نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: چرا اینقدر سرعت محصولات تولید شده با محصول به اصطلاح خوب مایکروسافت کمه ؟؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فارس - شیراز یا کازرون

چرا اینقدر سرعت محصولات تولید شده با محصول به اصطلاح خوب مایکروسافت کمه ؟؟؟؟

سلام
    من پروژه ای رو که نوشتم می خواهم تحویل دادم ولی اولین چیزی که مشتری به من گفت و منم هیچ جوابی براش نداشتم سرعت خیلی پایین برنامه و از همه بدتر سرعت گزارشگیری با کریستال ریپورت بود.
    متاسفانه مثل اینکه برنامه نویسی پویا خیلی هم جالب نیست و همون زبان های برنامه نویسی ایستا کارایی بیشتری داره .
    قرار نیست که مشتری به خار اینکه برنامه من اجرا بشه و خوب کار کنه چند صد هزار تومان خرج سخت افزارش کنه .
    همین پول رو میده به یه فاکس پرو نویس و برنامه ای می نویسه که روی ضعیف ترین کامپیوتر ها جواب بده .
    مثل تمام بانک ها و یا سازمان های دیگه و یا نهایتا با دلفی می نویسه که من یه جورایی دارم همون محیط قدیمی و برنامه قدیمی رو ترجیح مید هم .
    نمی دونم چرا و لی فکر می کنم تا حد خیلی زیادی سعی کردم اصولی پیش برم و فکر کنم مفهوم شی گرایی رو که اینقدر رو ش مانور می دهند رو رعایت کردم . . . . . .
    لطفا راهنمایی.........
    بیشتر دلخوری من از گزارشگیری بوده چون واقعا جلوی مشتری برای این مشکل نتونستم دلیلی بیارم ........

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: چرا اینقدر سرعت محصولات تولید شده با محصول به اصطلاح خوب مایکروسافت کمه ؟؟؟؟

کریستال ریپورت کلا کنده و کاریش نمیشه کرد. میتونی بجاش از ActiveReports استفاده کنی.

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا

نقل قول: چرا اینقدر سرعت محصولات تولید شده با محصول به اصطلاح خوب مایکروسافت کمه ؟؟؟؟

تقصير خودت است . اگر ميبيني برنامت در حدي است كه با فاكس جمع ميشه چرا با دات نت مينويسي ؟ بايد 2-1 يكي زبان بلد باشي بر اساس شرايط بري جلو

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

نقل قول نوشته شده توسط migrant مشاهده تاپیک
    سلام
    من پروژه ای رو که نوشتم می خواهم تحویل دادم ولی اولین چیزی که مشتری به من گفت و منم هیچ جوابی براش نداشتم سرعت خیلی پایین برنامه و از همه بدتر سرعت گزارشگیری با کریستال ریپورت بود.
    متاسفانه مثل اینکه برنامه نویسی پویا خیلی هم جالب نیست و همون زبان های برنامه نویسی ایستا کارایی بیشتری داره .
    قرار نیست که مشتری به خار اینکه برنامه من اجرا بشه و خوب کار کنه چند صد هزار تومان خرج سخت افزارش کنه .
    همین پول رو میده به یه فاکس پرو نویس و برنامه ای می نویسه که روی ضعیف ترین کامپیوتر ها جواب بده .
    مثل تمام بانک ها و یا سازمان های دیگه و یا نهایتا با دلفی می نویسه که من یه جورایی دارم همون محیط قدیمی و برنامه قدیمی رو ترجیح مید هم .
    نمی دونم چرا و لی فکر می کنم تا حد خیلی زیادی سعی کردم اصولی پیش برم و فکر کنم مفهوم شی گرایی رو که اینقدر رو ش مانور می دهند رو رعایت کردم . . . . . .
    لطفا راهنمایی.........
    بیشتر دلخوری من از گزارشگیری بوده چون واقعا جلوی مشتری برای این مشکل نتونستم دلیلی بیارم ........
    بیزحمت یا یک مثال که کند بودن را نشان بده بفرستید، تا جایی که من برخورد کردم ۹۹ درصد موارد کند بودن برنامه به روشهایی که استفاده شده ربط دارد تا بد بودن محصولات استفاده شده.
    در مورد مفاهیم شئیگرائی، اگر فایده استفاده از مفاهیم شئگرائی را ندیدید دلیلش این است که اشتباه استفاده شدند.

محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

نقل قول نوشته شده توسط ali_kolahdoozan مشاهده تاپیک
    تقصير خودت است . اگر ميبيني برنامت در حدي است كه با فاكس جمع ميشه چرا با دات نت مينويسي ؟ بايد 2-1 يكي زبان بلد باشي بر اساس شرايط بري جلو
    فاکس برایه برنامه نویسی جدی نیست، برایه کارهایه ساده خوب است ولی هیچ‌برنامه نویسی واقعی دات نت را به فاکس ترجیح نمیده.
    تنها تقصیرشان این است که برایه اشکالاتشان کمک نخواستند و به جایه اینکه سعی کنند مشکل اصلی را پیدا کنند ، فکر میکنند اشکال از ابزاری است که استفاده میکنند.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فارس - شیراز یا کازرون

نقل قول نوشته شده توسط اَرژنگ مشاهده تاپیک
    بیزحمت یا یک مثال که کند بودن را نشان بده بفرستید، تا جایی که من برخورد کردم ۹۹ درصد موارد کند بودن برنامه به روشهایی که استفاده شده ربط دارد تا بد بودن محصولات استفاده شده.
    در مورد مفاهیم شئیگرائی، اگر فایده استفاده از مفاهیم شئگرائی را ندیدید دلیلش این است که اشتباه استفاده شدند.

من خودم می دونم مشکل از چیه ولی نمی دونم چطور باید حلش کنم . من از report viewer استفاده می کنم و همین کامپوننت تاخیرش در لود شدن باعث این مشکل شده . اگه بشه یه بار اون رو در فرم مربوطه در هنگام لود اولیه برنامه لود کرد خیلی تاثیر بسزایی در سرعت داره . چون تنها در لود اولیه اون هست که با این تاخیر روبرو هستم .

محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

من خودم می دونم مشکل از چیه ولی نمی دونم چطور باید حلش کنم . من از report viewer استفاده می کنم و همین کامپوننت تاخیرش در لود شدن باعث این مشکل شده . اگه بشه یه بار اون رو در فرم مربوطه در هنگام لود اولیه برنامه لود کرد خیلی تاثیر بسزایی در سرعت داره . چون تنها در لود اولیه اون هست که با این تاخیر روبرو هستم .
    بستگی به نوع لود کردنش هم هست، همه داتا را با هم یکجا میگیرید؟
    خود کمپوننت خالی که زمانی نمیبره، اصل کار این است که چطثری لود میشه.
    همه را از داتابیس در یک داتاتیبل و یا داتاست لود میکنه؟ یا از یک داتا ریدر استفاده میکنه؟
    یکجا یکی از روش پرکردن داتاتیبل برایه گزارش گیری استفاده کرده بود که هر بار اجرا میشد سرور حافظه‌اش پر میشد و تقریبا میمرد تا این رپورت را بده بیرون. تازه کسی که این کار را کرده بود تجربه‌کاریش از من بیشتر بود. دیدم روشش معنی نمیده، ورداشتم با داتا ریدر و استریم رپورتش را تبدیل کردم به یک فایل‌سی‌اس‌وی و با اکسل هر کاری که دلشان میخواست با رپورت انجام بدند.
    این رپورت ویور برایه یک رکورد هم همین قدر یواشه یا برایه مقادیر زیادی که داتا باید رپورت کند؟

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

من هم از این استفاده می کنم ولی هرگز کندی سرعت نداشتم ، روی ایندکس گذاری فیلدها بیشتر دقت کنید حتما سرعتتان بالا می رود

اگر امکان داره یک نمونه عملی که سرعت مناسب دارد در اینجا قرار دهید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran-tehran

سلام
    من يه نظر دارم . نمي دونم درسته يا نه .
    من مي گم ، دنياي نرم افزار خيلي سريع بدون محدوديت داره پيشرفت مي كنه .شركتهاي بزرگ جهان هر روز نرم افزاري جديدتري release ميكنن . شركتها هميشه در حال رقابت با هم هستند و براي بقاي خودشون سعي مي كنند ايده هاي جديد رو تو نرم افزاراشون پياده كنند . اين رو همه ي برنامه نويسا خوب مي دونيم .
    يك روز Dot Net يك روز Java يك روز Delphi ... برترين هستند .
    اما به نظر من برنامه نويسها هم عين بقيه به جاي اينكه وقتشون رويه برتري نشون دادن اونا بگذارن بهتره وقت بزارن تا روي يه نرم افزار تسلط پيدا كنند .
    تو يه مقاله از يه برنامه نويسي ايراني كه تو استراليا كار ميكنه اينو خوندم

اگه حتي با Access برنامه مي نويسين ، تو اون خدا باشين .

واقعا شايد نرم افزار Access در حد دات نت نباشه . هر فرد اگه با بهترين نرم افزارم كار كنه اما بهش مسلط نباشه به درد نمي خوره .
    اميدوارم كه بتونم تلاش كنم كه به اين هدفم برسم

کاربر دائمی آواتار ezamnejad
    محل زندگی
    جلوي مانيتور

نقل قول نوشته شده توسط linux مشاهده تاپیک
    من هم از این استفاده می کنم ولی هرگز کندی سرعت نداشتم ، روی ایندکس گذاری فیلدها بیشتر دقت کنید حتما سرعتتان بالا می رود
    با سلام
    من فكر نميكنم اين مشكل از ايندكس گذاري باشه . اين مشكل روي سيستمهايي كه سرعت بالايي دارند حس نميشه در عوض روي سيستمهايي كه سرعت نسبتا پاييني دارند در دفعه اول حتي اگر يك ركورد هم به آن ارسال بشه سرعت بسيار پاييني براي لود داره و واقعا عذاب آور خواهد بود .
    كامپوننتهايي مثل stimul report يا active report گزينه هاي بهتري براي گزارش سازي هستند بهتره آنها را هم امتحان كنيد .

محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

نقل قول نوشته شده توسط Javad_Mail مشاهده تاپیک
    سلام
    من يه نظر دارم . نمي دونم درسته يا نه .
    من مي گم ، دنياي نرم افزار خيلي سريع بدون محدوديت داره پيشرفت مي كنه .شركتهاي بزرگ جهان هر روز نرم افزاري جديدتري release ميكنن . شركتها هميشه در حال رقابت با هم هستند و براي بقاي خودشون سعي مي كنند ايده هاي جديد رو تو نرم افزاراشون پياده كنند . اين رو همه ي برنامه نويسا خوب مي دونيم .
    يك روز Dot Net يك روز Java يك روز Delphi ... برترين هستند .
    اما به نظر من برنامه نويسها هم عين بقيه به جاي اينكه وقتشون رويه برتري نشون دادن اونا بگذارن بهتره وقت بزارن تا روي يه نرم افزار تسلط پيدا كنند .
    تو يه مقاله از يه برنامه نويسي ايراني كه تو استراليا كار ميكنه اينو خوندم
    اسمش چی بود؟ کجا مقالش چاپ شده بود؟
    اینکه هرکی باید با هر چی که کار میکنه مسلط‌ باشه مقاله نمیخواهد، موضوع اصلی مقالش در مورد چی بود؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran-tehran

اسمش چی بود؟ کجا مقالش چاپ شده بود؟
    اینکه هرکی باید با هر چی که کار میکنه مسلط‌ باشه مقاله نمیخواهد، موضوع اصلی مقالش در مورد چی بود؟
    منظورم يك مقاله بود از يك برنامه نويس كه خيلي وقت پيش خوندم . تويه مقدمه ي اين مقاله اين جمله بود و اصلا مقاله به بحث ما ربط نداشت . فقط خواستم بگم كه اين حرف از اون مقاله تو ذهنم مونده .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فارس - شیراز یا کازرون

بستگی به نوع لود کردنش هم هست، همه داتا را با هم یکجا میگیرید؟
    خود کمپوننت خالی که زمانی نمیبره، اصل کار این است که چطثری لود میشه.
    همه را از داتابیس در یک داتاتیبل و یا داتاست لود میکنه؟ یا از یک داتا ریدر استفاده میکنه؟
    یکجا یکی از روش پرکردن داتاتیبل برایه گزارش گیری استفاده کرده بود که هر بار اجرا میشد سرور حافظه‌اش پر میشد و تقریبا میمرد تا این رپورت را بده بیرون. تازه کسی که این کار را کرده بود تجربه‌کاریش از من بیشتر بود. دیدم روشش معنی نمیده، ورداشتم با داتا ریدر و استریم رپورتش را تبدیل کردم به یک فایل‌سی‌اس‌وی و با اکسل هر کاری که دلشان میخواست با رپورت انجام بدند.
    این رپورت ویور برایه یک رکورد هم همین قدر یواشه یا برایه مقادیر زیادی که داتا باید رپورت کند؟
    سلام و ممنون از توجهتون
    من یه دیتا ست دارم که report رو به اون ربط می دهم و در هنگام اجرا هر کدو م از ریپورت ها رو خواستم data sourcesh رو به report viewr ربط می دهم .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •