نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: بررسی وجود یک فایل با خاصیت Advanced Hidden روی سی دی که با برنامه اولترا ایزو ایجاد شده

بررسی وجود یک فایل با خاصیت Advanced Hidden روی سی دی که با برنامه اولترا ایزو ایجاد شده

بررسی وجود یک فایل با خاصیت Advanced hidden که توسط برنامه UltraIso ایجاد شده

باسلام خدمت دوستان
    فایل ایزوی ضمیمه شده حاوی یک فایل تکست واقع در پوشه ای به نام A می باشد
    A\a.txt
    این ایمیج وقتی رایت میشه این فایل و پوشه دربرگیرنده اون رو نشون نمیده
    حال سوال بنده اینه که چطور میتونم وجود این فایل رو وقتی که ایمیج روی سی دی رایت شده , چک کنم؟
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول: بررسی وجود یک فایل با خاصیت Advanced Hidden روی سی دی که با برنامه اولترا ایزو ایجاد شده

کسی راهی سراغ نداره؟

نقل قول: بررسی وجود یک فایل با خاصیت Advanced Hidden روی سی دی که با برنامه اولترا ایزو ایجاد شده

فكر نمي‌كنم با فايل‌هاي معمولي تفاوتي داشته باشه. يعني شما از همون روش كه وجود يك فايل را چك مي‌كنيد ، مي‌تونيد وجود اين فايل هم چك كنيد .

خیر دوست عزیز تفاوت داره.با روش های معمول اصلا قابل ردگیری نیست.اگه فایل ضمیمه رو با ایزو باستر باز کنید اصلا نمی تونید پی به وجود فایل مخفی شذه ببرید.کاش دوستان حداقل فایل رو روی یه سی دی رام مجازی لود میکردند و اگه به نتیجه می رسیدند اعلام می فرمودند.

سلام
    ببخشید تاپیک رو بالا میارم.
    خواستم ببینم کسی تجربه ای داره در این مورد؟
    من یه فایلی رو روی سی دی با آلترا ایزو advanced hidden کردم. حالا فایل exe من این رو نمیخونه.
    چیکار باید کرد؟ پس این advanced hidden برا چیه؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •