نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: یه سوال خیلی فوری

کاربر جدید
    محل زندگی
    خراسان-سبزوار -خونه بابام

یه سوال خیلی فوری

یه پروژه با دلفی نوشتم که قسمت جستجوی اون به سه قسمت تقسیم می شد و هر اطلاعاتی که نمایش داده میشد توی ادیت بود و برای هر صفحه (فرم) یه دیتا ست و ..... می ذاشتم .حالا سوالم اینه که تو سی شارپ باید برای اتصال تکست باکس ها به جدول(تیبل) از کدوم یکی از اس کیو ال ها استفاده کنم . امیدوارم درست منظورمو گفته باشم :oops: :roll: شرمنده :oops:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    به اولین کتاب فروشی نزدیک خودتون مراجعه کنید و یک کتاب در مورد ADO.NET تهیه کنید. به این صورت سریعتر به جواب می رسید.

کاربر جدید
    محل زندگی
    واقعا من لذت می برم وقتی می بینم اینجوری جوون ضایع می کنید . :| :قهر: :( بابا جواب ندین خوب :wink: ممنون از راهنمایی پربار و ارزشمندتون :flower:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    حقیقت تلخ بود نه؟! ضایع نشدی دوست من! راه درست این بود.
    برای مثال در فوروم از من سوال می پرسند می خواهم عدد insert کنم چطوری؟! آیا '' می خواهد یا نمی خواهد؟ (حالا یا سوال سرکاری است یا ... واقعی) به نظر سرکاری نبود. این دوست عزیز وقت خودش رو داره در فوروم تلف می کنه. یک کتاب SQL باید بخره. حدود یک هفته طول میکشه تا تموم بشه. حداقل این اصول دستش می یاد.
    یا برای مثال سوال شما من رو یاد سوالات یکی از اساتید انداخت: 10 تا سوال داده بود خلاصه ی هر کدام از سوالات این بود : لطفا فصل X را کامل توضیح دهید !! (فقط روش نشده بود این جمله رو صریح بنویسه و گرنه مفهوم سوالات همین بود!)
    حالا به طور قطع شما هم انتظار ندارید من 10 فصل کتاب ADO.NET را مفصل اینجا توضیح بدم.

ناراحت نشو! :kiss: یک کتاب بخر و شروع کن

کاربر جدید
    محل زندگی
    نقل قول نوشته شده توسط Vahid_Nasiri
    حقیقت تلخ بود نه؟! ضایع نشدی دوست من! راه درست این بود.
    برای مثال در فوروم از من سوال می پرسند می خواهم عدد insert کنم چطوری؟! آیا '' می خواهد یا نمی خواهد؟ (حالا یا سوال سرکاری است یا ... واقعی) به نظر سرکاری نبود. این دوست عزیز وقت خودش رو داره در فوروم تلف می کنه. یک کتاب SQL باید بخره. حدود یک هفته طول میکشه تا تموم بشه. حداقل این اصول دستش می یاد.
    یا برای مثال سوال شما من رو یاد سوالات یکی از اساتید انداخت: 10 تا سوال داده بود خلاصه ی هر کدام از سوالات این بود : لطفا فصل X را کامل توضیح دهید !! (فقط روش نشده بود این جمله رو صریح بنویسه و گرنه مفهوم سوالات همین بود!)
    حالا به طور قطع شما هم انتظار ندارید من 10 فصل کتاب ADO.NET را مفصل اینجا توضیح بدم.

ناراحت نشو! :kiss: یک کتاب بخر و شروع کن
    نه ناراحت نشدم آخه خودم کتاب دارم ولی انقدر روشن توضیح داده که یه نموره گیج شدم . حالا یه سوال دیگه؟ برای اینکه توی یه پروژه چندتا وب فرم داشته باشیم و با کلیک روی یه باتن به فرم دیگه بره از چه تابعی باید استفاده کنیم . ضمن اینکه من فقط یه هفته وقت دارم تا پروژه فارغ التحصیلی مو تحیل بدم و دنبال کوتاهترین و سریعترین جواب می گردم :lol: :flower: :) :oops:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    به کتابخانه سایت مراجعه کنید:
    http://www.barnamenevis.org/dload.php
    یک جزوه در این موردی که می خواهید هست.
    =====
    Response.Redirect

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید