نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: انتقال ژورنال بین دو لایفری

انتقال ژورنال بین دو لایفری

با سلام
    کسی می دونه که توی liferay 4.1.2 چطوری می شه محتوای ژورنالها را از روی یک سیستم به یک سیستم دیگر انتقال داد؟
    آیا باید table هایش را کپی کنم یا تنظیمات دیگری از طریق فایل های دیگری دارد؟
    متشکرم

کاربر دائمی آواتار jeus
    محل زندگی
    لباسام

نقل قول: انتقال ژورنال بین دو لایفری

دوست من میشه در مورد ژورنال کمی توضیح بدی ؟

اگه با پرتال لایفری کار کرده باشید محتوای ژورنال ابتدایی ترین چیزی که باهاش آشنا می شید
    میشه گفت یک بستر یا قالب برای ارائه محتوا است.

کاربر دائمی آواتار jeus
    محل زندگی
    لباسام

دوست من اگه لطف کنی توضیح کاملی درباره liferay طریقه نصبش ، مزیتاش نصبت به دیگر برنامه های مدیریت محتوا و تکنولوژیهاش اینجا بگذاری فکر میکنم خالی از لطف نباشه

تعريف پورتال (portal)در لغت به معني "درگاه" و يا "دروازه" است و زماني که بعد از واژه وب (Web)قرار مي گيرد معني درگاه ورود به وب (Web portal) را مي دهد.
    پورتال صفحه وب واسطي است که امکان دسترسي آسان را به هر چيزي که کاربر، براي انجام وظيفه يا خواسته اش نياز دارد , بدون توجه به اينکه محل فيزيکي آن کجاست، فراهم مي کند. به بيان ديگر پورتال "درگاهي" است به دنيايي مجازي که کاربر مي تواند از طريق امکانات فراهم شده در آن،تمامي نيازهاي خود را برآورده کند. نيازهايي مانند جستجو و يا خريد(مثلا يک کتاب)، دسترسي به حساب بانکي، افزايش و کاهش اعتبار يک حساب اعتباري و يا به روز رساني اطلاعات سخت افزاري از محل کار، پورتال همه چيز را از طريق درگاهي واحد براي کاربر خود فراهم مي سازد. پورتال ها با اين هدف ايجادمي شوند كه كاربران اينترنت بتوانند گردش خود را در اينترنت از طريق يك مدخل مدرن و ساختيافته شروع نموده و هر موقع كه اراده كنند بدون هيچ مشكلي به نقطه شروع بازگردند.

پرتال open source است و خیلی راحت از سایت اش دانلود می شه

لایفری یکی از قویترین پرتال هایی هست که من تا حالا باهاش کار کردم. انتقال ژورنالهاشم خیلی آسونه فقط باید تو قسمت مدیریت صفحاتش یه خروجی ازش بگیرید بعد برید جایی که میخواید بارگذاری کنید.
    اگرم اطلاعات بیشتری میخواید توی سایت http://www.ecportal.ir اطلاعات خیلی خیلی زیادی راجع به پرتال های به صورت تخصصی اومده (توی بخش مقالاتش) خودش هم لایفری هست البته.
    اگرم مقاله خاصی خاستید از http://www.ecportal.ir بخواید تا براتون بارگذاری کنه

Arrow نقل قول: انتقال ژورنال بین دو لایفری

منم میم میخوام در مورد Liferay بدونم.
    اگه میشه همین جا بحث کنید.

با سلام.من یه پروژه تحقیقاتی دارم که در مورد liferay و توسعه پورتال هستش.می خواستم ببینم اگه کسی مقاله ای کتابی چیزی داره بزاره.ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •