نمایش نتایج 1 تا 20 از 20

نام تاپیک: دومين همايش برنامه نويسان ويژوال فاکس پرو

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

Thumbs up دومين همايش برنامه نويسان ويژوال فاکس پرو

فراخوان مقاله دومين کنفرانس ويژوال فاکس پرو

جهت کسب اطلاعات بيشتر به آدرس زير مراجعه کنيد:
    http://binyazprograms.com/forum/showthread.php?tid=11

تاپيک اولين همايش برنامه نويسان ويژوال فاکس پرو : https://barnamenevis.org/showthread.php?t=71181
    آخرین ویرایش به وسیله binyaz2003 : دوشنبه 18 شهریور 1387 در 12:16 عصر
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی آواتار mehran_337
    محل زندگی
    رشت

نقل قول: دومين همايش برنامه نويسان ويژوال فاکس پرو

جناب حسین زاده باعث خوشحالیه که مجددا دور هم اون روز به یادموندنی رو زنده کنیم . و خیلی خوبه که جمعبندیه کلی از پارسال تا امسال داشته باشیم. فقط اینکه هنوز بسته هایی که قول داده بودید از همایش اول بعد از 2 هفته به دست ما برسه هنوز هم نرسیده .

به من كه رسيد يك عدد dvd توپ .
    البته براي ساير دوستاني كه در همايش شركت داشتند نيز ارسال كرده كه مطمئنا ظرف امروز و فردا دستشونه.

محل زندگی
    کرمان

با سلام
    چندتن از بچه ها لطف کردن و با من تماس گرفتن و خواستند که براي همايش کمک نقدي بکنند .
    همانطور که به خودشون گفتم من مشکل نقدينگي ندارم بلکه مشکل تهيه مواد اطلاعاتي کنفرانس هست ، يعني حداکثر من 2 تا مقاله با سورس رو ميتونم آماده کنم که بدردبخور باشه ولي حداقل 6 تا مقاله ديگه نياز هست که دو 2 روز کنفرانس با بار اطلاعاتي خوب برگزار بشه.
    ممنون از همه.
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

محل زندگی
    رشت

خب بگیین دنبال چه موضوعاتی هستید اینطوری بهتر می شه در مورد موضوعات تحقیق کرد .

محل زندگی
    کرمان

شما خودتون که استاديد.موضوعات جديد و بدردبخور
    وب سایت شخصی

جناب حسن زاده عزیز.
    در صورت توفیق در این امر خدا پسندانه ، محل تشکیل همایش رو کجا میخواهید در نظر بگیرید
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

محل زندگی
    کرمان

والا با اين وضعيت فکر نکنم بتونم تشکيل بدم.البته آقاي کارگاه لطف کردند و يک بحث و بعهده گرفتند اما

حقيقتش کرمان رو در نظر گرفتم همه کارها هم هماهنگ و انجام شده (گرفتن سالن ، سلف ، پذيرايي ، اسکان ، پروژکتور و ...) حالا اگر تشکيل بشه بالاخره دوستان 2 روز مهمان ما باشند اگر قابل بدونند.
    وب سایت شخصی

انشاءالله
    من هم مایلم یه موضوعی رو دست آویز قرار بدم ولی بیشترین ترسم اینه که درست مثل سال گذشته در زمان همایش توی ماموریت باشم
    ولی به هر جهت اگر مبحثی رو در نظر دارید بفرمائید تا روش بیشتر تمرکز کنم شاید انشاءالله اینبار توفیق حضور و تلمذ در جمع دوستان نصیبمون بشه
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

محل زندگی
    رشت

به به . خدا رو شکر خلاصه چشم ما به جمالتون روشن می شه آقا رضا ! خوشحال می شیم

محل زندگی
    کرمان

مباحث دومين کنفرانس ويژوال فاکس پرو، يک درخواست و دو سئوال :
    درخواست :
    لطفا کساني که ميخواهند امسال در کنفرانس شرکت کنند براي من يک پيام خصوصي بفرستند يا اينجا پيام بگزارند.
    سئوال ها:
    1-آيا آبان ماه (کرمان) براتون بهتره يا شهريور آينده (همراه با نمايشگاه کتاب تهران يا کرمان)
    2-اگر جواب سئوال اول تهران و نمايشگاه کتاب هست،چه زماني رو پيش نهاد ميديد(قبل،بين،بعد از نمايشگاه)؟

مباحث که در دومين کنفرانس ارائه خواهد شد تا اين لحظه به شرح زير هست :
    1- برنامه نويسي تحت شبکه با MySql سخنران :آقاي رضا حيدري کيا
    2-استفاده از com+ در فاکس پرو سخنران :آقاي رضا حيدري کيا
    3-ساخت ابزار گرافيکي فارسي ( از جمله منوي استيل آفيس) سخنران : آقاي محسن کارگاه
    4-معرفي سدنا و ابزار dbi tech سخنران : علي حسين زاده
    5-اصول ساخت تلفن گويا و معرفي کامپوننت kdtele و نحوه کار با آن در فاکس پرو سخنران : علي حسين زاده
    6-اصول کار با gsm modem و معرفي کامپوننت mCore جهت ارسال و دريفات پيام کوتاه و نحوه کار با آن در فاکس پرو سخنران : علي حسين زاده
    وب سایت شخصی

محل زندگی
    رشت

دوستان دیگر هم اگر مطالب خوبی دارند که قابل ارائه باشد حتما به جناب حسین زاده (بی نیاز) اطلاع دهند تا در جلسه از مباحثشون استفاده شود.
    شاید نمایشگاه فرصت خوبی باشه اما اگر افرادی پرمشغله هستند و خودشونو هرطوری هست به نمایشگاه می رسونن مسلما بازهم زمانشون محدوده . سعی می کنن که یه 24 ساعته بیان و برن.
    به هر صورت علاقمندان می تونن این همایش و مثل نمایشگاه کتابی در نظر بگیرند که در طی 365 روز فقط 2 روز اجرا می شه و باید براش وقت گذاشت.
    نکته بعدی اینکه این همایش از طریق همین بچه ها و وابسته به همین سایته.
    از مدیران محترم تقاضا دارم که ترتیبی بدهند تبلیغات این کنفرانس در این سایت اجرا بشه.
    فکر کنم دیگه انقدر بچه ها حق آب و گل داشته باشند که از این تبلیغات (انشاالله رایگان) بهره مند شوند.

محل زندگی
    کرمان

Thumbs up ثبت نام اغاز شد

ثبت نام در کنفرانس آغاز شد.جهت مشاهده برنامه زمانبندي،موضوعات،سخنرانان و ثبت نام به آدرس زير مراجعه کنيد :
    http://www.binyazprograms.com/indexf...ference&stid=7
    همچنين

کليه دوستاني که متقاضي معرفي محصولات و ابزارهاي خود (که با ديتابيس و ويژوال فاکس پرو در ارتباط هستند) در کنفرانس هستند با ايميل pvfpc@binyazprograms.com تماس حاصل نمايند.

آخرین ویرایش به وسیله binyaz2003 : شنبه 02 آذر 1387 در 11:44 صبح
    وب سایت شخصی

محل زندگی
    کرمان

Thumbs down لغو دومين همايش برنامه نويسان ويژوال فاکس پرو

کنفرانس امسال بدليل به حدنصاب نرسيدن شرکت کنندگان برگزار نميگردد.
    وب سایت شخصی

محل زندگی
    رشت

جناب حسین زاده عزیز!
    شما دین خودتونو ادا کردین و تمام تلاشتونو کردین . کم و بیش تبلیغاتی را دیده ام از این همایش که مسلما مشمول هزینه هایی نیز بوده که شما خود متحمل شدید .
    به سهم خود از تلاشهای شما نهایت تشکر و قدر دانی را دارم.
    موفق و سربلند باشید

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    اراک

دوستان آیا دومین همایش برگزار شد ؟

محل زندگی
    کرمان

فکر کنم در پست 14 نوشتم که لغو شد!؟
    وب سایت شخصی

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    اراک

جناب بی نیاز دوست نداشتم پست 14 را بخوانم . امیوارم در آینده نزدیک برگزار شود و ما هم به فیض بیسیم.

محل زندگی
    کرمان

اتفاقی امروز به این موضوع سر زدم، یاد قدیم ها افتادم. بنر و آگهی که در ضمیمه کلیک چاپ کرده بودم و ضمیمه کردم به یاد اون روزها
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    وب سایت شخصی

چه کار پسندیده ای
    کاش برای بقیه زبان ها هم چنین کاری انجام میشد

میلگرد

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •