صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 69 از 69

نام تاپیک: در جستجوی راهکاری برای کاهش تاپیکهای تکراری

کاربر دائمی آواتار z_bluestar
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: در جستجوی راهکاری برای کاهش تاپیکهای تکراری

سلام
    انگــار ديگه مديران تمايلي به اين بحث ندارن كه شركت نميكنند .
    دوستان نظرات خيلي خوبي دادن حالا گذشته از آنهايي كه نياز به تغيير ساختار سايت و كد نويسي داره نظر دوستمون Hossis قابل توجه :

اگه مسئولین زحمت می کشیدند و مثل سایت vbcity یا codeProject یا Planet-Source یا دهها سایت دیگه،‌ موضوعات فرعی رو از هم جدا می کردند یقینا این تاپیک ها 90 درصد کاهش پیدا می کرد
    واقعا بايد هر چه زودتر بايد كاري كرد . چون اين همه تاپيك تكراري داره از ارزش علمــي سايت كم مي كنه .
    من هر روز دارم به بخش ASP.Net سر مي زنم ولي دريغ از يه مطلب جديد ...
    همش سوال ها و مسايل تكراري

و موقع Search تو سايتم هيچ وقت به نتيجه اي كه مي خوام نمي رسم حتي با اينكه قبلا تاپيكشو مشاهده كردم و الان دارم دوباره دنبال تاپيك مي گردم ولي نمي تونم پيداش كنم

کاربر تازه وارد آواتار daniel_0247
    محل زندگی
    Kuala Lumpur

با سلام
    مدیران سایت می توانند مانند فروم ماکروسافت پلاگینی رو بزارند که در زمانی که کاربر می خواهد تاپیک جدید خود را بنویسد ، تمام تاپیک هایی که مانند اون هستند رو پیدا کردن و نشون بده ، تا دیگه افراد تاپیک های مشابه آن رو نزارند . من فکر می کنم این یک از بهترین راه حلها باشه !

سلام یه عامل دیگه که باعث شده این چنین مشکلاتی به وجود بیاد فکر میکنم عدم نظارت دقیق مدیران انجمن هست ... چون به طور مثال شما در انجمن vb.net کلمه xml رو سرچ بزنید ... حدودا 10 عنوان میاد که در مورد xml سوال شده و حتی بعضی از اونها 1 جواب هم ندارند .... !!! خوب به نظر من اگه تاپیک هایی که به نتیجه نرسیدن رو حذف کنیم میشه به نتیجه رسیدن مطالب رو در یک جستجو سریع پیدا کرد ...
    یا حدالامکان برای اینکه حذف نشند ! میشه مشخصه ای رو )Property( برای تاپیک تعریف کرد که اگه مفید نبود توی سرچ به نمایش در نیاد ...

با تشکر از سایت مفیدتون ..

سلام دوستان.
    من فقط نظر خودم را ميگم. و چيزايي هست كه براي خودم پيش اومده.
    اول اينكه من واقعا با سرچ اين وبسايت مشكل دارم و براحتي نتونستم به جواب هام برشم. البته منظورم براي سئوالات خيلي واضح نيست. كلا نميدونم چرا درست با اين سرچ كار نميكنم. بيشتر هم با گوگل داخل سايت را جستجو ميكنم.
    دوم اينكه يه فهرست موضوعي جالب و منظم وجود نداره. مثلا من حاضرم 100 عنوان مناسب در مورد موضوع مورد دلخواهم را ببينم ولي نخوام سرگردون كلمات كليدي مختلف را سرچ كنم تا بعد يك ساعت شايد به جواب برسم شايدم نرسم. البته دوستان زحمت كشيدن و تاپيكهاي مهم را دسته بندي كردن ولي منظورم يه چيز خيلي جذابتر و جالبتره.

سومين موردي كه به نظرم ميرسه. ببينيد دوستان، من با تكرار يه سري سوالات واقعا تكراري مخالفم(مثل ذخيره عكس در ديتابيس). ولي با تكرار بعضي نه. چون دليل دارم. بالاخره هر روز افراد زيادي به اين سايت مي پيوندند و عضو ميشوند و خوب، هم سوال دارند و هم ميخوان به ديگران كمك كنند(همه دلشون ميخواد به بقيه كمك كنند) و فقط نمي خوان پرسنده سئوال باشند از طرفي به دليل تازه وارد بودن دانش زيادي هم ندارند كه بتونند به سئوالهاي خيلي تخصصي جواب بدند و اگه قرار باشه سئوال تكراري هم پرسيده نشه كه اين دوستان بتونند در پاسخ دهي شركت كنند اين وب سايت براي اين گونه از دوستان چه جذبه اي خواهد داشت؟؟؟؟؟؟؟؟
    و اينكه تكرار خود عاملي است بر يادگيري بيشتر مبتديان.

به نظر من راهكار انتخابي بايد به صورتي باشد كه اين روي سكه را هم پوشش دهد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

سلام نوروز برهمه مبارک
    دوستان نظرات جالب و خوبی ارائه دادند.امابرای این کار نیاز به وقت بیشتر هست که یه اقدام فورس ماژور لازمه اما کافی و مناسب نیست اونم اینکه بقول مدیر بخش کاربران تازه عضو رو محدودیت قائل بشیم.
    بلکه با اجبار کمی فرهنگ سازی بشه!
    اما راه حل های اساسی دوستان گفتند و بنده هم به اون اضافه می کنم:
    1-همون موضوع بندی هر بخش
    2-ایجاد پلاگینی که به کار بر در یک قسمت صفحه نمونه های مشابه رو نشون بده.
    .....
    راه حل ها ی بنده:
    1-ایده گرفتن از گوگل همینه یه سرچ می خوای بزنی بطور خودکار تمام موضوعات مشابه رو مثل یه کمبو باکس نشون میده (اصطلاحش الان یادم نیست)
    2-اخطار به کاربری ایجاد کننده تاپیک تکراری (مرتبه اول)ودر مرحله بعدی تحریم کاربر.

کاربر دائمی آواتار behnam25214
    محل زندگی
    @-<-<

خواستم پیشنهاد بدم در بخش #C یک تاپیک برای آموزشهای ویدئویی ایجاد شود و در قسمت موضوعات مهم قرار گیرد تا دوستانی که آموزشهای ویدئویی که درست میکنند یا دارند رو تو اون قسمت قرار دهند.

کاربر دائمی آواتار نیلوفر66
    محل زندگی
    خونه

سلام
    من كاربرجديدم
    واقعابرام سخت بودكه بگردم ببينم كسي اين سوال رو پرسيده يانه
    اگه بشه سرچي درتاپيك ها كرد خيلي خوبه اخه نميتونم كه 200صفحه رو نگاه كنم ببينم اين سوال قبلا پرسيده شده يانه

نقل قول نوشته شده توسط نيلوفر66 مشاهده تاپیک
    سلام
    من كاربرجديدم
    واقعابرام سخت بودكه بگردم ببينم كسي اين سوال رو پرسيده يانه
    اگه بشه سرچي درتاپيك ها كرد خيلي خوبه اخه نميتونم كه 200صفحه رو نگاه كنم ببينم اين سوال قبلا پرسيده شده يانه
    دیگه تا این حد که تو سایت امکان Search هست!
    بالای سایت یک قسمتی هست که میتوانید کلمه ها مورد نظر را با اون جستجو کنید. معمولا هم نتایج خوب به همراه داره
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    دانلود حسابخانه مانی، برنامه مدیریت درآمد و هزینه رایگان

هر آنچه که هستیم، نتیجه افکاریست که در گذشته داشته ایم. (بودا)
    واحد فاصله «متر» نیست، «اشتیاق» است. اگر مشتاقش باشی حتی يک قدم هم فاصله ای دور است.

دلیل تکراری شدن تاپیکها این است که جستجوگر سایت بصورت عمومی تمام تالارها رو جستجو میکنه.
    اگه جستجوگر در داخل تالار خاصی باشه که کاربر در اون هست، میتونه با وارد کردن یک یا چند کلمه مطلب دلخواهش رو پیدا کنه و دیگر نیازی نیست که این کاربر تاپیک ایجاد کند.
    برای کاربرانی که میخوان مطالبی رو آموزش بدهند، یک منو که دارای تمام مباحث تالار است ایجاد کنید تا مطلبش رو در بخش مربوط به همون بحث قرار بده. مثلا برای php میشه بحثهای array, file, database,... رو در نظر گرفت و مطلبی که در مورد توابع آرایه هست رو در بخش مباحث آرایه اضافه کرد.
    موقع جستجو هم میشه همین منو رو بکار برد و با نوشتن نام تابعی از آرایه، مطلب فورا پیدا میشود.
    تاپیک ها زمانی ایجاد میشن که کاربر مطلب یا سوالی کاملا جدید داشته باشد.

شاید دسته بندی های سایت خیلی قدیمی شده. مثلا تعداد تاپیکهایی که برای یک بخش وقتی نسبت به بقیه بیشتر حتما میشه خود اون قسمت رو تقسیم کرد. مثلا در فروم سایت ASP.NET بخشها خیلی متنوع وجود داره و وقتی کسی وارد میشه احتمال اینکه جواب سوال خودش رو قبل از پرسیدن پیدا کنه بیشتره.
    مثلا در هیمن قسمت دات نت باید تقسیم بندی بشه به مثلا کنترلهای انقیاد داده و ...

راه دیگه اینه که وقتی کسی سوالی پرسید تاپیکهای مرتبط با اون سوال رو اول بهش نشون بدیم که آیا منظور شما این نبوده؟

کاربر تازه وارد آواتار remove-me
    محل زندگی
    بین دو بال

نظر من اینکه یه قانون جدید برای ایجاد پست اجرا کنید.
    1. تمامیه پست های جواب داده شده و اساسی قبلی تگ نویسی شوند.
    2. کاربر قبل از پرسش سوال و ایجاد تایپیک جدید بایستی تگ نویسی کند. بصورتی که تگها از میان تگهای از قبل تعیین شده نوشته شود. نه بیشتر. مثل Codeproject
    3. بعد از وارد کردن هر تگ سریع یه سرچ تو تگهای پست های قبلی انجام بشه و در کنار پنل تگ ها نمایش داده شود. البته ایجکس باشه که زیاد طول نکشه. تا کاربر متوجه شود پست تکراریست و قبلا ارسال شده.
    به نظر من می تونه کار ساز باشه.
    ولی درکل من نمی دونم چرا آقای کرامتی فر، مدیر سایت، با این قدرت برنامه نویسی که دارند خودشون یه سایت مثل سایر سایتهای مشابه خارجی مثل Codeproject نمی سازن به جای اینکه از vbulletin استفاده شه. اونجوری سایت خیلی سرو سامون پیدا می کنه.

کاربر تازه وارد آواتار adelante94
    محل زندگی
    ارومیه

با سلام
    به نظر من يك موتور جستجوي خوب ميتونه مشكلات رو تا حدي كم كنه اما ...
    1. textbox موتور جستجو كمي بزرگتر و در وسط صفحه و نه در گوشه و به عنوان يك چيز بدرد نخور.
    2. استفاده از كليدهاي راديويي جهت انتخاب تاپيك مورد نظرشون.

با سلام به دوستان

راستش من یه نظری دارم نمیدونم خوب باشه یا نه

یکی از دوستان گفته بود که کاربران جدید که حوصله جستجو ندارند تاپیک های تکراری میزارن به نظر منم درست میگن اما باید دونست که چرا حوصله جوستجو ندارن یه کی از دلایلش می تونه این باشه که جستچو توسایت یکم ضعیفه و معمولا کاربر به جوابی نمی رسه
    یه دلیل دیگه ای که داره اینه که کاربران جستجو توسایت رو یه جورایی بلد نیستن و نمی تونن کلمات درست رو برای جستجو انتخاب کنن
    به نظر من بهتره تاپیکی تحت آموزش روش های جستجو تو سایت به کاربران ایجاد بشه

راستی یکی از دوستان گفته بود که از چت روم استفاده بشه که خیلی روش جالبی و چند وقت پیش ذهنمو درگیر کرده بود که می شه چت رومی طراحی بشه که بشه توش کد های مختلفی رو نوشت یا به صورت آنلاین و در کمترین زمان به جواب رسید

1-چرا امکان جستجوی پیشرفته فقط واسه اعضای سایته به نظر من اونایی هم که عضو نیستن باید بتونن از جستجوی پیشرفته استفاده کنن
    2-با توجه به تعداد تشکر های سایت به سایت یه امتیازی میدیم و اونای که زیر یه مقدار معینن و زمانی از ساختشون گذشته یعنی بیخودن و خودکار حذف بشن
    3-داخل بعضی خود تاپیکایی که مفیدن خیلی شلوغه و کاربر حوصلش سر میره هی بزنه صفحه بعدی بهتره تو خود تاپیک هایی هم که مطالبی هست که ازشون تشکری نشده حذف بشن البته به غیر از مطالب ایجاد کننده ی سایت و نحوه ی مرتب شدن مطالب هم با توجه به میزان تشکر ها باشه یعنی هر مطلبی که بیشترین (تشکر) امتیاز رو داره اول بیاد

سلام دوستان شرمنده که اینجا پیام دادم
    میشه یکی به من کمک کنه و بگه این پیغام یعنی چی؟
    مشکلی از کجا و چیه؟
    ممنون

پیغام:
    You don't have permission to access /main.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the reque

جای تبلیغات با تاپیکهای مشابه عوض بشه
    بعضی وقتها دیدم اومده تاپیک زده رفتم پایین صفحه دیدم همون موضوع به نتیجه رسیده بود
    آخرین ویرایش به وسیله سوداگر : دوشنبه 19 خرداد 1393 در 22:58 عصر

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    دیار نصف جهان

سلام . نمیشه ضمن حذف پست ضمن ارسال یک پیغام خصوصی یا به هر نحوی که مناسب می دونید آدرس تاپیک های مرتبط رو برای شخص ارسال کنید. چون خداییش موقع search کردن موضوع خیلی متناسب با موضوع خودمون پیدا نمی کنیم.
    در ضمن من یک نظر رو در بخش درخواست از مدیران مطرح کردم فکر می کنم مناسب این موضوع هم باشه و اون هم اینه که در کنار عنوان هر تاپیک یک علامت گذاشته بشه که ارسال کننده تاپیک اون را علامت گذاری کنه مبنی بر این که به جواب خودش در اون تاپیک رسیده با این کار بقیه کسانی که دارند عنوان ها را می بینند فقط عنوان هایی رو که براشون مفیده باز می کنند و سراغ پست هایی که محتوای مفیدی ندارند نمی رند.
    من تجربه شخصی خودم رو می گم حقیقتش وقتی در بین عنوان ها می گردم تعداد عنوان ها زیاده و مجبور هستم تمام اون ها رو باز کنم. و وقتی در بین سری اول و دوم پست ها می گردم به نتیجه نمی رسم چون معمولا بدون نتیجه رها شده اند. بعد ترجیح می دم که خودم یک موضوع جدید رو آغاز کنم.

سلام
    بهتر نیست تاپیک ها جزیی تر بشن.به عنوان مثال به جای اینکه زیر مجموعه تاپیک C#‎‎ پستها و سوالات باشه ,تاپیکهای جزیی تر وجود داشته باشه مثلا کمبو باکس . تکست باکس .دیتا گرید ویو و ...... دسته بندی در کنارش هم از تگ ها اسفاده کنید فکر کنم جواب بده

موتور جستجوی سایت هم قوی بشی کمک میکنه.چون من چندبار با سرچ گوگل تو سایت به جوابم رسیدم

سلام
    به نظر می رسد بهترین کار این است که به کاربر آموزش بدهیم عنوان خود را چطور وارد کند تا خود سایت برنامه نویس بهترین Suggestion ها رو که از بین تاپیک های موجود ارائه میشه رو به کاربر نشون بده تا اگه نتونست چیزی پیدا کنه تازه بیاد تاپیک ایجاد کنه.

یعنی وقتی کاربر وارد سایت میشه باید قسمتی باشه (مثلاً Search for already asked questions) که بتونه با تایپ در اون مطمئن بشه که دیگران قبلاً چنین سوالی نکرده اند.
    این Text Box بزرگ میتونه پایین دوره های آموزشی نمایش داده بشه.

مثلاً به کاربر آموزش بدیم که وجود کلمات کلیدی می تونه در پیدا کردن تاپیک کمک کنه.

مثلا تبدیل نوع های داده ای:
    از این کلمات کلیدی استفاده کنید: Convert

سلام
    به نظر من بايد در قسمت ايجاد تايپيك جدي يه جستجوي حرفه اي باشه به اين صورت كه هرگاه كاربر خواست يك تايپيك جديد بزنه اول توي سايت جستجتو بشه (بدون نياز به اينكه كاربر بخواد كاري انجام بده يعني Auto باشه)و حروفي كه كاربر براي تايپيك جديد ميخواد ثبت كنه جستجو فيلتر بشه و به كاربر نشون بده كه براي تايپيك كه قصد آن را داريد اين گزينه ها قبلاً ايجاد شده است كه اين به دو عامل بستگي داره 1 حوصله كاربر 2- نتيجه فيلتر تايپيك. اگر كاربرمون يه خورده با حوصله باشه ه كه توي نتيجه اي كه سايت نشونش ميده بررسي انجام بده كه خوب ميشه عامل دوم هم اينكه نتايج فيلتر شده طوري نباشه كه وقتي كاربر نتيجه رو ديد (انقدر زياد باشن) قيد بررسي نتيجه رو بزنه يه راست بره سراغ تايپيك.

نقل قول نوشته شده توسط remove-me مشاهده تاپیک
    نظر من اینکه یه قانون جدید برای ایجاد پست اجرا کنید.
    1. تمامیه پست های جواب داده شده و اساسی قبلی تگ نویسی شوند.
    2. کاربر قبل از پرسش سوال و ایجاد تایپیک جدید بایستی تگ نویسی کند. بصورتی که تگها از میان تگهای از قبل تعیین شده نوشته شود. نه بیشتر. مثل Codeproject
    3. بعد از وارد کردن هر تگ سریع یه سرچ تو تگهای پست های قبلی انجام بشه و در کنار پنل تگ ها نمایش داده شود. البته ایجکس باشه که زیاد طول نکشه. تا کاربر متوجه شود پست تکراریست و قبلا ارسال شده.
    به نظر من می تونه کار ساز باشه.
    ولی درکل من نمی دونم چرا آقای کرامتی فر، مدیر سایت، با این قدرت برنامه نویسی که دارند خودشون یه سایت مثل سایر سایتهای مشابه خارجی مثل Codeproject نمی سازن به جای اینکه از vbulletin استفاده شه. اونجوری سایت خیلی سرو سامون پیدا می کنه.
    سلام
    به نظر من بايد در قسمت ايجاد تايپيك جدي يه جستجوي حرفه اي باشه به اين صورت كه هرگاه كاربر خواست يك تايپيك جديد بزنه اول توي سايت جستجتو بشه (بدون نياز به اينكه كاربر بخواد كاري انجام بده يعني Auto باشه)و حروفي كه كاربر براي تايپيك جديد ميخواد ثبت كنه جستجو فيلتر بشه و به كاربر نشون بده كه براي تايپيك كه قصد آن را داريد اين گزينه ها قبلاً ايجاد شده است كه اين به دو عامل بستگي داره 1 حوصله كاربر 2- نتيجه فيلتر تايپيك. اگر كاربرمون يه خورده با حوصله باشه ه كه توي نتيجه اي كه سايت نشونش ميده بررسي انجام بده كه خوب ميشه عامل دوم هم اينكه نتايج فيلتر شده طوري نباشه كه وقتي كاربر نتيجه رو ديد (انقدر زياد باشن) قيد بررسي نتيجه رو بزنه يه راست بره سراغ تايپيك.

سلام
    نمیدونم این راه کار درست باشه یا نه ولی نظر بشه گفت
    ما وقتی تو عنوان تایپیک وقتی شروع به نوشتن میکنیم قبل از ایجاد تایپیک (بسته به نوع تالار و موضوعات مثلا تالار #C یا VB.net) موضوعات مشابه با عنوان تایپیک قبل از ایجاد سرچ بشه (سرچ خوب)
    یا چیزی شبیه سرچ گوگل تو عنوان تایپیک لیست بشه فکر نکنم چیز سختی باشه
    همین که شروع به نوشتن میکنیم هم تو عنوان تایپیک لیست بشه و هم موضوعات مشابه (دقیقا مرتبط با عنوان تایپیک) سرچ بشه و لیستش زیر عنوان تایپیک بیاد همون گوگل که سرچ میکنی سریع لیتش و لینکها سرچ شده رو میاره

کاربر دائمی آواتار mortezasar
    محل زندگی
    DARANGIA(سیستان)

سلام دوستان یک مشکلی هم که هست که از جست و جوی سایته مثلا شما یه سرچ داری بعنوان مثال "خطا در اتصال به بانک اطلاعاتی" شما زمانیکه از انجمن سی شارپ سرچ میکنی نمیاد فقط جوای هایی که مربوط به سی شارپ هست رو بهت نشون بده بلکه از تمام انجمنها و زبان هایی که در سایت موجوده واست نتایج رو میاره و کاربر تازه وارد رو یکم گیج میکنه و مجاب واسه زدن پست جدید

یه اقدام خوب اینه که تاپیکایی با عنوان های کلی و تفکیک شده داشته باشیم مثلا هر بخشی یه
    تاپیک پرسش و پاسخ ، تاپیک بخش آموزشها، تازه ها، معرفی، ابزارهای مرتبط و ... کلیه مواردی که مخاطب عام دارن، پین شده داشته باشه.
    اگه انجمن اینجوری ماژولار بشه نیاز به ایجاد تاپیک جدید کمتر میشه و یه قسمت قابل توجهی از کاربرا تو همون چندتا تاپیک پین شده اول صفحه موضوع مورد نیازشون رو پیدا میکنن.

البته میدونم که همین الان هم تاپیک های پین شده یا تاپیک های اعلان داریم، اما عنوان های کلی و تفکیک شده ندارن. مثلا تاپیک پرسش و پاسخ به تنهایی میتونه مقدار قابل توجهی از تاپیکهایی که ایجاد میشه رو در بر بگیره.

آخرین ویرایش به وسیله BijaN-R : شنبه 21 اردیبهشت 1392 در 21:04 عصر

من یه تازه واردم!
    و به نگاه اول و مشکل خودم که سرچ کردم و موفق نبود ! شاید سوال موجود بود
    1- صفحات دسته بندی عالی ندارن. گیج کنندس به نسبت. واسه یه غریبه مثل من
    2- وقتی میخوام تاپیک بزنم بهتره اول سیستم 2.3 تا سوال بپرسه که بتونه به جای درستی هدایتم کنه.یعنی با سوال پرسیدن سرچ رو انجام بده.هرکس سوالش رو به زبان خودش مینویسه اینه که باعث میشه سرچ هم به خوبی کار نکنه.پس چند تا فیلتر موقع مطرح کردن سوال میتونه تا 70.80 % از تکرار سوال جلوگیری کنه.
    2و3 تا لیست کشویی داشته باشه که به بانک تاپیک های اون موضوع دسترسی پیدا کنه.بعد زمان طرح موضوع سوال مثل گوگل سرچ بزنه شاید از همون کلمات ابتدایی تونست سوال رو ببینه.
    2 تا تکست باکس بزاریم واسه بیان موضوع.یکیش موضوع سوال باشه که شاید از اینجا فیلتر شد .یکیش هم موضوع مشکل یا یه همچین چیزی .از فیلتر رد کردن بهتره.تا 4 نفر بیان 24 ساعت نگاه کنن که کی چه سوال داره . به تاپیک مورد نظر هدایت کنن !!! مگه کم تاپیک هست؟ یا کاش سایت برنامه نویس نبود اون وقت قبول بود این حرف.ولی باید با برنامه حل بشه.
    نظر من که فیلتره
    صفحه اول هم یه صفحه مثل یه چت روم باشه شاید بتونه به عنوان یه راهنما کمک کنه.بالاخره همیشه یکی صفحه اول پیدا میشه .
    این قسمت تاپیک های مشابه هم واسش تعریف کنیم که یه جستجو از عنوان مشابه انجام بده چند تا گزینه نشون بده .کاش اونوقت هم ما مثل یه بچه خوب تاپیک رو حذف کنیم
    آخرین ویرایش به وسیله fahi safari : سه شنبه 15 مرداد 1392 در 00:42 صبح

البته به پیشنهاد من بهتر است وقتی که کاربر می خواهد پست بدهد باید برای پستش یک موضوع در نظر بگیرد
    حال اگر کار بر بر روی ایجاد پست جدید کلیک کرد اول از وی بخواهیم عنوان پستش را مشخص کند البته باید به وی تذکر بدهیم که عناوین نا مربوط انتخاب نکند مثلا کمک فوری و... و بعد سیستم در همون بخش یک جستو جو‌ انجام دهد و نتیجه را به کار بر نمایش دهد اگر جواب در نتایج نبود آن وقت کاربر پست جدید ایجاد کند البته در این راه کار تگ هم خیلی راه گشاست
    البته باید یک امکان امتیاز دهی به پست باشد ( الان هم هست) ولی کمتر کسی به آن توجه می کند باید کمی مشخص تر شود تا کار بران مقیدتر شوند

سلام
    یک راه بسیار ساده
    تو فرم ثبت مطلب جدید , تو مکان عنوان با استفاده از تکنولوژی های آیجکس و جی کوئری ، امکانی رو درج کنین که که با تایپ هر کلمه یا کاراکتر لیست شبیه ترین ها رو بخه اون مطلب زیرش مثل لیست نشون بده و کاربر از وجود اون اطلاع پیدا کنه
    ممنون

سلام به همه من یک کاربر تازه واردم و با بعضی از نظرهای آقایون و خانمهای محترم مخالفم .ببینید و بخونید هر تایپیک از دو بخش اصلی تشکیل شده یکی موضوع و دیگری متن تایپیک که البته در برخی موارد ، موضوع انتخاب شده برای تایپیک با متن و سوال درخواست شده با هم یک کاسه نیست پس چکار باید کرد به نظر بنده راهکار بهتر و بهتر از بهتر اینه که یه برنامه جستجوی درست و حسابی بزارین ساده بگم مثل جستجوی یک جمله در موتور های جستجو مثلاً گوگل که کلمات استفاده شده در باکس رو می گرده و در هر صفحاتی که باشه لیست می کنه اگه جستجو به همین ترتیب برای متن تایپیک باشه خیلی ها از ایجاد تایپیک جدید صرف نظر می کنند علت داره علتش هم اینه که دیگه نمی خواد وقت بزارن تا یک نفر برنامه نویس متبهر محترم پیدا بشه که سوال رو بعد از مثلا یک ماه جواب بده یا اصلاً جواب نده و اینو هم بدونیم که کاربری که سوال داره دلش می خواد زود به جوابش برسه .

سلام
    نظر من اینه که وقتی کسی تاپیک جدیدی ایجاد کرد، نیاز به تاییدیه از مدیران بخش داشته باشه و بعد واسه عموم قابل رویت باشه!
    اینجوری اگه تاپیک تکراری بود، مدیران میتونن به صورت پیام به اون کاربری که تاپیک رو گذاشته اطلاع بدن که مثلا 5 تا تاپیک مشابه وجود داره لطفا اونارو ببین قبلش، حتی میتونن لینک جستجو شده ی اون موضوع رو هم واسش بفرستن چون ممکنه خیلی اصن ندونن چی رو باید سرچ کنن که به جوابشون برسن!
    نکته ی دوم اینه که گذاشتن ماکزیمم برچسب رو باید اجباری بشه! که بعدها تو جستجو راحت تر بشه به هدف رسید!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •