نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: ساختن پسوند اختصاصی

کاربر تازه وارد آواتار vahidvb
    محل زندگی
    تهران

Question ساختن پسوند اختصاصی

دوستان می خواستم اطلاعاتی در مورد ساختار پسوند یا File Type داشته باشم و بدونم امکانش هست یک پسوند اختصاصی ساخت مثلا FileName.BBC ؟؟
    مثلاً فایل متنی باشه ولی نشه اون رو با NotePad یا ... باز کرد و فقط با برنامه خودش باز بشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بندرعباس

نقل قول: ساختن پسوند اختصاصی

پسوند اختصاصی؟! یعنی می خوای وقتی روش دابل کلیک میشه ان فایل با برنامه ای که شما می خوای باز بشه؟
    شما باید پسوند رو برای ویندوز تعریف کنی و مشخص کنی که فایل ها با پسوند BBC رو با برنامه که شما تعیین می کنید باز کنه.

کاربر دائمی آواتار ابوذر محمودی
    محل زندگی
    تربت حیدریه

ببین دوست عزیز . اگه منظورتون ساختن فایل با پسوندی که اشاره کردید از داخل خود برنامه وی بی است ، که باید بگم هیچ محدودیتی نداره و شما فایل با هر پسوندی رو می تونید از داخل برنامه بسازید .
    اگه مشکلتون شناسایی اون فایل توسط ویندوزه ، خب باید پسوند فایل رو درون رجیستری بزاری .
    که این هم از طریق وی بی می شه.
    فقط یه کم کد نویسی داره

محل زندگی
    تهران

ای بابا دوستان بنده واضح عرض کردم ، تمام چیزهایی که گفتید رو میدونم من که نگفتم رجیستر ببینید شما اگه یک فایل درست کنید با اسم مثلا
    Open "C:\a.bbc" for output as #1
    Print 1,"Test"
    Close #1

عزیزان الان اگه a.bbc رو با notepad باز کنیم چی میشه ؟ من میخوام فایل اینجا شناخته نشه حله ؟؟؟؟؟
    یعنی تو notepad باز نشه !!!
    آخرین ویرایش به وسیله vahidvb : جمعه 07 تیر 1387 در 10:27 صبح دلیل: کامل ترش کردم

نقل قول نوشته شده توسط vahidvb مشاهده تاپیک
    دوستان می خواستم اطلاعاتی در مورد ساختار پسوند یا File Type داشته باشم و بدونم امکانش هست یک پسوند اختصاصی ساخت مثلا FileName.BBC ؟؟
    مثلاً فایل متنی باشه ولی نشه اون رو با NotePad یا ... باز کرد و فقط با برنامه خودش باز بشه
    شما باید اطلاعات رو به هر روشی که میخواید کد کنید بعد توی یه فایل با پسوند مورد نظر قرار بدید بعد اون پسوند رو رجیستر کنید
    حالا با دبل کلیک روی این پسوند فایل با برنامه شما باز میشه و فقط برنامه شما میتونه اونو دیکد کنه (پس اگه با NotePad باز بشه اطلاعاتش مفهوم نیست )
    برای رجیستر کردن پسوند هم به تاپیک زیر مراجعه کنید !!!

باز کردن فایل های نا شناخته ویندوز

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط __siavash__ مشاهده تاپیک
    شما باید اطلاعات رو به هر روشی که میخواید کد کنید بعد توی یه فایل با پسوند مورد نظر قرار بدید بعد اون پسوند رو رجیستر کنید
    حالا با دبل کلیک روی این پسوند فایل با برنامه شما باز میشه و فقط برنامه شما میتونه اونو دیکد کنه (پس اگه با NotePad باز بشه اطلاعاتش مفهوم نیست )

دوست عزیز شما همون حرفهای قبلی رو به شکل دیگه ای زدید بنده به وسیله فرمان open اگر فایلی درست کنم پسوند اون رو هر چی بزارم اگر open with بشه با notepad باز میشه به خدا من رجیستر رو دو سال پیش انجام دادم اینو نمیگم
    اصلا یه مثال میزنم شما فایل ضمیمه رو دی ال کن Project 1.exe رو اجرا کن تو مسیر برنامه فایلی درست میشه با نام X.XXX حالا اونو با NotePad باز کن چی میشه مینویسه Hello world من میخوام این متن من تو NotePad باز نشه ( منظورم رجیستر شدن پسوند تو ویندوز نیست )
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله vahidvb : جمعه 07 تیر 1387 در 17:14 عصر دلیل: فایل ضمیمه نشده بود

محل زندگی
    تربت حیدریه

سلام
    اینارو داشته باش برمی گردم توضیح هم می دم
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    تربت حیدریه

این 2 فایل برای رمز گذاری متن یا فایل کاملا مناسبه .
    اگه احیانا باز هم کد یا برنامه خواستید می تونم براتون بزارم .
    فایل اول یه رشته می گیره و اونو رمز گذاری می کنه طوری که حتی نمیشه بخونیش .
    virus30ya30 رو ببین چه شکلی کرد "¼mù”Y(üÎr$îÎ
    فایل دوم برای رمز گذاری روی فایل هستش .
    شما خودتون هم می تونید یه الگوریتم پیاده سازی کنید .
    در کل شما باید قبل از ساختن فایل اونو encrypt کنید و برای استفاده در برنامتون اونو decrypt کنید.
    یا اینکه بعد از ساختن فایل اونو encrypt کنید .
    فکر می کنم منظورمو کامل گرفته باشد (با پی ام).

کاربر دائمی آواتار SeyedMoosavi
    محل زندگی
    Qom

نقل قول نوشته شده توسط __siavash__ مشاهده تاپیک

کاری که دوستمون گفتند فکر کنم بهترین راه باشه و من فکر میکنم که ایشون کامل منظور شما رو فهمیدن شما میخوای ناتپد بازش نکه یا هر چیزه دیگه ای ولی اگر شما دقت کنید اگر یک فیلم رو هم با ناتپد باز کنید باز میشه اما توش چرت و پرت نوشته فقط شما هم باید نوشته هات رو کد کنی که حالت رمزی داشته باشه و فقط برنامه بفهمه منظور از نوشته ها چیه نه شخص یا چیز دیگه ای

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط SeyedMoosavi مشاهده تاپیک
    کاری که دوستمون گفتند فکر کنم بهترین راه باشه و من فکر میکنم که ایشون کامل منظور شما رو فهمیدن شما میخوای ناتپد بازش نکه یا هر چیزه دیگه ای ولی اگر شما دقت کنید اگر یک فیلم رو هم با ناتپد باز کنید باز میشه اما توش چرت و پرت نوشته فقط شما هم باید نوشته هات رو کد کنی که حالت رمزی داشته باشه و فقط برنامه بفهمه منظور از نوشته ها چیه نه شخص یا چیز دیگه ای
    بله درست می فرمایید دوست مون ویروس هم همچین چیزی رو داده اند.

نقل قول نوشته شده توسط virus30ya30 مشاهده تاپیک
    ببین دوست عزیز . اگه منظورتون ساختن فایل با پسوندی که اشاره کردید از داخل خود برنامه وی بی است ، که باید بگم هیچ محدودیتی نداره و شما فایل با هر پسوندی رو می تونید از داخل برنامه بسازید .
    اگه مشکلتون شناسایی اون فایل توسط ویندوزه ، خب باید پسوند فایل رو درون رجیستری بزاری .
    که این هم از طریق وی بی می شه.
    فقط یه کم کد نویسی داره
    میشه بگید کجای رجیستری(کدوم مسیر)
    ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •