نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: علت سرعت کم در ساخت آبجکت و نمایش آن (فرم) ؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فارس - شیراز یا کازرون

علت سرعت کم در ساخت آبجکت و نمایش آن (فرم) ؟؟؟

سلام
    به نظرتون علت سرعت کم ساخت آبجکت و نمایش آن چیست ؟؟؟ برنامه نویسی من یا سخت افزار یا . . . . . .
    آیا با بستن فرمی که ساختیم آن آبجکت از بین میره یا باید به روش خاصی آن را از بین برد ؟؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اینجا!

نقل قول: علت سرعت کم در ساخت آبجکت و نمایش آن (فرم) ؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط migrant مشاهده تاپیک
    سلام
    به نظرتون علت سرعت کم ساخت آبجکت و نمایش آن چیست ؟؟؟ برنامه نویسی من یا سخت افزار یا . . . . . .
    آیا با بستن فرمی که ساختیم آن آبجکت از بین میره یا باید به روش خاصی آن را از بین برد ؟؟؟؟
    بستگی به آبجکت و دستورات تابع new ابجکت داره ولی اصولا فکر کنم چون این شاکال رو فقط شما حس میکنید باید مشکل از سیستم شما باشه. حالا نرم افزاری یا سخت افزاریش ....
    اصولا وقتی هیچ یونتری به آبجکتی اشاره نکنه کاربچ کالکشن بعد از مدتی آبجکت مربوطه رو از بین میربره. در مورد فرم ها دقیقا اطلاعی ندارم چون بعد از بسته شدن هم میتونند مقدار فعالیت کنند. برای مثال تابع isdespose در اونها کار میکنه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فارس - شیراز یا کازرون

نقل قول نوشته شده توسط DarkSoroush مشاهده تاپیک
    بستگی به آبجکت و دستورات تابع new ابجکت داره ولی اصولا فکر کنم چون این شاکال رو فقط شما حس میکنید باید مشکل از سیستم شما باشه. حالا نرم افزاری یا سخت افزاریش ....
    اصولا وقتی هیچ یونتری به آبجکتی اشاره نکنه کاربچ کالکشن بعد از مدتی آبجکت مربوطه رو از بین میربره. در مورد فرم ها دقیقا اطلاعی ندارم چون بعد از بسته شدن هم میتونند مقدار فعالیت کنند. برای مثال تابع isdespose در اونها کار میکنه.

خوب اگه از کامپیوتر من و سرعت آن باشه پس چطور یه پروژه که می نویسیم رو می خواهیم به مستری با کامپیوتر های ضعیف تحویل بدهیم . کامپیوتر من از نظر سرعت مشکلی نداره چون من دلفی هم کار می کنم و با پروژه های دلفی به هیچ وجه مشکل ندارم . . . .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اینجا!

خوب اگه از کامپیوتر من و سرعت آن باشه پس چطور یه پروژه که می نویسیم رو می خواهیم به مستری با کامپیوتر های ضعیف تحویل بدهیم . کامپیوتر من از نظر سرعت مشکلی نداره چون من دلفی هم کار می کنم و با پروژه های دلفی به هیچ وجه مشکل ندارم . . . .
    من هر ابجکتی رو در کسری از ثانیه روی سیستم خودم میسازم!! طبیعتا" نمیتونه اشکال از دات نت باشه. همون طوری که اشاره کردم ممکنه مشکل نرمافزاری باشه و یا سخت افزاری که اگر شما به سخت افزارتون مطمین هستید (که بهتره اینجا بنویسید سخت افزارتون رو) طبیعتا" مشکل نرمافزاری هست.
    حالا این موضوع نرمافزاری دو نوع ممکنه باشه!! یا کلاس شما در تابع new خیلی سنگینه که اگر کلاس رو خودتون نوشتید بد نیست در این تابع یک تجدید نظر بکنید و پرفورمنس رو به حداکثر برسونید و یا دات نت فریم ورک نمیتونه خوب روی سیستم شما فعالیت کنه یا سیستم شدیدا" سنگینه که دلیل واحدی نداره!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فارس - شیراز یا کازرون

بازم مشکلم حل نشد . . . . . . . . . . .

بازم مشکلم حل نشد . . . . . . . . . . .
    سلام
    چند وقتی است که این دست سوالات زیاد شده...
    فرم کند میاد بالا...
    آبجکت ها کند هستند..
    می دونم اشکالم از کد نیست..
    همچنین می دونم از سخت افزار هم نیست...
    ...
    ...

شما دوست عزیز و دیگرانی که چنین سوالاتی می کنند، خودتون را یک لحظه جای فردی که قراره به سوال شما پاسه دهد، بگذارید.. واقعا چه جوابی به این نوع سوالات می تونید بدهید؟

لطفا نمونه فرم، یا آبجکت ، یا کد ویا هر چیزی که این مشکل براش وجود داره را برای دوشتان بگذارید.. دوستانی که فرصت دارند، تست می کنند و پاسخ بهتون می دهند..

زود تر هم به جواب می رسید
    موفق باشید

مجموعه آموزشی Asp.Net Core Mvc کاملا به زبان فارسی(21 ماژول و 15 ساعت فیلم آموزشی همراه با سورس کامل تمرینات و پروژه عملی انجام شده در طول آموزشی)
    مشاهده جزئیات در آدرس http://www.mkiani.ir/blog/content/53084

وب سایت : http://www.mkiani.ir
    پست الکترونیک : mkiani3000@gmail.com

موفق و پیروز باشید.
    مهدی کیانی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فارس - شیراز یا کازرون

ممنون از دوستان عزیز . حالا پس اگه میشه طریقه گذاشتن فایل در این فروم رو توضیح بدید تا به قول شما بتونیم فایل رو بگذاریم و دوستان تست کنند و جواب بدهند

دوست عزیز شک نکنید که مشکل از کلاس شماست نه دات نت ! تابع سازنده کلاستون رو بررسی کنید , احتمالا کد سنگینی توش نوشتید که برا اجرا شدن وقت می گیره.

ضمنا پنجره ها هم مثل هر آبجکت دیگه دات نت هستند. بعد از بسته شدن اگه هیچ رفرنسی به اونها نباشه دات نت اتوماتیک اونها رو از حافظه پاک میکنه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •