نمایش نتایج 1 تا 22 از 22

نام تاپیک: پيشنهاد يك پروژه كه از طريق آن بشه يك برنامه نويس حرفه اي شد .

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

پيشنهاد يك پروژه كه از طريق آن بشه يك برنامه نويس حرفه اي شد .

با سلام
    شايد اين موضوع خيلي به اين تالار مربوط نباشه ولي خوب چون مي خوام با اساتيد اين تالار صحبت كنم و نظرشون را بدونم شرمنده اينجا عنوان كردم .
    من براي پروژه پايانيم دنبال يك موضوعي مي گردم كه مطالب زيادي را جهت يادگيري در بر بگيره و از اونجايي كه مي خوام با C#‎ كار كنم و مي خوام كلاس برم دوست دارم در مورد پروژه اي كار كنم كه حسابي از استاد و هزينه اي كه مي كنم استفاده بهينه كنم .
    من فكر مي كردم فروشگاه الكترونيكي يك پروژه نسبتا پركاريه كه خوب خيلي اينطور نبود باشدم خوب چون روش كار كردم سوالاتم را كه در اينجا مطرح كردم مي تونم بعد از استاد بپرسم الان دنبال يك پروژه ي اينطور بگم پر دردسر مي گردم كه چيزهاي زيادي در مورد طريقه برنامه نويسي و.... ياد بگيرم اگه موضوعي را سراغ داريد لطفاپيشنهاد بدهيد ممنون

نقل قول: پيشنهاد يك پروژه كه از طريق آن بشه يك برنامه نويس حرفه اي شد .

سلام دوست عزیز ورود شما به سایت رو تبریک می گم
    البته من استاد نیستم ولی به نظر من که تجربه کردم برای یاد گیری بهتره سایت های اتوماسیون اداری کار کنی البته این مشکلی که داره اینه که بسیار باید روی موضوع پروژت تحقیق کنی ویادت باشه که سنگ بزرگ ور نداری که زیرش بمونی و یادت باشه که حتما برنامه خودت رو چند لایه برنامه نویسی کنی.
    به هر حال من اینا رو می دونستم

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

با سلام و تشكر از پست شما .
    اتوماسيون اداري !!!
    تعبير شما از اين كلمه چي هست ببخشيد مي تونيد تخصصي توضيح بدهيد .
    خوب من چون كمي با مباحث IT و...اشنا هستم و با سيستم هاي IS و MIS و...مديريت دانش و.... در حد تئوري و... اشنايي دارم .
    دوست دارم بدونم منظور شما دقيقا از اين كلمه اتوماسيون اداري چيه !!!!
    مثلا يك اداره با توجه به مسئوليت و وظايفي كه براش تعريف شده از بخش هاي مختلفي تشكيل شده از بخش انبار و پرسنل وحقوق و دستمزد كنترل پروژه و..........
    اتوماسيون اداري كدام بخش راپوشش مي ده !!!
    يك سوال از مدير محترم تالار اگه من بخوام در اين مورد صحبت كنم و... تو كدام تالار بايد برم و خوب بعد دوباره براي C#‎ برگردم همين جا !!!

کاربر دائمی آواتار محمدامین شریفی
    محل زندگی
    تهران - شیراز

آخر قصه جون.منم برای پروژه دانشجوییم این رو برداشتم:
    موسسه مجازی که در آن آموزش پله به پله داده میشه و در هر بخش امتحان گرفته میشه و نتایج نموداریش رو برای هر دانشجو پست می کنه.این پروژه ی من خوبیش اینکه هم میی تونی ساده بسازیش و هم تا حد کلاس های ماکروسافت حرفه ایش کنی.C#‎ یا vb هم برام فرقی نداره.من هم تازه دارم رو پروژم کار می کنم.فضا و امکاناتش هم دارم اگه می خوای با هم همکاری دوستانه داشته باشیم پیام خصوصی بزن

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

ممنون از پیشنهادتون امروز قبل از اینکه پست شما را ببینم یکی از بهترین استادام را در زمینه تجزیه و تحلیل سیسنم دیدم اون تو کار DB و...فوق العاده هست در مورد پروژم پرسید و ...و من اونچیری که قبلا در موردش خیلی فکر کرده بودم را بهش گفتم الان چند ماه هست دارم در موردش فکر می کنم
    قبل از تصمیم اخرم می خواستم در پروزه دانشگاه مجازی یکی از دانشگاه های معروف اصفهان همکاری کنم ولی خوب چون معمولا تو دانشگاه نه خوب پول می دهند ونه ....و هزارنا رئس ونداشتن بودجه و فقط انتظار و هزارتا ..........بی خیالش شدم .
    موضوع شما خیلی جالبه تقریبا مثل پروژه قبلی هست هرچند اون خیلی گسترده تر بود و قرار بود من یک عضو خیلی کوچیک باشم و یک بخش اون را کار کنم . بگذریم
    همونطور که گفتم قبل از دیدن پست شما با استادم امروز صحبت کردم قرار شد فعلا در مورد مکانیز کردن بخشی که توش دارم کار می کنم کار کنم .
    در ضمن از سه شنبه به صورت خیلی فشرده در ظرف یک ماه باید C#‎ را خوب یاد بگیرم .
    واقعا خوشحال می شم اگه در زمینه برنامه نویسی بهم کمک کنید و اگه بتونم یا اگه سوالی داشتید از اساتیدم بپرسم و در اختیار شما و دیگر دوستان قرار بدم
    به هر حال ممنون
    شاید اگه امروز در مورد پروزه ام با استادم که به صورت تصادفی دیدمش صحبت نکرده بودم حتما در مورد پروزه شما فکر می کردم در ضمن چون خود دانشگاه ما استاد راهنما را مشحص می کنه اگه دیدم با همون استادی که می خوام نتونم بگیرم شاید در مورد موضوع پروژه ام تجدید نظر کنم به هر حال همه چیز فردا مشخص می شه یعنی امیدوارم بشه .
    ببخشید پستم طولانی شد .
    شاد باشید و موفق

کاربر دائمی آواتار amirjalili
    محل زندگی
    هر جایی که کنجکاویم و نیاز به دانستنم رو تحریک کنه

CMS, CRM
    اگه یکی از اینا رو به صورت OOP و چندلایه کار کنی تقریبا خوب خوب یاد میگیری..
    البته زمان میبره و گاهی هم بسیار اعصاب خورد کن خواهد بود..

محل زندگی
    تهران - شیراز

نقل قول نوشته شده توسط amirjalili مشاهده تاپیک
    CMS, CRM
    اگه یکی از اینا رو به صورت OOP و چندلایه کار کنی تقریبا خوب خوب یاد میگیری..
    البته زمان میبره و گاهی هم بسیار اعصاب خورد کن خواهد بود..
    یکم توضیح میدی؟

محل زندگی

دوست عزیز در مورد چی؟ crm , cms؟

کاربر دائمی آواتار milade
    محل زندگی
    شیراز

نه در مورد oop و چند لایه و کمی هم crm .

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

CRM چیست ؟

CRM مخفف کلمات Customer Relationship Managementبه معنی مدیریت روابط با مشتری است. یک استراتژی است که برای کسب آگاهی بیشتر در مورد نیازها و رفتار مشتریان برای ارتباط بیشتر با آنان استفاده می شود.روابط خوب با مشتری رمز موفقیت در تجارت و کسب و کار می باشد. CRM حاوی اجزاء تکنولوژیکی زیادی می باشد ولی تفکر در مورد شرایط تکنولوژیکیCRM اشتباه است .مناسب ترین راه شناخت CRM فرآیندی است که به جمع آوری تمامی اطلاعات در مورد مشتریان ، فروش،تاثیر بازاریابی، واکنشها و رفتار بازار در کنار هم کمک می کند.
    هدف CRM چیست ؟
    کارCRM کمک به تجارت در زمینه استفاده از تکنولوژی و منابع انسانی برای درک رفتار مشتریان و ارزش این مشتریان می باشد.اگر به شکل واقعی اجرا شود یک کسب و کار یا تجارت می تواند:
    · خدمات بهتری به مشتری ارائه کند
    · مراکز گویا را تاثیرپذیرتر کند
    · فروش محصولات را تا حد زیادی موثرتر کند
    · به پرسنل فروش برای زودتر معامله کردن (زودتر فروختن ) کمک کند
    · فرآیندهای فروش و بازاریابی را ساده تر کند
    · مشتریهای جدید بیافریند
    · درآمدهای مشتری را افزایش دهد

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

با سلام
    آقاي جليلي مي شه بيشتر توضيح بدهيد .
    در مورد دوكلمه CRM و ... خوب تا حدودي يك چيزايي بلدم چيزي كه اصلا در ايران رعايت نمي شه اما مي شه بفرماييد چطور اين دو اصل را يك برنامه نويس خوب مي تونه تو پروژه خودش بكار ببره !!!!
    ممنون

محل زندگی
    تهران - شیراز

نقل قول نوشته شده توسط akhare_ghese2005 مشاهده تاپیک
    با سلام
    آقاي جليلي مي شه بيشتر توضيح بدهيد .
    در مورد دوكلمه CRM و ... خوب تا حدودي يك چيزايي بلدم چيزي كه اصلا در ايران رعايت نمي شه اما مي شه بفرماييد چطور اين دو اصل را يك برنامه نويس خوب مي تونه تو پروژه خودش بكار ببره !!!!
    ممنون
    میشود بگویید از کجا فهمیدید در ایران اصلا رعایت نمی شود؟
    اگر متن شما هم نقل قول است لطفا منبع را ذکر کنید.
    حالا که متن کاملش رو نوشتید میبینم ما هم تو درس تجارت الکترونیک خونده بودیم
    میایید بحث کنیم در یک وبگاه چگونه می توان از متد ها استفاده کرد

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

اگه همه خرید هاتون را شما شخصا انجام می دهید باید تا حدودی با فروشندگان و...مواجه شده باشید که هر چی تعداد مشتریانشون بیشتر می شه !!!ادب و نزاکت آنها بدتر می شه !!!
    به نظر شما سیاست اینکه حرف اول و آخر را در بازار و تجارت مشتری می زنه تو ایران رعایت می شه !!!
    بخصوص به وضع بازار در شب عید دقت کنید !!!این مشتری نشد یکی دیگه و...

بگذریم
    در مورد C.net# من هیچ اطلاعاتی در مورد این زبان برنامه نویسی ندارم امروز که جلسه اول کلاس بود دیدم استاد یک ماه تمام می خواد در مورد Application صحبت کنه !!!و باید دوباره تو یک دوره دیگر وب را بگذرونم !!!!( یکم در موردوب VB.net اطلاعات دارم )
    به نظر شما می شه تقریبا همزمان Web اونم خودم کار کنم یا خیلی متفاوت هست .
    ممنون
    لطفا راهنمایی ام کنید .

محل زندگی

دوست عزیز یکی از دوستان توضیحات مناسبی در رابطه بت CRM دادند.. من هم سعی میکنم توضیحاتی رو راجع بهش بدم و بعد در مورد OOP , معماری چند لایه توضیح میدم..

CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری:
    CRM مخفف کلمات Customer Relationship Managementبه معنی مدیریت روابط با مشتری است.CRM یک استراتژی است که برای کسب آگاهی بیشتر در مورد نیازها و رفتار مشتریان¸ برای ارتباط بیشتر با آنان استفاده می شود.روابط خوب با مشتری رمز موفقیت در تجارت و کسب و کار می باشد. CRM حاوی اجزاء تکنولوژیکی زیادی می باشد ولی تفکر در مورد شرایط تکنولوژیکیCRM اشتباه است .مناسب ترین راه شناخت CRM فرآیندی است که به جمع آوری تمامی اطلاعات در مورد مشتریان ، فروش،تاثیر بازاریابی، واکنشها و رفتار بازار در کنار هم کمک می کند.استفاده از نرم افزار مدیریت مشتری به دلایلی از قبیل :
    ایجاد ارتباطی پایدار و دوجانبه بین مشتری و فروشنده و حفظ مشتری
    عدم محدودیت مکانی و زمانی در تعاملات بین مشتری و فروشنده
    بهبود روز افزون در ارائه خدمات به مشتری از طریق نظر سنجی و بررسی نظرات مشتریان در مورد اجناس و یا خدمات مختلف و درجه بندی محصولات و خدمات بر مبنای رضایت مشتری
    مدیریت فعالیت های و مراجعه های مشتری در چهارچوبی منظم
    سود دهی روز افزون به دلیل مراجعات روز افزون مشتریان به دلیل سهل الوصول بودن ارائه خدمات از جانب فروشنده
    سهل الوصول بودن نرم افزار به دلیل قابلیت تحت وب بودن آن که امکان استفاده از آن را در هر نقطه از جهان امکان پذیر میسازد
    مقرون به صرفه بودن و ایجاد صرفه جویی های کلان در هزینه هایی از قبیل: صرف وقت و در نتیجه صرف هزینه و همچنین استفاده غیر ضروری از نیروی انسانی و در نتیجه تحمیل هزینه هایی از قبیل حقوق ماهیانه¸بیمه¸...
    و....
    هدف CRM چیست ؟
    کارCRM کمک به تجارت در زمینه استفاده از تکنولوژی و منابع انسانی برای درک رفتار مشتریان و ارزش این مشتریان می باشد.اگر به شکل واقعی اجرا شود یک کسب و کار یا تجارت می تواند:
    ·خدمات بهتری به مشتری ارائه کند
    ·مراکز گویا را تاثیرپذیرتر کند
    ·فروش محصولات را تا حد زیادی موثرتر کند
    ·به پرسنل فروش برای زودتر معامله کردن (زودتر فروختن ) کمک کند
    ·فرآیندهای فروش و بازاریابی را ساده تر کند
    ·مشتریهای جدید بیافریند
    ·درآمدهای مشتری را افزایش دهد

OOP:
    OBJECT ORIENTED PROGRAMING

در واقع همون برنامه نویسی شی گرا هست که در اون با استفاده از کلاس ها میتونید انسجام بیشتری به نرم افزار خودتون بدید..
    به هر حال برنامه نویسی شی گرا تقریبا جزو مباحث پیشرفته برنامه نویسی هست و برنامه نویسهای حرفه ای از اون استفاده میکنند و مزایای زیادی داره..

معماری چند لایه:

به زبان ساده تقسیم کردن برنامه به قسمت های مختلف هست..
    3tire architecture:

مثلا در معماری 3 لایه به جای اینکه تمامی برنامه ها در یک جا نوشته بشن نوشتن برنامه به 3 بخش تقسیم میشه..
    1:INTERFACE
    BUSSINES LOGIC:2
    DATA ACCESS LAYER:3

برای اطلاعات بیشتر میتونید اینجا کلیک کنید
    http://www.zsarvi.com/articleP1.aspx

موفق باشید دوست عزیز..

محل زندگی

در واقع اصل استفاده از قوانین CRM و آشنایی کامل با اون و برنامه ریزی برای مراحل انجام پروژه وظیفه برنامه نویس نیست و تحلیل گر باید اون رو انجام بده و برنامه نویس اجرا کنه اما اینکه پیشنهاد دادم که CRM کار کنید به دلیل کارهای زیادی بود که در اون انجام میشه و در واقع جزو پروژه های هست که خیلی حساب شده و سنگین هست و تقریبا هم جدیده ..

کاربر دائمی آواتار jaza_sa
    محل زندگی
    تهران

من توصیه میکنم حتما کتاب ASP.NET 2.0 Website Programming: Problem-Design-Solution رو مطالعه کنید

بحث این کتاب راجع به انجام پروژه ای هست که توش این مباحث مطرح هستن:
    Forum , Shop , E-Commerce , News , Administration , ...
    بعلاوه خود پروژه هم بطور کامل قرار داده تا ملت استفاده کنند

فکر کنم با انجام این کارها ، تقریبا حرفه ای بشید
    و در ادامه مسیر بتونید روی تکنولوژی های جدید وقت صرف کنید

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

با تشکر از آقای جلیلی و خانم یا اقای جزا
    لطفا نام مترجم کتاب را هم بنویسید .
    دوستان نظرتون در مورد کتاب C#‎ آقای انصاری چیه ؟
    من Vb آن را کار کردم یکم گنگ هست یعنی بعضی مسائل را باید خود فرد هم روش زیاد کار می کرد تا به نتیجه برسه .
    مثالها خوب بود و راحت اما چون در مثالها یک سری کارهای اولیه می شه بعد موضوع درس داده می شه برای انجام پروژه اصلی مهم هست که فرد اون کارهای اولیه نگفته شده در کتاب را متوجه بشه و با آزمون و خطا انجام بده و تازه خودش از آموخته هاش نکته برداری کنه .
    نظر شما چیه ؟
    یک چیز دیگه با توجه به توضیحات شما آقای جلیلی می شه گفته فروشگاه الکترونیکی یک قسمت کوچکی در CRM هست !!!یا این دو مقوله از هم جداست ؟
    ( ببخشید اگه پست های این تاپیک هر کدام به یک سمتی می ره ولی مهم اینه که من به هدفم می رسم .)
    شاد و موفق باشید

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

بازم با سلام چون دیدم هستند کسانی که به موضوعات IT علاقمندند این اینک را اینجا گذاشتم
    اگه دوست داشتید می تونیم در موردش صحبت کنیم .
    دانشگاه آزاد اسلامى مشهد - اولين همايش فناورى اطلاعات،حال،آينده

اولين همايش فناورى اطلاعات،حال،آينده 11 تیر 1387 ساعت 07:20
    عنوان همايش:<SPAN dir=ltr style="COLOR: red">

کاربر دائمی آواتار jaza_sa
    محل زندگی
    تهران

Title = ASP.NET 2.0 Website Programming: Problem - Design - Solution
    By = Marco Bellinaso
    Year = 2006
    Page = 600
    Wrox Press

Table of Contents
    --------------------------------------------------
    Chapter 1 - Introducing the Project: TheBeerHouse
    Chapter 2 - Developing the Site Design
    Chapter 3 - Planning an Architecture
    Chapter 4 - Membership and User Profiling
    Chapter 5 - News and Article Management
    Chapter 6 - Opinion Polls
    Chapter 7 - Newsletters
    Chapter 8 - Forums
    Chapter 9 - E-Commerce Store
    Chapter 10 - Personalization and Web Parts
    Chapter 11 - Localizing the Site
    Chapter 12 - Deploying the Site

آنچه از این کتاب می آموزید :

• Account registration, personalization and theming
    • News and events, organized into categories
    • Opinion polls
    • Newsletter
    • Forums
    • E-commerce store with shopping cart and order management
    • Localization

Administration of a site will be covered including:

• Full online back-end administrative section, to manage practically all data from an intuitive user interface
    • Site deployment

In building these site features, you'll learn these new ASP.NET 2.0 features:

• Master pages
    • Theming
    • Personalization & Web parts
    • Membership & Profile modules
    • Personalization
    • The new server-side UI controls such as GridView, DetailsView, FormView, Wizard, MultiView, the new xxxDataSource and navigation controls, among others.
    • The new compilation mode and deployment modes
    • The new framework for instrumenting the site, as well as handling & logging exceptions
    • The new ADO.NET 2.0 features (e.g. caching with database dependency)
    • The new classes for easy distributed transactions Management

خلاصه ای درباره این نویسنده:

Marco Bellinaso is a partner of Code Architects Srl, an Italian company that specializes in consulting, mentoring, development, and training for the Microsoft platform. He works as a senior consultant and developer, and has a particular interest in all "web-things." He focuses on designing and implementing large web sites with a variety of Microsoft products and technologies, including SharePoint 2003, MCMS, and, of course, ASP.NET 2.0 and SQL Server 2005. He's been working with the .NET Framework since the Beta 1 on applications of all types, including Web Services, Windows Forms, and Windows Services. He is also author or co-author of a number of commercial tools for developers, such as the award-winning VBMaximizer add-in, CodeBox for .NET, and FormMaximizer for .NET. Before the .NET era, Marco was a hardcode VB developer who specialized in Windows programming with advanced, low-level API techniques, as well as a COM and ASP developer.

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

شما که اینقدر لطف کردید و توضیح کامل دادید لطفتون را تمام می کردید و لینک E_book آن را هم می زاشتید !!!!

محل زندگی
    تهران - شیراز

نقل قول نوشته شده توسط akhare_ghese2005 مشاهده تاپیک
    اگه همه خرید هاتون را شما شخصا انجام می دهید باید تا حدودی با فروشندگان و...مواجه شده باشید که هر چی تعداد مشتریانشون بیشتر می شه !!!ادب و نزاکت آنها بدتر می شه !!!
    به نظر شما سیاست اینکه حرف اول و آخر را در بازار و تجارت مشتری می زنه تو ایران رعایت می شه !!!
    بخصوص به وضع بازار در شب عید دقت کنید !!!این مشتری نشد یکی دیگه و...

بگذریم
    در مورد C.net# من هیچ اطلاعاتی در مورد این زبان برنامه نویسی ندارم امروز که جلسه اول کلاس بود دیدم استاد یک ماه تمام می خواد در مورد Application صحبت کنه !!!و باید دوباره تو یک دوره دیگر وب را بگذرونم !!!!( یکم در موردوب VB.net اطلاعات دارم )
    به نظر شما می شه تقریبا همزمان Web اونم خودم کار کنم یا خیلی متفاوت هست .
    ممنون
    لطفا راهنمایی ام کنید .
    می تونی با sharepoint یا expression web2 اول کار کن برای گرافیک وبگاه است بعدش هم می تونیکداش را بنویسی
    آخرین ویرایش به وسیله aminsharifi67 : شنبه 05 مرداد 1387 در 20:31 عصر

دوستان من هنگام جستجو به این سایت بر خورد که سورس دانشگاه مجازی در ASP.NET3 رو داشت اگر خواستین یه سر بزنید
    توضیحات برنامه از زبان خود سایت دانلود سورسشم هست
    برنامه با زبان سی شارپ و در Asp.net 2008 نوشته شده استو شامل امکانات زیر می باشد
    1)ثبت نام دانشجویان

2)انتخاب واحد مجزا برای هر دانشجو بر حسب رشته مورد نظر

3)امکان قرار دادن فایل های آموزشی برای دروس مختلف

4)امکان دانلود بسته های آموزشی توسط دانشجویان

5)گرفتن امتحان از دانشجویان به صورت انلاین و تستی در زمان امتحان

6)طراحی ،ویرایش ،حذف سوالات توسط اساتید فقط در دروسی که استاد می باشند

7)وجود بخش مقالات و تبلیغات و مدیریت کامل آنها فقط توسط مدیر سیستم

8)قرار دادن نظر سنجی در سایت و ویراش ،حذف و.... آن توسط مدیر

9)نمایش اوقات شرعی کلیه شهر های کشور

10)آمار سایت

11)امکان برقراری تماس با سایت

12)ورود به سایت به صورت دانشجو ، استاد،کابران معمولی و مدیر