نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: بر نامه نویسی برای محیط های PM

بر نامه نویسی برای محیط های PM

آیا کسی میدونه چطور میشه در محیط هایی مانند ویندوز کا در حالت PM می باشند از وقفه های هارد دیسک مانند(13) استفاده کرد ؟

در محیط ویندوز وقتی ارز توابع وقفه 13h استفاده می کنم , پیغامی مبنی بر مضمون زیر ظاهر میشود:
    ((برنامه می خواهد به صورت مستقیم به هارد دسترسی داشته باشد , این مورد ساپورت نمی شود. جهت بتن برنامه بر روی close کلیک کنید.))

آیا روشی برای دور زدن سیستم سراغ دارید؟
    لطفا اگر بلدید پاسخ دهید ...چون خیلی خیلی تو فکرش هستم.

از همکاریتون بینهایت متشکرم.....

نقل قول: بر نامه نویسی برای محیط های PM

خیلی خوب بود

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران .

نقل قول نوشته شده توسط kameltareen مشاهده تاپیک
    آیا کسی میدونه چطور میشه در محیط هایی مانند ویندوز کا در حالت PM می باشند از وقفه های هارد دیسک مانند(13) استفاده کرد ؟

در محیط ویندوز وقتی ارز توابع وقفه 13h استفاده می کنم , پیغامی مبنی بر مضمون زیر ظاهر میشود:
    ((برنامه می خواهد به صورت مستقیم به هارد دسترسی داشته باشد , این مورد ساپورت نمی شود. جهت بتن برنامه بر روی close کلیک کنید.))

آیا روشی برای دور زدن سیستم سراغ دارید؟
    لطفا اگر بلدید پاسخ دهید ...چون خیلی خیلی تو فکرش هستم.

از همکاریتون بینهایت متشکرم.....

سلام:
    برای یافتن جواب سوالتون لطفا به سایت اسمبلر Fasm مراجعه کنید:

ادرس اسمبلر Fasm

https://flatassembler.net

وارد سایت که شدی روی عبارت Message Board کلیک کن تا وارد انجمن کاربران اسمبلی بشوی . قبل از اینکار باید این اسمبلر را دانلود و ماشین حسابش را فعال کرده باشی .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران .

نقل قول نوشته شده توسط tabrizsan مشاهده تاپیک
    خیلی خوب بود

عزیزم:
    اگر جواب سوالات را بلدی خب جواب بده یا لااقل مثل من یک منبع استاندارد معرفی کن . این شکلک دقیقا یعنی چی؟؟؟ یعی داری زبان اسمبلی را مسخره می کنی . یا خیال می کنی اسمبلی در ویندوز کاربردی نداره و دیگه قدیمی شده ؟؟؟؟

بجای این شکلکها سعی کن مثل یک مرد جوابگوی سوالات و مشکلات مردم باشی و هیچوقت هم هیچکس یا هیچ چیزی رو مسخره نکن . این شکلکهای بچگانه بجای اونکه مطلبی رو برسونند بیشتر باعث ایجاد شک و تردید و بدگمانی میشه و میتونه یک دعوا توی انجمن ایجاد کنه .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •