نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: محاسبه کاربران آنلاین در ASP.NET

محاسبه کاربران آنلاین در ASP.NET

با استفاده از این ابزار که برای استفاده در ASP.NET نوشته شده است می توانید تعداد کاربران آنلاین در سایت خود را مشاهده کرده و یا حتی تعداد کاربران میهمان و عضو را از هم تفکیک کنید.

محاسبه کاربران آنلاین در ASP.NET
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله SalarSoft : سه شنبه 20 مرداد 1388 در 10:51 صبح

نقل قول: محاسبه کاربران آنلاین در ASP.NET

دوست عزیز در سایت شما امکان عضویت مشکل دار است و امکان دریافت فایل ضمیمه وجود ندارد لطفا در صورت امکان فایل مذکور رو در اینجا هم الصاق کنید .

چند تا اشکال کوچیک داشت که به برطرف شدند.
    دوباره دانلود کنید.

کاربر دائمی آواتار mp2009
    محل زندگی
    فارس - بوشهر

جناب سالار مرسی از این کار جالبی که کردید.
    اما من چند تا سوال داشتم.
    1 - چطور میشه این کام÷وننت رو جوری تغییر داد که یه سری اطلاعات اضافی مثل لیست تمامی کاربران مدیر و ... رو نشون بده؟ .منظورم اسمشون هست.
    2- چطور میشه ip کاربرا هم نشون داد؟

نقل قول نوشته شده توسط mp2009 مشاهده تاپیک
    جناب سالار مرسی از این کار جالبی که کردید.
    اما من چند تا سوال داشتم.
    1 - چطور میشه این کام÷وننت رو جوری تغییر داد که یه سری اطلاعات اضافی مثل لیست تمامی کاربران مدیر و ... رو نشون بده؟ .منظورم اسمشون هست.
    2- چطور میشه ip کاربرا هم نشون داد؟
    خواهش می کنم
    1- نحوه ذخیره سازی کاربران باید تغییر پیدا بکنه. یا با یه کلک می شه کاربران مدیر رو هم ذخیره کرد ولی کلک خوب نیست! مثلا می تونید در یه متغیر جداگانه لیستی از کاربران مدیر هم ذخیره بشه. ولی بهتره که کل روش ذخیره سازی تغییر کنه. برای مثال در یک struct اطلاعات کاربران ذخیره بشه.

2- همانند سوال قبلی باید روش ذخیره سازی کاربران تغییر بکنه. در حالت عادی من فقط نام کاربران رو ذخیره میکنم که برای افزودن اطلاعات اضافه باید از struct استفاده بشه.

متاسانه فعلا وقت انجام چنین کاری رو ندارم. اگه تغییرات رو انجام دادین به من ارسال کنید تا آپدیت کنم.

کسی یه OnlineActiveUsers.dll رو برای asp.net2003 میشناسه؟؟
    این dll که هست برای vs.net2003 کار نمیکنه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    یزد

سلام
    ببخشید ما از این dll استفاده کردیم ولی وقتی خروج را می زنیم از تعداد اعضا آنلاین کم نمی شه ولی به تعداد کاربران انلاین اضافه می شه
    ممنون می شم اکه راهنماییم کنید

کاربر دائمی آواتار bahar_engineer
    محل زندگی
    تهران

سلام

من از این فایل dll برای محاسبه کاربران عضو ومهمان استفاده کردم اما تعداد مهمان ها رو همیشه صفر می زنه و کاربران عضو همیشه با آنلاین مساوی هستند.

در واقع نمی دونم دقیقاً خطوط زیر رو در کجای سایت و در کدوم صفحات قرار بدم ؟ آیا در مسترپیج قرار بدم درسته ؟ یا وقتی کوکی کاربر مورد نظر شناسایی شد ؟

روش دوم برای زمانی است که از کنترل Login استفاده نمی کتید و روش خواص خودتان را دارید، در این صورت تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که پس از تایید هویت شدن کاریر از کد بالا با نام کاربری وارد شده استفاده کنید، برای تاکید دوباره ان کد را در زیر می نویسم:
    OnlineActiveUsers.OnlineUsersInstance.OnlineUsers. SetUserOnline(UserName)

و

در حالت کلی برای اینکه کاربر در لیست محاسبه به عنوان اعضای آنلاین خارج شود باید از کد زیر بالا که برای تاکیید دوباره آن را در پایین می نویسم استفاده کتید:
    OnlineActiveUsers.OnlineUsersInstance.OnlineUsers. SetUserOffline(UserName)
    که در اینجا UserName نام کاربری است که کاربر قبلا با آن وارد سایت شده بود. دقت کنید این دقیقا باید همان کاربر باشد.

این خطوط مربوط به این صفحه هستند :

http://www.softprojects.org/fa/KB/Articles/AspNET/AspNET-Online-Active-Users-Stats.aspx?lng=fa

در واقع نمی دونم این دو خط کد رو کجای سایت قرار بدم ... لطفاً راهنمایی کنید.

اولی رو در قسمتی که کوکی کاربر عضو شناسایی می شه و اونو به صفحه مربوط هدایت می کنه گذاشتم ... نمی دونم درسته یا نه ... برای مهمان نمی دونم خط کد دومی رو کجا بذارم

باید کد SetUserOnline رو دقیقا در فرم ورود یا login قرار بدید. احتمالا این در هر بازدید گذاشتید که باعث شده همه آنلاین نمایش داده بشن.

SetUserOffline رو هم باید در فرم خروج یا Logout بزارین که در این حالت کاربر از لیت اعضا حذف شده و جزو مهمانها قرار می گیره.

بخشید ما از این dll استفاده کردیم ولی وقتی خروج را می زنیم از تعداد اعضا آنلاین کم نمی شه ولی به تعداد کاربران انلاین اضافه می شه
    احتمالا ازتابع SetUserOffline استفاده نکردید. مججدا این مورد رو بررسی کن.

سلام من همه کارهایی که گفتید انجام دادم ولی تعداد کاربران مهمان رو که 0 نشون می ده و کاربران رجیستر شده رو هم معادل کل کاربران آنلاین یعنی مهمان و غیر مهمان نشون می ده

سلام،خسته نباشید.
    نمیدونم چرا همیشه همه اعداد 0 هستند این در حالی که من mod رو تو SessionState برابر InProc قرار دادم.
    لازم به ذکره که کوکی ها رو هم محدود نکردم.

سلام دوستان به من كمك مي كنيد من نميتونم اين كدي رو كه بالا هست استفاده كنم براي آمار سايتم
    ممنون

با سلام
    من از این dll استفاده کردم ولی همچنان تعداد کاربران مهمان را برابر صفر نشان میدهد !!!!!!!!!!!!!!!!
    آیا کدی وجود دارد که من لحاظ نکردم ؟؟؟؟؟؟
    لطفا راهنماییم کنید..و
    متشکرم

سلام خسته نباشید

عزیران من این dll رو در یک سایت استفاده کردم مشکلم اینه که فقط 30 ثانیه وضعیت کاربر رو آنلاین نشون میده و بعد از 30 ثانیه آفلاین میشه روی لوکال برنامه درسته ولی روی سایت که میره این مشکل پیش میاد

ممنون می شوم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    بجنورد

توی این لینک زیر به راحتی شما می تونین تعداد کابران آنلاین رو خودتون به راحتی محاسبه و نمایش بدین و نیازی به Dll و غیره نداره!
    http://safecode.ir/post.aspx?id=15

سلام
    این لینکی که گذاشتید برای محاسبه کاربران انلاین میشه اموزشش رو هم بذارید یا اگر تو سایت هست راهنمایی کنید کدوم قسمته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممن ون میشم

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •