صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 48 از 48

نام تاپیک: attach کردن بانک به برنامه

کاربر دائمی آواتار __H2__
    محل زندگی
    یک جایی بین Framework و نارمک!

نقل قول: attach کردن بانک به برنامه

سلام
    cn.ConnectionString = "Data Source=.\SQLEXPRESS;Integrated Security=True;AttachDbFilename=e:\project_Data.MDF ;Initial Catalog=project"

ولي موقع اجرا اين پيغام خطا رو ميده
    گرچه امیدهایم دارد ته میکشد ولی به نظر ConnectionString ای که در پست اخریتان (39) استفاده کردید، چندان صحیح نیست.
    به جایش از همچین چیزی استفاده کنید:

Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=E:\project_Da ta.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True

Exclamation نقل قول: attach کردن بانک به برنامه

نقل قول نوشته شده توسط __H2__ مشاهده تاپیک
    اگر بتوانید برنامه کامل SQL Server Management Studio را هم تهیه و نصب کنید میتوانید بسیار کمک کند.
    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en
    .
    سلام استاد.مجانی!!!؟

ممنونم از لطفت h2 عزيز من كدي كه شما دادي رو هم نوشتم ويل باز هم پيغام خطاي قبيل رو داد
    تصميم گرفتم كه با sql2000 كار كنم و با كد نويسي بانكهام رو بهش attach كنم
    فقط يك سوالي دارم كه بايد در تمام فرمهايي كهcn.conection string استفاده شده كد attach dbfilename رو هم بنويسم يا فقط در app . config و فرم اوليه ام لازم هست كه كد attach رو بنويسم؟

محل زندگی

سلام
    مجانی!!!؟
    نسخه های Express مایکروسافت همواره مجانی و صددرصد هم کازآمد بوده اند.
    البته لینک صریحی با نام Management2008 ندیده ام ولی به احتمال زیاد نسخه مجانی و 2008 هم باید در پک های تکمیلی نهایی SQLServerExpress2008 که لینکشان در تاپیک زیر موجود است، Management2008 داشته باشد.
    https://barnamenevis.org/showth...420#post581420

حداقل قابلیت جالب این نسخه 2008 امکان کمک در تایپ دستورات T-SQL است، AutoList یا همان IntelliSense
    که البته این ربطی به امکانات خود هسته SQLServer2008 ندارد.

تصميم گرفتم كه با sql2000 كار كنم
    چندان فکر جالب توجهی نیست! ولی خودتان میدانید.
    من بودم کل سیستم را فرمت میکردم و یک SQLServer2008 توپ نصب میکردم
    (که البته همین را انجام داده ام!!!!)

كد attach dbfilename رو هم بنويسم يا فقط در app . config و فرم اوليه ام لازم هست كه كد attach رو بنويسم؟
    طبیعاً هر کجا ConnectionString را قید کرده و نوشته اید باید اصلاح شود.
    البته در یک برنامه نرمال و صحیح معمولاً باید ConnectionString در یک مکان مشخص باشد و حتی تغییر آن بعد از کامپایل هم ممکن باشد و نیازی به تغییری برنامه نباشد.

من sql2000 رو نصب كردم و conection string رو به صورت زير تغيير دادم ولي باز هم با پيغام خطا برخوردم فكر مي كردم كه در اين مورد ديگه مشكلي نباشه

cn.ConnectionString = "Data Source=(local);AttachDbFilename=E:\project_Data.MD F;Integrated Security=True"

اين هم پيغام خطا هست كه متوجه منظورش نشدم

محل زندگی

سلام
    شما باید بانک را attach کنید
    من یادم نمی آید تا حال در نسخه 2000 به صورت غیر attach کار کرده باشم و خیلی بعید هم میدانم این نسخه قابلیت کار با دیتابیس بدون attach را داشته باشد.
    اگر میتوانید نرم افزاری را که در پست 37 گفتم تهیه یا دانلود کنید، شاید راحی باشد.

البته نمونه کدهایی که برای attach بود هم همین عمل را انجام میداد و اگر تمام نکات رعایت میشد باید کار میکرد.
    و اگر همه کارها را به دقت انجام داده اید و attach انجام نشده بود و با این مشکلات اخیر که شما میفرمائئد همه اعمال را انجام میدهید و به نتیجه نمیرسید، من اینطور برداشت میکنم که شاید sqlserver و windows شما دچار مشکل شده باشند و با نصب مجدد ویندوز مشکل حل شود.
    (گرچه من خودم تا حالا شاهد برخی اتفاقاتی که شما تشریح میکنید نبوده امف مثل وصل شدن udl پست 30 و عدم وصل شدن برنامه!!)

بحرحال اگر نرم افزار فوق را توانستید دانلود و نصب کنید و یا ویندوزتان را عوض کنید، باز شاید بتوانم کمک کنم وگرنه دیگر از تئوری پردازی و پیشبینی دلایل و راه حل، تهی شده ام (!!!) و دیگر نمیتوانم کمکی به شما بکنم.

میبخشید و انشا ا... پس از این همواره موفق باشید.

سلام
    کسی نسخه sqlexpress 2005 کم حجم که نرم افزار باش کار کنه داره؟ بذاره واسه دانلود.
    مرسی

محل زندگی

سلام
    بهتر بود سوال را در تاپیکی مجزا میپرسیدید...
    بهرحال همانطور که ذکر شده لینک دانلود مشخص است.

SQL Server 2005 Express-SP2 36MB

SQL Server 2008 Express 61M
    (که البته به مخلفات دیگری هم نیاز دارد که در همین لینک موجود است)

اگر هم VS را نصب کرده باشید و یا CD/DVD اش را داشته باشید، نیاز به دانلود ندارید و میتوانید فایل نصب نسخه express2005 را پیدا کنید.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •