نمایش نتایج 1 تا 40 از 69

نام تاپیک: در جستجوی راهکاری برای کاهش تاپیکهای تکراری

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار z_bluestar
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: در جستجوی راهکاری برای کاهش تاپیکهای تکراری

سلام
    انگــار ديگه مديران تمايلي به اين بحث ندارن كه شركت نميكنند .
    دوستان نظرات خيلي خوبي دادن حالا گذشته از آنهايي كه نياز به تغيير ساختار سايت و كد نويسي داره نظر دوستمون Hossis قابل توجه :

اگه مسئولین زحمت می کشیدند و مثل سایت vbcity یا codeProject یا Planet-Source یا دهها سایت دیگه،‌ موضوعات فرعی رو از هم جدا می کردند یقینا این تاپیک ها 90 درصد کاهش پیدا می کرد
    واقعا بايد هر چه زودتر بايد كاري كرد . چون اين همه تاپيك تكراري داره از ارزش علمــي سايت كم مي كنه .
    من هر روز دارم به بخش ASP.Net سر مي زنم ولي دريغ از يه مطلب جديد ...
    همش سوال ها و مسايل تكراري

و موقع Search تو سايتم هيچ وقت به نتيجه اي كه مي خوام نمي رسم حتي با اينكه قبلا تاپيكشو مشاهده كردم و الان دارم دوباره دنبال تاپيك مي گردم ولي نمي تونم پيداش كنم

کاربر تازه وارد آواتار daniel_0247
    محل زندگی
    Kuala Lumpur

با سلام
    مدیران سایت می توانند مانند فروم ماکروسافت پلاگینی رو بزارند که در زمانی که کاربر می خواهد تاپیک جدید خود را بنویسد ، تمام تاپیک هایی که مانند اون هستند رو پیدا کردن و نشون بده ، تا دیگه افراد تاپیک های مشابه آن رو نزارند . من فکر می کنم این یک از بهترین راه حلها باشه !

سلام یه عامل دیگه که باعث شده این چنین مشکلاتی به وجود بیاد فکر میکنم عدم نظارت دقیق مدیران انجمن هست ... چون به طور مثال شما در انجمن vb.net کلمه xml رو سرچ بزنید ... حدودا 10 عنوان میاد که در مورد xml سوال شده و حتی بعضی از اونها 1 جواب هم ندارند .... !!! خوب به نظر من اگه تاپیک هایی که به نتیجه نرسیدن رو حذف کنیم میشه به نتیجه رسیدن مطالب رو در یک جستجو سریع پیدا کرد ...
    یا حدالامکان برای اینکه حذف نشند ! میشه مشخصه ای رو )Property( برای تاپیک تعریف کرد که اگه مفید نبود توی سرچ به نمایش در نیاد ...

با تشکر از سایت مفیدتون ..

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •