صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 42 از 42

نام تاپیک: منوی راست به چپ

نقل قول: منوی راست به چپ

سلام آقای مهندس. واقعا ممنونم از اینکه پیگیر مشکل من هستید. همچنین عذرخواهی میکنم بابت غیبت چند روزم. من عین فرموده شما تو لیست رفرنس ها نگاه کردم. تیک گزینه MICROSOFT WINDOWS COMMON CONTROL 6.0 (SP6) فعال هستش. امام متاسفانه دوتا اکتیواکس Microsoft Imagelist Control 6.0 و Micrisoft Toolbar Control 6.0 داخل اکتیواکس های office2016 موجود نیستند. امیدوارم راه حلی داشته باشه. بازم از لطفتون ممنونم.

مدیر بخش آواتار amirzazadeh
    محل زندگی
    تبريز

نقل قول: منوی راست به چپ

سلام از اين روش كمك بگيريد اميدوارم جواب بده:
    If you have an existing copy of MsComCtl in your System32/SysWOW64 folder then copy it to the Office folder below.

On 32-bit versions of Windows: Copy the file C:\Windows\System32\mscomctl.ocx to C:\Program Files\Microsoft Office\root\VFS\SystemX86\, overwrite the newer copy of this file with the older file.

On 64-bit versions of Windows: Copy the file C:\Windows\SysWOW64\mscomctl.ocx to C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\root\VFS\SystemX86\, overwrite the newer copy of this file with the older file.

خلاصه مطلب اينكه كه شما بسته به نسخه ويندوز 32 بيتي يا 64 بيتي فايل mscomctl.ocx از پوشه system32 يا sysWOW64 به داخل مسير زير اوررايت كنيد:
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\root\VFS\SystemX86

DON'T START;OTHERWISE DON'T STOP
    .................................................
    قوانين سايت

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •