشکر رو دارم عزیزان
    موفق باشید .
    آخرین ویرایش به وسیله irantarah : سه شنبه 21 خرداد 1387 در 13:45 عصر دلیل: غلط املایی

اگه میخوای عکس تو دیتا بیس ذخیره کنی و نمایش بدی اصلا نیازی نیست خود عکس رو تو بانک ذخیره کنی کافیه اسم عکس رو تو بانک ذخیره کنی بعد مثل یک داده باهاش برخورد کنی اگه مشکلت آپلود عکسه کدش بهت بدم
    کریمیان

اگر بنده در سایت های دیگه که موضوع فعالیت آن ها مختص به برنامه نویسی نیست (majidonline & persiantools) پست می دادم احتمالا تا الان کسی جواب بم داده بود .
    فکر نکنم کسی اینجا مانع این شده باشه که شما سوالتون رو در اون سایت ها بپرسید!
    همونطور که خودتون هم اشاره کردید، سوال شما بارها در سایت جواب داده شده. الان هم اصلا معلوم نیست سوالتون چی هست!!
    من روش ذخیره فایل در هاست و ذخیره آدرس اون در دیتابیس mysql رو میخوام نه ذخیره کل عکس در دیتابیس .
    برای ذخیره فایل: اگر منظور با استفاده از یک زبان برنامه نویسی خاص هست، باید سوال را در انجمن مربوط به آن زبان می پرسیدید، اگر منظور با استفاده از Control Panelایی هست که هاست در اختیار کاربرانش قرار میده، موضوع اصلا ربطی به این سایت پیدا نمیکنه و به سایت هایی مثل مجید آنلاین بیشتر مربوط میشه.
    برای ذخیره آدرس فایل در بانک: آدرس فایل چیزی نیست جز یک رشته حروف که در بانک در یک فیلد از نوع Text ذخیره میشه، حالا مشکل کجا ست؟! ارسال یک رشته متنی به بانک را بلد نیستید؟ اگر مشکل این هست، می تونستید یک نگاهی به مباحث مطرح شده درباره دستورات SQL مثل Update و Insert بندازید.

در هر حال، قبل از اینکه کاربر پاسخ دهنده بخواد برای کاربر سوال کننده احترامی قائل بشه، کاربر سوال کننده خودش باید با توضیح سوال به شکل واضح و روشن و شرح مشکل خودش، برای وقت خودش ارزش قائل بشه. وقتی کاربر سوال کننده همچین کاری نمیکنه، کمتر کسی پیدا میشه که بیاد براش انشاء بنویسه و صورت مسئله رو برای خود فرد سوال کننده توضیح بده! نتیجه این میشه تاپیک برای همیشه توی سایت خاک میخوره و فراموش میشه!

موفق باشید

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

Post نقل قول: ارسال عکس در دیتابیس و نمایش آن

با سلام دوباره
    لازم دونستم چند تا توضیح خدمت مدیر محترم ، ارشد و کل بدم
    من در پستی که دادم به هیچ کسی جسارتی نکردم و یکم که فکر کردم به این نتیجه رسیدم که چون دفعات قبل در فروم های دیگه ای پست می دادم و سریع تر به جواب می رسیدم به خاطر همین توقع بنده رو از این سایت برده بود بالا .
    ولی وقتی چند تا پست دادم کلا به این نتیجه رسیدم که چند روز برای انتظار اصلا زمان زیادی برای این سایت نیست .
    به نظر من این سایت ها تمامی محبوبیتشون رو مدیون کاربراشون هستند و فکر نکنم این جور صحبت کردن با یک کاربر جدید مناسب باشه ، و مدیریت خیلی بهتر می تونستم به بنده جواب بدن .
    به هر حال از دوستانی که به بنده پاسخ دادن بسیار ممنون حتی یک نفر

با تشکر از مدیریت ارشد

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •