در نگاه اول نظر شما قابل تعمق است ولی این را عرض کنم که پراکندگی موضوعات و تعدد موضوعات دلیل بر این نیست که تعداد بیشتری به آن زبان برنامه نویسی علاقه بیشتری دارند و بعضا مشاهده میشود که بعضی از پستها فقط یک جواب دارند و اونهم جوابی نیست که علمی بوده باشد بلکه اصطلاحا یک آف تاپیک است که اصلا ارزش علمی ندارد و سایر کاربران برای خالی نبودن عریضه اقدام به پست آنها میکنند
توضیحا عرض کنم که روزانه تعداد زیادی از پستهای نامربوط . تکراری. آف تاپیک. غیر علمی . غیر اخلاقی .و ...... توسط مدیران بخشها به بخش "مدیران" و بخش "سطل آشغال" منتقل میشود که تاکنون این مورد در این فروم مشاهده نشده است و هر کدام از دوستان این فروم خود به منزله یک مدیر نظارت کامل بر پستهای خود دارند

هر چند بنده اعتقاد دارم که تعداد کاربران محیطهای برنامه نویسی vb و delphi از فاکس پرو بیشتر است(که دلایل این موضوع قبلا در همین فروم مورد بحث قرار گرفته) لکن هر زبان برنامه نویسی موضوعات متمرکزی دارد که بعنوان قابلیتهای همان زبان مورد بحث میباشد و کم و بیش در تمام زبان های نسل سوم مشاهده میگردد
موضوعاتی از قبیل برنامه نویسی وب بیس . تهیه ریپورت . کلاسها . اکتیویکسها . فرمها . و ... اغلب از موضوعات رایج و بحث بر انگیز هر زبان برنامه نویسی است که ب کرات مورد سوال و جواب قرار میگیرد

به هر حال بنده از نظر جنابعالی نهایت استفاده را خواهم برد و خیلی دوست دارم تا کلیه دوستان این فروم هم در مورد پیشنهاد جنابعالی اظهار نظر نمایند تا تغییرات احتمالی مورد نظر دوستان را اعمال نمائیم

نکته آخر اینکه باب انتقاد و پیشنهاد در این فروم و صد البته مجموعه برنامه نویس کاملا باز بوده و هریک از مدیران میبایست از نظرات سازنده تمام اعضا (کمال استفاده برای پربارتر کردن مجموعه) استفاده نمایند
و اینکه بنده هیچگونه ارجحیتی نسبت به سایر دوستان ندارم مگر سابقه قبلی که باعث گردیده تا از طرف مدیریت محترم سایت (حاج مهدی گل) به این مسئولیت گماشته شوم