نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: تبدیل فایل mde به mdb

تبدیل فایل mde به mdb

سلام. من یک برنامه access دارم و اشتباهی فایل mdb اونو پاک کردم . ولی فایل mde ش رو دارم. ماژولش password داره و گزارشات توش برام مهمه که بتونم برشون گردونم. password ماپولاشم دارم. نتونستم برنامه ای پیدا کنم که free باشه و این کارو واسم انجام بده . اگه شما میتونید کمکم کنید مرسی

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

نقل قول: تبدیل فایل mde به mdb

نقل قول نوشته شده توسط Mahtab_702 مشاهده تاپیک
    سلام. من یک برنامه access دارم و اشتباهی فایل mdb اونو پاک کردم . ولی فایل mde ش رو دارم. ماژولش password داره و گزارشات توش برام مهمه که بتونم برشون گردونم. password ماپولاشم دارم. نتونستم برنامه ای پیدا کنم که free باشه و این کارو واسم انجام بده . اگه شما میتونید کمکم کنید مرسی

free فكر نكنم باشه ولي من متونم به mdb برگردونم ولي بدون كد هاش چون كداش فعلان نتونستم تا حلا ولي بهmdb برمگردونم تا تغيرات لازم بدم و بعد با همون برنامه به mde بر مگردونم كدهاي قبل را اجرا مكنه خواستي فايل بده با هزينه كم بر مگردونم

تبدیل فایل mde به mdb

مرسی ولی دونستن راه برگردوندنش واسم مهمتر بود . چون فقط میخوام حدود 8 ساعت کار از دست رفتم رو بر گردونم و از برنامه روز قبلش backup دارم. فقط چند تا گزارشه . به هر حال ممنون

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

نقل قول: تبدیل فایل mde به mdb

خوب دوست خوب من برنامه به شما مدم كه باهش اين كار انجام بدي نه خودم انجام بدم

Tnx

اگر قصد کمک دارید من عجله دارم چون الان نشستم و دارم سعی می کنم دوباره گزارشاتم رو بسازم-می دونید که دوباره کاری چه کار کسالت آوریه

Talking نقل قول: تبدیل فایل mde به mdb

سلام
    MDEUnlocke رو امتحان نکردی بگو نسخه کرک شدش رو برات آپلود کنم و لینکش رو بزارم
    البته ورژن 1.3 است.

Lightbulb نقل قول: تبدیل فایل mde به mdb

سلام دوست عزيز ، اگه ميشه لينك دانلودش را هرچه سريعتر آپلود كنيد، واقعاً نياز دارم!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •