نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: دسترسی به فایل های یک کامپیوتر در شبکه با سی شارپ

Question دسترسی به فایل های یک کامپیوتر در شبکه با سی شارپ

من یک کد می خوام که بتونم با استفاده از آن به فایل های کامپیوتر دیگری در شبکه دسترسی داشته باشم ( بتوانم آنها را پاک و کپی و ... کنم) .

کاربر دائمی آواتار jeus
    محل زندگی
    لباسام

نقل قول: دسترسی به فایل های یک کامپیوتر در شبکه با سی شارپ

وقتی اجازه دسترسی نداشته باشی نمیتونی اگر فایل را share کرده باشه شاید بشه کاریش کرد

کاربر دائمی آواتار mohammad272005
    محل زندگی
    تهران

System.IO.FileInfo file = new System.IO.FileInfo(@"\\192.168.0.15\C$\Test\Test.t  xt");
    حالا هر كاري ميخواي بكن. البته بدون در نظر گرفتن تمهيدات امنيتي احتمالي شبكه

نقل قول نوشته شده توسط rahman_ramin مشاهده تاپیک
    وقتی اجازه دسترسی نداشته باشی نمیتونی اگر فایل را share کرده باشه شاید بشه کاریش کرد
    ممنون دوست عزیز.
    من می خوام به کل فایل های یک کامپیوتر در شبکه دسترسی داشته باشم.پیزی شبیه explorer ویندوز و هر فایلی از آن کامپیوتر را حذف یا کپی و اجرا کنم.(با C#‎ )

کاربر دائمی آواتار Xcalivorse
    محل زندگی
    Kernel32.dll

دوست عزیز کاری که شما می خواهید انجام بدید مثل همون کاری است که NetOpSchool انجام می دهد. به این منظور می بایستی دو برنامه (یکی روی کامپیوتر کاربر و دیگری روی کامپیوتر مقصد) طراحی کنی که برنامه دومی اطلاعات کامپیوتر مقصد رو در اختیار برنامه اولی قرار بده. در این صورت محدودیتی رو که حاصل از Share نشدن داده ها هست دیگه نداری و می تونی کارهایی رو که می خواهی (Delete و Edit) رو انجام بدی.

کاربر دائمی آواتار jeus
    محل زندگی
    لباسام

دوست من من اطلاعات دقیقی از کار شبکه ندارم اما اینو میدونم تا وقتی که تنظیمات شبکه برای کار شما آماده نباشه شما هیچ دسترسی نمیتوانید به فایلهای کامپیوتر های دیگه داشته باشید که اگر اینجور بود شما سنگ روی سنگ بند نمیشد و هر کسی میتوانست به راحتی تمام کامپیوتر های توی شبکه را دستکاری کنه دوست من mohammad272005 هم فکر میکنم این دسترسیی را بر اساس فعال بودن دسترسی فایل و به اشتراک گذاشتن اون( share) فایل قرار دادند
    بهتر شما مرحله اول این برنامه را صرف پیدا کردن اطلاعات در مورد چگونگی master شدن در یک شبکه قرار دهید
    راه آسان دیگه هم اینه که شما کل درایوها رو share کنید که فکر نمیکنم کار صحیحی باشد

کاربر دائمی آواتار jeus
    محل زندگی
    لباسام

دوست من از شما میخواهم اگر به نتیجه ای رسیدید توی همین تاپیک اعلام کنید و یک سورس کوچیک (اگر تمایل دارید پروژه خودتون) را در همین تاپیک قرار دهید
    با تشکر
    the Will Is The Wish

نقل قول نوشته شده توسط rahman_ramin مشاهده تاپیک
    دوست من از شما میخواهم اگر به نتیجه ای رسیدید توی همین تاپیک اعلام کنید و یک سورس کوچیک (اگر تمایل دارید پروژه خودتون) را در همین تاپیک قرار دهید
    با تشکر
    the Will Is The Wish
    اگه می شه بیشتر راهنمایی کنید.

کاربر دائمی آواتار mohammad272005
    محل زندگی
    تهران

بصورت پيش‏فرض تمام درايوها در تمام كامپيوترها اصطلاحا (Admin Share) هستن. يعني شما اگه Admin شبكه باشيد به سادگي با فرمان زير مي تونيد به درايو C يه كامپيوتر (يا هر درايو ديگه از هر كامپيوتر ديگه) دسترسي داشته باشيد:
    \\192.168.15.20\c$

کاربر دائمی آواتار jeus
    محل زندگی
    لباسام

در چه مورد ؟
    فکر میکنم توضیحات کاملی در مورد روند کار به شما دوست عزیز داده شده اما بعضی از ما دنبال لقمه جویده میگردیم و منتظریم که یک نفر کد را برامون بنویسه و فقط ما کپی paste کنیم دوستان من در برنامه نویس از روی معرفت و مرام کدها رو برای اعضا مینویسند اما شما که در حال نوشتن پروژه شخصی خود هستید لااقل تفکر و تجزیه تحلیل برنامه را خودتان انجام دهید و آنگاه هر کمکی(در رفع مشکلات شما) از دست من و دوستان بر می آمد دریغ نمیکنیم
    در بالا چند راه کلی به شما داده شده دوست من ما همگی از شما توقع داریم که مطالبی را که من و دوستان من با گذاشتن وقت برای شما مینویسیم را کامل و با دقت مطالعه نموده و تجزیه و تحیل و راه را خودتون انتخاب کنید و اگر توی راه چاله چوله ای بود به روی چشم من و دوستان، تا جایی از دستمون بر بیاد رفع میکنیم
    موفق باشی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •