نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: چرا فرم های ویندوزی که در آنها از طراح های گرافیکی استفاده می شود دیر بار گذاری می شوند؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    خوزستان

چرا فرم های ویندوزی که در آنها از طراح های گرافیکی استفاده می شود دیر بار گذاری می شوند؟

سلام و خسته نباشید

چرا وقتی در فرم های ویندوزی برنامه سی شارپ از کارهای گرافیکی استفاده می شود فرم دیرتر بارگذاری می شود ؟
    به عنوان مثال برنامه ای قرار دادم که پس زمینه برنامه یک تصویر است و حاوی چند کنترل ساده است. ولی بارگذاری آن به صورت نامنظم یا بهتر بگم کندتر می باشد! (دکمه ها یه جوری لود می شون)
    آیا امکانی است که بتوان این اشکال را در برنامه های نوشته شده توسط سی شارپ از بین برد.

(نمونه در ضمیمه قرار گرفته شده است ولی چون بسیار ساده و کم حجم است آن چنان این اشکال در آن دیده نمی شود)
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    خوزستان

Question نقل قول: چرا فرم های ویندوزی که در آنها از طراح های گرافیکی استفاده می شود دیر بار گذاری می شوند؟

نقل قول نوشته شده توسط bermooda مشاهده تاپیک
    1- سعی کنید حجم تصویر زمینه تا حد ممکن کم باشه
    2- از ویژگی DoubleBuffered فرم استفاده کنید
    ممنون از پاسخ...

ولی من با اکثر پسوندها امتحان کردم. همچنین حجم تصویر را کمتر کردم ولی باز فرق زیادی نمی کرد!
    از ویژگی DoubleBuffered نیز استفاده کردم آن نیز جوابگو نبود.
    البته برای برنامه های که طرح های گرافیکی زیادی استفاده می شود.

این را هم بگم که حتما باید راه ای وجود داشته باشد زیرا برنامه های دیدم که گرافیک بالایی داشتن ولی چنین مشکلی را نداشتن! البته ممکن است با سی شارپ نوشته نشده باشند.
    آیا با سی شارپ راه چاره ای هم هست ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    خوزستان

نقل قول: چرا فرم های ویندوزی که در آنها از طراح های گرافیکی استفاده می شود دیر بار گذاری می شوند؟

نقل قول نوشته شده توسط bermooda مشاهده تاپیک
    من برنامه هایی که مینویسم گرافیکشون بالاس ولی مشکل شمارو نداشتم بدلیل دو تا موردی که گفتم
    مرسی
    ولی امکان داره یک نمونه برنامه بزارید؟ همراه با سورس...

VIP آواتار Amir Oveisi
    محل زندگی
    هر جا که حال کنم - فعلا یزد

نقل قول: چرا فرم های ویندوزی که در آنها از طراح های گرافیکی استفاده می شود دیر بار گذاری می شوند؟

یکیش تو همین سایت هست
    اینو search‌کنین تو سایت :‌‌"یه notebook‌ساده و جمع و جور"

توصیه مهم: اگه گرافیک بالا و عملکرد بالا همراه اون براتون مهمه حتما برین سراغ WPF.

موفق باشید
    jooje

نقل قول نوشته شده توسط sh_microsoft مشاهده تاپیک
    این را هم بگم که حتما باید راه ای وجود داشته باشد زیرا برنامه های دیدم که گرافیک بالایی داشتن ولی چنین مشکلی را نداشتن! البته ممکن است با سی شارپ نوشته نشده باشند.
    آیا با سی شارپ راه چاره ای هم هست ؟
    سلام
    لزوماً از تصاویر استفاده نمی کردن بلکه قسمتهایی رو که شما از تصویر استفاده میکنید مثل یه دکمه که شمای زیبایی بهتون میده امکان اینکه با کد نویسی +GDI همون خروجی رو بگیرید زیاده در این حالت سرعت برنامه خیلی بهتر میشه.
    البته از پایین بودن مشخصات سخت افزاری سیستم هم نباید غافل شد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •