نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: درخواست پیشنهاد و راه حل نمایش پاورقی در نرم افزار کتابخانه دیجیتالی

درخواست پیشنهاد و راه حل نمایش پاورقی در نرم افزار کتابخانه دیجیتالی

من دارم روی یه نرم افزار کتابخانه دیجیتالی کار می کنم که قرار است متون کتابها رانمایش دهد و بالطبع هر صفحه ای ممکن است چندین پاورقی داشته باشد حال به نظر شما دوستان این پاورقی هارو چطوری نمایش بدهم
    خب یه راه حل ساده هست که بیخیال راحتی کاربر و ... شوم و در انتهای هر صفحه عین خود کتاب، پاورقی رو بیارم ولی این در دنیای دیجیتال جالب به نظر نمیرسه
    من می خواهم این به حالت لینک باشه البته نه اینکه مطالب رو توی webbrowser نمایش بدهم می خواهم توی همین richedit خودمون نشون بدم اما زمانیکه کاربر با موس روی علامت پاورقی قرار گرفت بصورت hint در زیر ان مطلب مربوطه رو نشون بده
    حالا نمی دونم این کار شدنیه؟
    شاید شما هم راه دیگه داشته باشید ممنون میشم اگه پیشنهاد بدید.

VIP آواتار hr110
    محل زندگی
    ایران - تهران
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    آخرین ویرایش به وسیله hr110 : پنج شنبه 11 مهر 1387 در 08:57 صبح
    ... چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

نقل قول: درخواست پیشنهاد و راه حل نمایش پاورقی در نرم افزار کتابخانه دیجیتالی

سلام دوست من

ببینم متن رو چطوری می خوای توی richedit اضافه کنی که متوجه بشی کجاش پاورقی داره؟

موفق و موید باشی

من می خواهم این به حالت لینک باشه البته نه اینکه مطالب رو توی webbrowser نمایش بدهم می خواهم توی همین richedit خودمون نشون بدم اما زمانیکه کاربر با موس روی علامت پاورقی قرار گرفت بصورت hint در زیر ان مطلب مربوطه رو نشون بده
    از کامپوننت RichView استفاده کنید که امکانات خوبی برای تعامل با کاربر و نمایش اشیاء به همراه متن داره.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

برای ذخیره سازی و نمایش پا ورقی ها که برای هر کتاب تعداد متغیری دارند یک جدول برای پاورقی ایجاد کنید و با استفاده از کلیداصلی این جدول رو به جدول اصل ربط دهید (master/detail)
    اون وفت برای هر کتاب می توان بینهایت پا ورقی با هر فرمت که بخواهید (نوشتاری ، عکس ؛ پی د اف و .. ) ذخیره کنید
    موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •