نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: کمک برای یک تازه کار در انتخاب زبان مورد نظر خود

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

درخواست کمک برای یک تازه کار در انتخاب زبان مورد نظر خود

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اول از همه بگم که من یه تازه واردم و اگه در صحبت های خودم اشکالاتی دیدید خرده نگیرید.
    من اولین بار با visual basic 2003 کار برنامه نویسی رو شروع کردم .یه مدت باهاش کار کردم تا به دلیل مشغله تحصیلی نتونستم یادگیری رو ادامه بدم و همینجا ول کرد.ولی از آنجایی که خیلی به برنامه نویسی علاقه دارم میخوام دوباره شروع به یادگیری برنامه نویسی بگیرم منتهی الان به ایم مشکل برخوردم که کدوم زبان برنامه نویسی رو یادبگیرم برای بهتره.میخوام زبانی رو یاد بگیرم که قدرت خیلی خوبی در ساخت برنامه های تحت ویندوز داشته باشه.
    اون موقع که vb کار میکردم گاهی اوقات بدجوری گیر میکردم و میدیدم که بعضی برنامه های دیگه کارشون خیلی راحتتر و قویتره.در ضمن میخوام زبانی رو شروع به یادگیری کنم که آینده خوبی داشته باشه.طوری نباشه که بعد از یه سال دیگه قدیمی باشه و بدرد نخور.میخواستم بدونم Visual C++‎.net چطوره؟
    اصلا میشه بگید کارایی و قدرت .net بیشتر یا معمولی.
    راستشو بخواید میخوام اگه ممکنه بگید کدوم برنامه چه قابلیتی داره.اینطوری خیلی عالی میشه

اگه ممکنه کامل توضیح بدید
    خیلی ممنونم

راستی من میتونم بگم vb رو تو همین سایت یادگرفتم و به نظرم بهترین سایت بین فارسی زبان ها در مورد برنامه نویسیه.البته خیلی ها دوستانی که من اون موقع باهاشون بودم متاسفانه دیگه نیستند و اکثرا رفتند
    آخرین ویرایش به وسیله sadegi : جمعه 14 تیر 1387 در 12:51 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •