نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: کمک در ایجاد یک کد گرافیکی

کمک در ایجاد یک کد گرافیکی

سلام به همه دوستای گلم

کسی می دونه چه جوری میشه این کاری که می گم رو تو دلفی انجام داد

من یک فرم دارم که تو Background فرم یک عکس گذاشتم
    و روی فرم یک سری Label گذاشتم و جلوی هر کدام یک عکس که به صورت یک دایره سه بعدی و توش یک کلمه تایپ کردم . ( مثلا : یک عکسم یه دایره سه بعدی که توش نوشتم ثبت اطلاعات ) .

حالا چه جوری و با چه کدی و با چه روشی می تونم کدی بنویسم که وقتی Pointer موس رو روی عکس دایره ها بردم او دایره بزرگ بشه و بیاد تو حالت انتخاب .

( یعنی وقتی اشاره گر موس رفت روی هر کدام از دایره ها اون دایره یکم بزرگتر از بقیه بشه به صورتی که به حالت انتخاب شده باشه . مثل این اتوران ها ) ؟

ممنون از هم فکری همه دوستای گلم

کاربر دائمی آواتار Hamid_PaK
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: کمک در ایجاد یک کد گرافیکی

ساختن چنین چیزی نیازمند اینه که دکمه ها رو جدا بسازید و بر روی فرم قرار دهید و برای HighLight دکمه ها نیز می شه از روش های تغییر رنگ و یا چیزهای دیگری استفاده کرد، بزرگ کردن دکمه ها زیاد کار عاقلانه ای نیز ولی تمام این موارد رو بسادگی میشه با فلش پیاده سازی کرد.

یا حق ...

با سلام

دوست عزیز یکی از دوستان بنده با #C این کار رو انجام داده بدون استفاده از فلش

آیا کدی هست که بشه این روش را انجام داد ؟

تو رویداد جابجایی موس پنجرت بنوس که اگه مختصات x و y کرسر موست مساوی مختصات Top و Left عکس مثلا 1 بود عکس 1 رو Width و Height ش رو + 5 بکونه و اگه کرسر موس از محدودش خارج شد -5 بکنه که به حالت عادی برگرده و اگرم اصلا نبود که کاری نکنه ...

در ضمن برای تعریف شرط یادت نره که باید کرسر موس رو با کل محدوده ی عکست مقایسه کنی ...

سلام.
    ببين ميتوني براي رفع مشكلت از 2تا imageاستفاده كني بزارشون روي هم يكيشو عكس انتخاب نشده buttonقرار بده و دومي حالت انتخاب شدش دومي hiddenباشه بعد تو حالتهاي image1تو قسمت mouse over ميتوني image1مخفي يا همانhidden كني image2رو show
    اميد وارم منظورت را درست فهميده باشم و كمك كرده باشم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •