نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: ایجاد تالار گفتگو در مورد زبان Lingo(دایرکتور)

کاربر دائمی آواتار SeyedMoosavi
    محل زندگی
    Qom

ایجاد تالار گفتگو در مورد زبان Lingo(دایرکتور)

با سلام خدمت شما مسئولین سایت
    من دیدم که این سایت واقعا سایت جامعی هست و هر زبون برنامه نویسی در این خیلی قشنگ توضیح داده میشه من خودم زبون وی بی رو از توی این سایت یاد گرفتم
    می خوام بگم اگر امکان داره تالار زبون لینگو هم در سایت بزارید من زبون لینگو رو تو دایرکتور دیدم نمی دونم جای دیگه هم هست یا نه ، ولی به نظرم اگر آموزش لینگو تو این سایت هم باشه خوبه .
    توی اینترنت گشتم فقط تو سایت مجیدآنلاین یه تالار در موردش بود که اون هم به هیچ دردی نمی خورد تازه اون سایت رو هم به هر دلیلی فیلتر کردن
    خلاصه اگر این کار رو بکنید خیلی ممنون میشم

نقل قول: ایجاد تالار گفتگو در مورد زبان Lingo(دایرکتور)

سلام،
    در صورتی یک بخش جدید ایجاد میشه که متقضی برای آن به اندازه ایی باشه که ایجاد بخش جدید را توجیه کنه. اگر تعداد متقاضیان به حد لازم رسید، انشاء الله این بخش هم ایجاد خواهد شد.

موفق باشید

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار SeyedMoosavi
    محل زندگی
    Qom

به نظر من :
    شما میتونید بخش رو ایجاد کنید اگر مثلا در طول یک ماه بازدهی نداشت پاکش کنید چون من فکر میکنم اگر کسی ببینه چنین تاپیکی رو وارد میشه اما وقتی نباشه فکر نمیکنم بیان درخواست بدن

Lightbulb نقل قول: ایجاد تالار گفتگو در مورد زبان Lingo(دایرکتور)

با سلام.
    در مورد تالار برنامه نویسی لینگو و بحث درباره اون بایستی بگم تا به حال هیچ فروم فارسی به غیر از مجید آنلاین در این زمینه بحث نکرده.
    من فکر می کنم با استعدادهای خلاقی که در این انجمن هست میشه تو این زمینه قوی وارد شد.
    به نظر من کاربران آشنایی چندانی با این زبان ندارن، زبان برنامه نویسی لینگو چیزی شبیه به زبان سی هست که در ابتدا قدرتی در حد این زبان داشته و بعدها نسخه لینگو لایت منتشر شد که مقداری از قابلیتهای اونو کاسته بودند.این زبان در نرم افزار دایرکتور عمل میکنه .
    در وصف این زبان همینقدر بگم که میشه با اون در ویندوز و مکینتاش اعمال مخربی از قبیل ویروس نویسی و اسپم سازی انجام داد.(به راحتی)

در وصف این زبان همینقدر بگم که میشه با اون در ویندوز و مکینتاش اعمال مخربی از قبیل ویروس نویسی و اسپم سازی انجام داد.
    با خیلی از زبان های اسکریپتی میشه همچین کارهایی کرد.

به نظر من کاربران آشنایی چندانی با این زبان ندارن، زبان برنامه نویسی لینگو چیزی شبیه به زبان سی هست که در ابتدا قدرتی در حد این زبان داشته و بعدها نسخه لینگو لایت منتشر شد که مقداری از قابلیتهای اونو کاسته بودند.این زبان در نرم افزار دایرکتور عمل میکنه .
    خب، چرا یک مقاله خوب برای معرفی اش به سایرین نمی نویسید، و در مجله برنامه نویس منتشر نمی کنید؟ در هر شماره مجله برنامه نویس یک زبان برنامه نویسی معرفی میشه. مقاله شما میتونه خوانندگان را با قابلیت های این زبان آشنا بکنه، و درخواست برای ایجاد بخشی مختص به آن را افزایش بده.
    در لینک زیر می تونید شماره اول مجله برنامه نویس را دانلود کنید. در همین لینک درباره چگونگی ارسال مقاله برای مجله هم توضیح داده شده:
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=150692

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

سلام
    در جواب کاربر( مجتبی 1339)اگه اطلاعات در این رابطه دارین چرا در اختیار کاربران دیگر نمی گذارید تا بهره مند شوند .

سلام دوستان عزیز
    اگر کسی مدل ریاضی کلی و کد آماده لینگو یا گمز برای مسئله فلوشاپ یا هیبرید فلوشاپ رو داره برام ارسال کنه بسیار بسیار ممنون می شم چون هرچقدر جستجو کردم مدل اصلی اون بدون فرضیات اضافه رو پیدا نکردم.

ببخشید یه سوال فوری داشتم اونم اینه که داخل زبانC++‎ چه طور میشه سری sin xروحساب کرد ممنون میشم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •