صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 69

نام تاپیک: گرفتن شماره سریال CPU

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52

گرفتن شماره سریال CPU

سلام
    اینهم یه DLL که باهاش میتونید شماره سریال CPU رو داشته باشید و بهترین قفلهای رو برای برنامتون بسازید

سلام
    آیا برنامه مورد اشاره در مورد سی پی یوهای AMD و همینطور سی پی یوهای PI و PII و یا IBM هم جواب میدهد؟

لطفا علاوه بر ذکر منبع ، help فایل DLL را نیز(در صورت وجود)ارسال فرمایید.
    با تشکر فراوان.

:flower:
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

سلام

این موضوع را فراموش نکنید که اگر سی پی یو فرد بسوزد چه؟ و یک سی پی یو دیگر نصب کند!

راستی یادم رفت :flower:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سلام

این موضوع را فراموش نکنید که اگر سی پی یو فرد بسوزد چه؟ و یک سی پی یو دیگر نصب کند!
    فرمایش درست . ولی از این راه مطمئن تر به نظر من نمیرسید چون همونطور که دوستان میدونن اگه از شماره سریال هارد استفاده کنیم هکرها و کرکرهای عزیز براحتی با استفاده از روش هارد به هارد کردن نرم افزار بچاره ما رو هاپولی هاپو میکنند و ما میمونیم و حوزمون
    در ضمن امتحان نکردم ولی فکر میکنم روی سی پی یو های AMD هم جواب بده .
    همچنین با تشکر از ابراز احساسات شما رفقای عزیز این کار خودم نیست من فقط از سایت foxit دانلودش کردم .
    در مورد راهنما هم باید عرض کنم همون مثالی که ذکر ارسال کردم گویای تمام حالتهای استفاده از این DLL هست.

پاینده باشید .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران
    ممنون آقای حمیدیانفر
    در مورد قفل های اینجوری باید راه دیگه ای پیدا کنیم چون وقتی برنامه ای رو فروختیم و بنا به دلایلی مشتری ما سی پی یو یا سیستم رو عوض کنه و به ما دسترسی نداشته باشد اصلا کار درستی نیست.
    البته اینجور قفلها برای موارد خاص خیلی عالیه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سلام
    از کلیه دوستان خواهش می کنم
    اگه راهی در مورد قفل گذارری بی درد سر با امنیت مناسب ، به ذهنشون میرسه همین جا مطرح کنن

من این راه رو امتحان نکردم ولی فکر میکنم اگر از متغیر های ریزرو شده جهت ساختن یک فولدر
    استفاده کنیم .
    امکان داره نشه فولدر ساخته شده را به هیچ عنوان کپی نمود .

مثال md nul

این امر با تغییر کوچیکی در command.com امکان داره.
    که در ضمن سایز command.com تغییر یافته را هم در برنامه چک نمود.
    و ...

امید وارم که هکرها و کپی کاران حرفه ای نشنوند. :-x
    نیک باشید.

سلام

می دونید من از قفل استفاده نمیکنم چون برنامه ام را یکجا به مراکز دولتی میفروشم.

سلام

من یک راه دیگه پیشنهاد میکنم البته من همیشه از ان در برنامه هایم استفاده میکنم
    یک فایلی ایجاد کنید در جایی از درایو و ان را با یک سایز معین تخصصیص دهید و هر بار برنامه اجرا شود ان را مقایسه کند اگر فایل در انجا پیدا کرد برنامه اجرا شود و اگر نکه پیغام مبنی بر پیدا نشدن قفل نشان دهد

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    به نظر من تلاش برای چیزی که آماده است و خیلی ارزان همچین یک نموره ...
    اگر شما 500 تا مجوز قفل نوین رایانه رو بخرین هر کدوم در میاد 100 تومن فقط با کلی امکانات و پشتیبانی :wink:
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سلام

به نظر من تلاش برای چیزی که آماده است و خیلی ارزان همچین یک نموره ...
    اگر شما 500 تا مجوز قفل نوین رایانه رو بخرین هر کدوم در میاد 100 تومن فقط با کلی امکانات و پشتیبانی
    دوست عزیز ما اینجا میخوایم از نظر علمی به یک نتیجه مطلوب برسیم پس برامون مهم نیست که با 100 تومن بدیم یا ...

یک فایلی ایجاد کنید در جایی از درایو و ان را با یک سایز معین تخصصیص دهید و هر بار برنامه اجرا شود ان را مقایسه کند اگر فایل در انجا پیدا کرد برنامه اجرا شود و اگر نکه پیغام مبنی بر پیدا نشدن قفل نشان دهد
    این راه روش جالبی به نظر میرسد . ولی ترفندشما برای کپی نشدن همون فایل مذکور چیه

برای کپی نشدن یک فایل باید تغییراتی در رجیستری داد شما میتونید برنامه هائی رو که روی فایل ها یا فولدرها کلمه رمز میزارن یا اینکه اجازه پاک شدن یا کپی شدن رو از فایل یا فولدر میگیرن پیدا کنیدو بعد از نصب روی سیستم و اجرای برنامه روی یک فایل یا فولدر خاص با مقایسه رجیستری قبل از اعمال تغییرات و رجیستری بعد از انجام تغییرات بفهمید که چه گزینه هائی در انجا دست خورده اند
    حتی یادمه من یک فولدر رو در رجیستری طوری تغییر دادم که شکل آیکون کنترل پنل شد و وقتی روش کلیک میکردی خود کنترل پنل رو باز میکرد
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سلام
    این عالیه
    ولی به نظر شما اگه بخواهیم فیلی رو روی یک دیسکت (به عنوان دیسکت قفل ) و یا روی همون سی دی اصلی برنامه قرار بدیم که به هیچ عنوان نشه کپیش کرد راهی وجود داره ؟

سلام خدمت دوستان محترم
    بیاید در مورد آخزین نظریه microsoft که در مورد چک نمودن نسخه های فروش رفته صحبت کنیم

در نسخه های بعدی windows xp

microsoft به این نتیجه رسیده که باید در هنگام اجرای ویندوز سیستم online باشه و
    بدون متوجه شدن کاربر از سایت microsoft چک بشه آیا این نسخه کپی شده است یا خیر.

خوب پس به این نتیجه می رسیم که قفل های سخت افزاری و نرم افزاری رایج همگی از نظر صاحب نظران
    microsoft تاریخ مصرف گذشته هستند.

و من این راه رو برای کلیه دوستان که سیستم نویس هستند پیشنهاد میکنم.

البته باز هم کار نشد نداره این هم چند وقت دیگه هک میشه

برای آخرین راه حل بیایید کپی نکنیم.
    پاینده باشید

به نظر من بهترین قفل اونی است که از یک روش بخصوصی استفاده نشه و تلفیقی از چند روش باشه.

روش آنلاین خوبه ولی توی ایران فعلا کاربردی نداره
    در کشورهای توسعه یافته که سیستم های وایرلس و ..... با اینترنت پرسرعت وجود داره بهترین ایده است ولی اینجا اصلا جواب نمیده

سلام دوستان

این راه روش جالبی به نظر میرسد . ولی ترفندشما برای کپی نشدن همون فایل مذکور چیه
    دوستان برای اینکار لازم است فایلی مثلا iomsh.sys در ریشه درایو c بسازید و یا از جایی کپی کنید سپس با استفاده از fopen و fseek و fclose در بلوک فرم اصلی برنامه حجم فایل را بدست اورید سپس با عدد مثلا 100 مقایسه کنید که اگر کوچکتر بود برنامه را اجرا کند و اگر بزرکتر بود برنامه اجرا نشده و پیغام (پیغام دلخایی) نشان دهد
    با تغییر درساختار می توانید یکسری محدودیتهایی برای برنامه تعریف کنید مثلا محدود کردن تعداد اجرا یا فقط در یک محدوده زمانی برنامه اجرا شود

دوستان اگر لازم دارید بلوک این ساختار را اینجا بگذارم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سلام
    اگر محبت کنید ممنون میشم
    :flower: :heart: :heart: :flower:

به قول یکی از دوستان

خرج داره
    چشم اینجا مذارم
    ولی ...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سلام
    اذیت نکن دیگه
    :kiss: :kiss: :kiss:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران
    نظرتون در مورد قفلهای سخت افزاری چیه؟

سلام

دوستان هر تغییری توی این کلاس انجام می دهید اینجا بذارید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند

چیزهای دیگه هم که حاصل 7 سال تجربه دارم انشا الله درفرصتهای مناسب در اخیار دوستان میذارم

دوستان ایدی قبلی من abdulreza است

نظرتون در مورد قفلهای سخت افزاری چیه؟
    خیلی خوب هستند ولی یخورده گرونند

من علاوه بر قفلهای نرم افزاری که خودم درست می کنم از قفلهای سخت افزار هم استفاده می کنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران
    به نظر شما امنیت قفل های سخت افزاری در چه حدی است؟

سلام

یه خاصیت جالب ویژوال فاکس پرو داره که خیلی به درد قفل می خوره.

اونم اینه که اگر یک کلاس OLE باشه و از اون توی یه فرم استفاده بشه دقیقاً باید کلاس و کنترل در قسمت Ole برابر باشند و گرنه خطا میده و از این برای قفل میشه استفاده کرد.

سلام ایا این کلاس بدرد بخور بود

خب راستش ریفاکس که کمی کار را خراب میکنه.

بله ولی خوب قفلهای سخت افزاری هستند کار را عالی می کنند

کاربر دائمی آواتار BOB
    محل زندگی
    http://www.mshams.ir
    اگر نخواهیم از ابزارهای جانبی مثل دیسکت قفل یا قفل سخت افزاری استفاده کنیم .
    دقیقا هیچ راهی برای جلوگیری از تکثیر سی دی وجود ندارد.

نرم افزارهای شرکت ماموت رایانه برای جلوگیری از رایت و تکثیر cd خیلی قوی و خوبند

و همچنین شرکت منشور سیمین :wink:

ولی Clone cdکار را خراب کرده نه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    mashhad
    با سلام و تشکر
    من از سریال سی پی یو در برنامه استفاده کردم خوب است ولی برای برنامه ای که برای شبکه بخواهیم استفاده کنیم مشکل دارد چون شماره سی پی یو user را چک میکند نه server را آیا برای این قضیه راهی دارید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    mashhad
    دوستان عزیز من منتظر جوابم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    mashhad
    چرا بعضی از پرسش و پاسخها حذف میشود

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید