صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 97

نام تاپیک: پروژه ساخت آنتی ویروس

نقل قول: پروژه ساخت آنتی ویروس

سلام.حالا من این آنتی ویروس را فارسی کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک دانلود فایل اجرایی
    رمز عبور:52111

عالیه:..
    خوبه:...
    متوسطه:...
    بده...
    خیلی بده:...
    ...را برام به ehsan.forghani@yahoo.com ایمیل بزنین!!!!!!!!!

کاربر دائمی آواتار sang9111
    محل زندگی
    ایران عزیز

نقل قول نوشته شده توسط alfa1988 مشاهده تاپیک
    سلام من ميخوام يك آنتي ويروس به زبان اسمبلي بنويسم به عنوان پروژه ترم ميخام يكم تحقيق كنم و واسه چند تا ويروس كه با فلش منتقل ميشن آنتي ويروس بنويسم لطفا منو راهنمايي كنين
    بابا بیخیال حالا بعضی قسمتاشو بنویسی یه چیزی ولی می خوای کلشو با اسمبلی بنویسی
    دوستان من مدت هاست که می بینم شما در تلاشید که واقعا یک آنتی ویروس بنویسید واقعا جای تبریک داره که اهداف بزرگ دارید
    ولی این هدف دیگه زیادی بزرگ اگه این همه اطلاعاتتون یه جای دیگه با وقت کمتر صرف می کردید الان یه چیزی شده بود
    یک مثل هست که میگه تو جایی با دشمن بجنگ که با آن آشنایی
    تو این سرزمینی که انتخاب کردید گم میشیدا
    خسته هم نباشد چون واقعا کار علمی و سختی

هر آنتی ویروس شامل یه محیط گرافیکی و یه بانک اطلاعاتی هست
    توی بانک هم اسم ویروس های قابل تشخیص توسط آنتی ویروس نوشته شده
    بنابر این
    اگه می خوای آنتی ویروست خوب از آب در بیاد با یه زبون دیگه مثل سی شارپ بنویس که فکر کنم چون پروژه دانشجویی هست نمیشه
    و ابتدا شروع کن یه بانک درست کن و اسم هر ویروسی که می دونی توش بنویس البته این طوری خیلی آنتی ویروست ضعیف از آب در میآد چون ممکنه اسم بعضی ویروسا رو ندونی و همچنین آنتی ویروست نمی تونه ماهیت برنامه رو چک کنه تا ببینه برنامه ماهیتش ئیروسی هست یا نه
    به هر حال من فکر می کنم کار سختی باشه خیلی سخت
    اصلا ولش کنی بری سراغ یه برنامه دیگه بهتره البته فقط نظر شخصی منه

رفيق حداقل سورس آنتي ويروس را بزار تا ما هم بتونيم كاري برات بكنيم

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

نقل قول نوشته شده توسط ra0661 مشاهده تاپیک
    رفيق حداقل سورس آنتي ويروس را بزار تا ما هم بتونيم كاري برات بكنيم
    سورس اين برنامه تو پست شماره هشت از همين تاپيك وجود داره. (ايشون فقط فارسيش كردند)
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

سلام رفيق خيلي تشكر از كمك ات ولي من اين را كه گرفتم من مي خواستم از اين دوست كه اين را نوشته در خواست كنم كه سورس آنتي اش را بزاره تا ما هم كمكي كنيم همين با زهم تشكر مي كنم
    ------------------------------------------------
    pm_hamze

پروژه ساخت آنتی ویروس
    **با سلام به همه دوستان گلم ومدیران زحمت کش و خوب این سایت فوق العاده**
    در پست های قبلی خواهش کردیم از مدیران عزیز که در مورد ساختار ویروسها یا تروجانها و کرمها شروع به بحث کنیم که با مخالفت مدیران عزیز مواجه شدیم و ما هم با تمام وجود قبول کردیم و دیگر بحثی در مورد این مطلب نموند.
    اما چند سالی است که من در مورد ساختار برنامه های آنتی ویروس تحقیق می کنم و تا حالا چنتا آنتی ویروس ساده در عین حال نسبتا خوب نوشته ام اما اگر دوستان تمایل داشته باشند با همکاری همه آخرین بر نامه آنتی ویروسی که نوشته ام رو کاملتر کنیم و بتوانیم به دیگران هدیه کنیم.
    می خواهیم در ابتدا برنامه نوشته شده را براتون توضیح بدهم و دوستان نظرات-انتقاد و پیشنهادهاشون رو ارائه کنند.
    1-در ابتدا برنامه دارای یک بانک اطلاعاتی ایست که شما می توانید با آمدن ویروس های جدید به برنامه معرفی کنید که تاکنون من نزدیک به 1000 تا ویروس رو معرفی کردم.
    2-یکی از قسمتهای برنامه چک کردن اسم فایل های موجود در سیستم یا فایلهای جدید با اسامی مندرج در بانک اطلاعاتی.
    3-بستن پروسه از تسک منیجر بر اساس نام موجود در بانک اطلاعاتی
    4-بررسی ریجستری و پاک کردن کلیدهایی که اسامی مندرج در بانک اطلاعاتی وجود دارد.
    5-کنترل تمام وقت قسمتهای RUN در ریجستری و STARTUP .
    تا کنون همین کار هارو انجام دادم اولا که دوستا نظر بدهند که آیا این کارها درست است یا نه دوم اینکه نظر بدهند در مورد اظافه کردن قسمتهای دیگه و سوم اینکه به نظر من آنتی ویروسهای معمول داخل فایل رو هم بررسی می کنند و نصبت به یک سری کدها عکس العمل نشون می دهند که من نتونستم فایلها رو ادیت کنم و یک سری دستورات خاص رو درون آن جستجو کنم.چون هر ویروسی با یک بر نامه نوشته میشه و من نتئنستن فایلها رو اینطوری بررسی کنم.
    با تشکر از دوستان منتظر نظراتتون هستم

کاربر دائمی آواتار emadfa
    محل زندگی
    رشت

البته یک چیز مهم که متاسفانه دوستان به اون اشاره نکردند, روش Heuristic Analysis هست که برای نوشتن یک آنتی ویروس از هر چیزی مهمتره. چون حتی با به روز بودن بانک اطلاعاتی آخر سر هم این خود آنتی ویروسه که باید با شبیه سازی و بررسی ساختار برنامه مخرب بودن اون رو تشخیص بده.

موفق باشید.

سلام رفيق خيلي تشكر از كمك ات ولي من اين را كه گرفتم من مي خواستم از اين دوست كه اين را نوشته در خواست كنم كه سورس آنتي اش را بزاره تا ما هم كمكي كنيم همين با زهم تشكر مي كنم
    ------------------------------------------------
    pm_hamze
    این دربه در اخراج شده

Arrow نقل قول: پروژه ساخت آنتی ویروس

سلام می خواستم پروژه اسمبلی تحول استاد دهم شما می توانید کمکم کنید:
    برنامه ای بنویسید که تقویم یک سال دلخواه را روی خروجی نمایش دهد؟(برای این منظور سال مورد نظر و روز اول سال از ورودی گرفته شود و تقویم یک ماه خاص آن که از کاربر سوال می شود نمایش داده می شود).
    توجه: برنامه باید کبیسه بودن یا نبودن سال مورد نظر را در نظر بگیرد؟

لطفا کمک کنید
    چه ربطی به این تاپیک داره؟
    سوالتون رو تو بخش اسمبلی به عنوان تاپیک جدید مطرح کنید.اینجا جاش نیست.

کاربر تازه وارد

سلام به دوستان

بذارید مشکله همتون رو یکجا حل کنم
    آقا هرکی سورس آنتی ویروس رو داره بذاره بعد همه خصوصیات آنتی ویروس ها یکجا جمع کنیم یک آنتی ویروس بدیم بیرون به نام همه دوستانی که کمک کردن

--------------------------------------------------------------------
    وبلاگ من :http://www.mk-groups.persiangig.com
    سایت آوزشی هک ایرانیان راه اندازی شد( با قابلیت آپلود فایل نا محدود با حجم نا محدود) :
    http://mehdi-sz.ning.com

نقل قول نوشته شده توسط miradli مشاهده تاپیک
    با سلام
    برای درک بهتر از کارکرد آنتی ویروس بد نیست به یک پروژه اپن سورس و سورس کد های موجود نگاه بندازیم تا نتیجه بهتری بگیریم ، من خودم بیشتر چیزهایی که الان می دونم از سورس کدها یاد گرفتم !
    یک آنتی ویروس اپن سورس که با زبان ویژوال بیسیک 6 نوشته شده ( تحت مجوز GPL منتشر شده ) از سایت sourceforge دانلود کرده بودم ، حالا ضمیمه می کنم تا شاید با مطالعه اون حرکت خوبی انجام بشه .

1 فایل اول حاوی سورس کد ویروس اسکنر .
    2 فایل دوم حاوی سورس کد آنتی ویروس به همراه کنترل های گرافیکی و ظاهری زیبا به همراه بهینه ساز سیستم .
    3 فایل سوم حاوی برنامه کمپایل شده آنتی ویروس موجود در فایل دوم .

امیدوارم مفید باشه و ازش استفاده بشه
    ________________________-
    سلام - آيا نمي شود در پروژه دومي CRC فايل را داد؟ در پروژه اولي كه شد، اما در دومي موفق نشده ام
    با تشكر

با سلام-اتفاقا من هم چند وقتی که دارم یه آنتی ویروس می نویسم و ضمن اینکه چند تا سوال داشتم می خواستم بگم شناسایی ویروس با نام آن کار اشتباهی است چرا که خیلی از ویورس ها از نام های تصادفی استفاده می کنند.ضمن اینکه مثلا اگر خودشون را در استارت آپ رجیساری ثبت کرده باشند می تونند بجای استفاده از نام درایو سیستم عامل از x استفاده کنند بنابراین برنامه شما این گونه ویروس ها را شناسایی نمی کنه
    یک سوال هم داشتم و اون هم اینکه چجوری می شه فایل های در حال پردازش را با مسیرشون در یک لیست نشون بدیم-این خیلی مهم است که مسیر اون ها را نشون بده.
    با استفاده از یک سری از کامپونت های ویزوال بیسیک میشه یه آنتی ویروس مثل آنتی ویروس های حرفه ای ساخت-یعنی گزینه هایی مثل اسکن ایمیل-ضد هرزنامه-و...-هم چنین میشه اسکن هوشمن ساخت که 99% ویروس ها را به راحتی شناسایی می کنه-

سلام-بانک اطلاعاتی این آنتی ویروس بل چی ساخته شده و چجوری که نمیشه بهش دسترسی داشت؟

با سلام ای ول
    دستتون درد نکنه منم دارم شروع به برنامه نویسی می کنم الان هم C#‎ را به صورت نیمه حرفه ای بلدم

سلام دوستان
    درسته این تاپیک قدیمیه اما من این برنامه رو دانلود کردم اما نمیفهمم که دیتابیس ویروسها کجاست؟
    میشه لطف کنید بگید توی دیتا بیس یه ویروس چی ذخیره میشه؟

با سلام
    برای درک بهتر از کارکرد آنتی ویروس بد نیست به یک پروژه اپن سورس و سورس کد های موجود نگاه بندازیم تا نتیجه بهتری بگیریم ، من خودم بیشتر چیزهایی که الان می دونم از سورس کدها یاد گرفتم !
    یک آنتی ویروس اپن سورس که با زبان ویژوال بیسیک 6 نوشته شده ( تحت مجوز GPL منتشر شده ) از سایت sourceforge دانلود کرده بودم ، حالا ضمیمه می کنم تا شاید با مطالعه اون حرکت خوبی انجام بشه .

2 فایل دوم حاوی سورس کد آنتی ویروس به همراه کنترل های گرافیکی و ظاهری زیبا به همراه بهینه ساز سیستم .

هدف اختراع چرخ نیست دوست عزیز
    اما یادگیری این موضوع درک خیلی مسایل دیگه رو بالا میبره. حداقل اگه بفهمیم یه انتی ویروس چطور کار میکنه خیلی چیزا رو یاد گرفته ایم!

کاربر دائمی آواتار MohsenB
    محل زندگی
    ایرانم

سلام به همه

کسی کدی ، کامپوننتی داره که بشه روی کار تمام برنامه های در حال اجرا نظارت کرد ؟

مثلا بشه فهمید برنامه ها الان دارن به چه فایلهایی اکسس میزنن ؟

یه چیزایی مثل Alfa File Monitor رو پیدا کردم ولی روی ویندوز 7 خطا میده .

کاربر دائمی آواتار AlgorithmX
    محل زندگی
    X!X!X!X!X!X!X

من یک پروژه ضد ویروس به زبان VB6 دارم! امدوارم که به دردتون بخوره!

حجمش حدود 1 مگه اما چون سایت قبول نکرد مجبورشدم 3 تیکش کنم!
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار akbarg64
    محل زندگی
    خراسان

سلام.یه سوال دارم.در مورد فایل های آپدیت یه توضیحی بدین.اصلا در مورد این توضیح داده نشد.ممنون.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط MohsenB مشاهده تاپیک
    سلام به همه

کسی کدی ، کامپوننتی داره که بشه روی کار تمام برنامه های در حال اجرا نظارت کرد ؟

مثلا بشه فهمید برنامه ها الان دارن به چه فایلهایی اکسس میزنن ؟

یه چیزایی مثل Alfa File Monitor رو پیدا کردم ولی روی ویندوز 7 خطا میده .
    واسه این کار باید با مفاهیم Hook آشنا باشید ، برای نوشتن آنتی ویروس لازم هست که تمامی عملیات هوک در سطح کرنل انجام بشه و لازمه اون نوشتن درایور و تسلط بر ++C هستش پس بهتر هست موتور آنتی ویروس رو با این زبان پیاده سازی کنید ( البته کل پست ها رو مطالعه نکردم و اگر قرار هست آنتی ویروسی طراحی بشه عرض کردم ).

داداش ها بزار رو یکیشون تمرکز کنیم و هر کدوممون رو یه قسمتش کار کنه و بعد از تموم هر کس سورسشو میزار بعد یه چیز باحال ازش در میاد نظرتون چیه

کاربر دائمی آواتار hasht.rood
    محل زندگی
    هشترود

سلم دوستان
    بنده سورس كامل انتي ويروس كاسپر اسكاي ورژن 8 رو دارم
    اگر ميتونيد همكاري كنيد و يه انتي ويروس كامل بسازيم پ.خ بدين
    منتظرم

کاربر دائمی آواتار Hossenbor
    محل زندگی
    پارس

اینجور نمیشه یک هماهنگ کننده پروژه باید باشه که برای هر شخص یا گروه یک رویه کاری معرفی کنه تا پروژه به نحو احسنت پیش بره یکی برای مثال بر روی رابط کاربری کار کنه یک چند نفر رو هسته برنامه کار کنند و از این قبیل چیزا منم میخواستم همراه باشم ولی حیف که دانش برنامه نویسیم به اون حد مناسب نرسیده

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    ارومیه

وقتی می خواید انتی ویروس بسازید از کجا می فهمید که ویروس کجا جا خوش کرده یا برای هر ویروس یک برنامه یا سورس جدید می نویسید

نقل قول نوشته شده توسط Hossenbor مشاهده تاپیک
    اینجور نمیشه یک هماهنگ کننده پروژه باید باشه که برای هر شخص یا گروه یک رویه کاری معرفی کنه تا پروژه به نحو احسنت پیش بره یکی برای مثال بر روی رابط کاربری کار کنه یک چند نفر رو هسته برنامه کار کنند و از این قبیل چیزا منم میخواستم همراه باشم ولی حیف که دانش برنامه نویسیم به اون حد مناسب نرسیده
    فعلا که زننده ی این تاپیک، محروم شدهحالا به هر دلیلی.
    خودتان یکی را حَکَم قرار بدید که پی گیر قضیه باشه نه تشنه سورس کد و منفعت طلب و ...

کاربر دائمی آواتار jafar2012
    محل زندگی
    ایران *****

ببخشید که ما هم یه قدمی تو این تاپیک زدیم
    ولی Dezfoul راست می گه وبا نظر Hossenbor موافق هستم
    ولی یه سوالی هست چند وقته توسرم هست ایا استفاده از بانک اطلاعاتی مناسب هست یا به عبارتی این اسم یا پسوند یا ساختار ویروسی رو که می خواهیم داخل بانک اطلاعاتی ذخیره کنیم نمیشه جای دیگه ای ذخیره کرد و ایا بانک اطلاعاتی قابل اطمینان است یا به عبارتی کستی نموتونه به راحتی توش دست کاری کنه
    سوال دوم ایا یه انتی ویروس می تونه 0و1 رو هم تحلیل کنده یا به قولی شناسایی بکنه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    35°41′46″N 51°25′23″E

بعضی آنتی ویروس های هوشمند، کد اجرایی فایل ها رو هم تجزیه و تحلیل می کنند. بقیه از روی یه چیزی مثل اثر انگشت (Hash) فایل های ویروس رو تشخیص می دن.

الان بیشتر ضد ویروس های همین ایرانی خودمون که اسم نمیبرم از دیتابیس نود 32 و بقیه استفاده میکنن به سادگی فقط کار سختشون این بوده که تونستن به دیتابیس این ویروس کش ها نفوذ کنن حالا به تریقی و با برنامه خودشون بچسبونن

خوب ما هم از همین جاش استارت را میزنیم و جلو میریم تا چیز خوبی ازش در بیاد

با سلام

از دوستان برنامه نویس کسی میتونه
    یه لطفی به من کنه و این برنامه SMP_Virus_Scanner.zip همین 89 کیلوبایتیه.
    کسی میتونه منوی ABOUT رو از زیر منوی اصلی help بذاره جای خود help و مابقی زیر منوی help رو کلا پاک کنه
    یعنی جای help روی about بگیره در منو بار.
    کسی میتونه این کار رو بکنه؟
    ضروری واسم و آپ کنه؟

کاربر تازه وارد آواتار djnew2009
    محل زندگی
    isfahan

سلام
    تو آنتی ویروست سعی کن از Process injection هم استفاده کنی
    تو شرکت هایی که آنتی ویروس می سازند میان از این تکنیک هم استفاده می کنند

دوستان عزيزي كه ميان و يه جوابي مينويسن و ميرن توجه كنن
    هر كسي اينجا يه چيزي نوشته تا چند ماه بعد يكي ديگه اومده يه چيز ديگه نوشته و رفتن پشت سر خودشون رو هم نگاه نكردن اينجوري كار به جايي نميرسه
    يه پيشنهاد دارم :
    من خودم مي خواستم يه همچين مطلبي رو شروع كنم ولي چون ديدم تكراريه اومدم تو اين تاپيك كه شايد بشه كاري كرد ولي ديدم فايده اي نداره اينجا هيچي گير نمياد و هيچكس سر نميزنه . دليل اصلي هم اينه كه كسي پيگير مطلب نيست و ليدر اين تاپيك هم به دليل استقبال سردي كه از كارش شده بيخيال اينجا شده و خودش به تنهايي كار رو دنبال كرده
    دوستان عزيز اگه حاضرن شروع كنيم چند نفر اعلام آمادگي كنن مطالب بي محتوا رو از اين تاپيك حذف مي كنيم كه دوباره جون بگيره
    من هستم تا آخرش هم هستم و پيشنهاداتي هم براي ادامه مسير دارم ولي نياز داريم كه يه تيم تشكيل بديم
    بياين اعلام آمادگي كنين
    خود راه بگويدت كه چون بايد رفت.
    آخرین ویرایش به وسیله Gharibi.co : پنج شنبه 25 خرداد 1391 در 16:35 عصر

همه افرادي كه حتي يه بار هم به اينجا سر نميزنين و اصلا اين چيزايي رو كه نوشتم رو نميخونين توجه كنين :
    نوشتن آنتي ويروس اونقدر ها هم كه فكر مي كنين كار پيچيده و سختي نيست تا الان چند نفر رو سراغ دارم كه اين كار رو به تنهايي انجام دادن از جمله همين نويسنده اين تاپيك چيزاي خوبي هم از آب در اومدن ولي به دلايلي كامل نبودن و نياز به كار گروهي دارن

بياين اعلام حضور كنين باور كنين ميشه موفق شد

ببينيد دوستان به نظر من همه چيز پول در آوردن نيست و اكثر افرادي كه اينجان براي پول نيومدن . اولين مزيتي كه براي همه داره اينه كه با همديگه آشنا ميشيم و جداي از اين محيط علمي و مجازي و در دنياي خارج مي تونيم دوستاي خوبي براي هم باشيم ضمنا ميشه يه كار بزرگ رو تقسيم كرد بين چند نفر تا هم سريعتر نتيجه بده و هم براي بالاتر رفتن سطح علمي عاليه .
    آخرین ویرایش به وسیله Gharibi.co : جمعه 26 خرداد 1391 در 15:45 عصر

محل زندگی
    پارس

سلام دوست عزیز اگر تو مطالبت تو ضمینه برنامه نویسی مخصوصا سی پلاس پلاس هست خوبه من هستم از انتی ویروس کاری که من بلد شدم حذف فایلهایه ویروسه بر اساسه اسم اگه اراده کنیم میتونیم پیش بریم الان پیشنهاد من اینه یک انتی ویروس کوچلو برای نمونه بسازیم که اول گروه با هم متچ بشه دوم بتونیم گروهو سازماندهی بهینه بکنیم و دوما ما باید به سوالایی از این قبیل که چه نیازی به ساخت انتی ویروس هست یا این انتی ویروس چه چیزی داشته باشه که براش امتیاز حساب بشه پیشنهاد من فعلا یک انتی ویروس کوچک که درایو یو اس بی رو اسکن می کنه و فایل اتو رانو غیر فعال یا حذف کنه یا انتی فلیم بسازیم فایلاش که مشخصه و کاراییشم تقریبا مشخصه

محل زندگی
    پارس

در ضمن دوستان با تجربه اگه امکان داره ایده ها و نظراتونو بدین و اینم بگم امتحانامه امکان شروع پروژه اصلی برام نیست تا اون وقت یک جمع بندی و یک تحقیق می کنیم و رویه پروژه کوچولو شروع می کنیم

دوست خوبم خوشحالم كه بالاخره يه علاقه مند پيدا شد ما الان سه نفر شديم من و شما و خود شروع كننده تاپيك . ايشون از 2 سال پيش اين كار رو شروع كرده به نتايجي هم رسيده ولي نيمه كاره مونده ميشه از تجاربش استفاده كرد
    چند موضوع هست كه بايد مد نظر قرار بديم
    اول اينكه نوشتن يه همچين آنتي كه شما ميگين براي شروع شايد كمي دلخوش كننده باشه ولي اگه بخوايم موفق بشيم بايد وقت و انرژي رو براي اصل كار بزاريم البته نميدونم براي شما چقدر زمان ميبره اگه مي تونين توي يه زمان كوتاه به طوري كه لطمه به درس و وقتتون نزنه به قول معروف براي دست گرمي بد نيست
    موضوع دوم : نتايج تحقيقاتي كه به صورت كلي تا الان كردم اين بوده كه اولا زبان برنامه نويسي مهم نيست ولي ترجيها خونواده سي باشه بهتره (براي دسترسي بهتر به كرنل )بعد از اون مهم موتور اون آنتي ويروسه كه بر بايد تصميم بگيريم به چه شكلي كار كنه مثلا مثل كسپر سكي ديتابيس داشته باشه يا مثل نود فوت پرينت ها رو دنبال كنه كه كلا 2 سيستم متفاوت ولي كارا هستن
    موضوع سوم :تخصص هاي مورد نيازه براي انجام اين پروژه .
    بهترين راه اينه كه از هر زبون برنامه نويسي كسي فرد واردي رو تو گروه داشته باشيم چون يه سري سورسهايي رو ميشه تو نت پيدا كرد و با مهندسي معكوس اونها عملكرد دقيق يه آنتي قوي برامون روشن ميشه به جز اون به افراد شبكه كار حرفه اي هم نياز داريم در حدي كه بتونيم با سوراخ هاي ويندوز و بك دورها دقيقاآشنا بشيم و بستنشون رو توي آنتي خودمون مد نظر قرار بديم . به جز اين موارد يه آلگوريتم نويس ماهر نياز هست كه فقط كارش نوشتن يه آلگوريتم خيلي قوي و بدون نقص براي موتور آنتي باشه
    پيشنهاد من اينه كه از هر 2 روش كسپر و نود استفاده كنيم و يه جورايي 2 موتوره باشه برنامه اينجوري مو لاي درزش نميره بدست آوردن ديتابيس هم زياد سخت نيست ولي مهم روش به كار بردنشه
    اميدوارم دوستان ديگه هم به زودي به جمعمون بيان كه گروه رو ببنديم و كار رو استارت بزنيم
    لطفا هر كسي كه تخصصي داره حتي اگه فكرميكنه به درد اين كار هم نميخوره اعلام كنه شايد يه جورايي براي بخشي از كار از تخصصش استفاده كرديم
    منتظر پيامهاي شما هستيم

برای این که ما از نرم افزار های داخلی حمایت کنیم ، به امید خدا هر وقت درست و تکمیل شد می توانید بر تست فنی اش روی مرکز تست ما هم حساب کنید

ما برای شما تست فنی رایگان می گیریم ، خوبه ؟

برای اطلاعات به سایت زیر مراجعه کنید

www.u0vd.org

محل زندگی
    پارس

سلام من استارت کردم چندتا سوال دارم گرفتن امضای فایل یعنی چی همون کد md5 یا sh1 هست یا نه و سوال دوم اگه بله ایا تمام قسمت فایل برای بدست اوردن امضا استفاده میشود و سوال سوم روش رئال تایم پروتکتینگ چیه و دوما فرقش با حالت کرنل مود چیه و کدوم بهتره برای استفاده اگه باهم فرق دارن و سوال چهارم چه مدت زمان برای من طول میکشه تا این روشو پیاده کنم و سوال پنجم روش هوش مصنوعی تو این زمینه چیه و چطوری میشه پیاده اش کرد و سوال ششم اولین قسمتی که باید روش تمرکز کنم چیه با تشکر

نقل قول نوشته شده توسط antimalware مشاهده تاپیک
    برای این که ما از نرم افزار های داخلی حمایت کنیم ، به امید خدا هر وقت درست و تکمیل شد می توانید بر تست فنی اش روی مرکز تست ما هم حساب کنید

ما برای شما تست فنی رایگان می گیریم ، خوبه ؟

برای اطلاعات به سایت زیر مراجعه کنید

www.u0vd.org
    از لطفت ممنون رفيق حتما اين كار رو خواهيم كرد

دوستان عزيزي كه فرصت انجام اين كار رو ندارن ولي از نظر فني اطلاعاتي دارن كه فكر مي كنن به درد ما ميخوره خوشحال ميشيم كه نظراتشون رو اعلام كنن .

از همه دوستان برنامه نويس حرفه اي خواهش مي كنم سوالاتي رو كه براي بچه هاي گروه ايجاد ميشه بدون پاسخ نزارن اميدوارم همه افراد بازديد كننده حد اقل يه سهم كوچيك هم كه شده توي اين پروژه گروهي داشته باشن حتي با جواب دادن به يه سوال

ضمنا تا الان 4 نفر شديم و همونطور كه دوست عزيزم Hossenbor گفت كار استارت خورده زبون پايه براي اين كار ++C انتخاب شده و به اميد خدا بزودي شاهد خبراي خوبي هستيم
    اگه باز هم كسي مايله براي همكاري دست گرمش رو صميمانه مي فشاريم

سلام اقا من تز ارشدم روی همین موضوعه.خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم

نقل قول نوشته شده توسط mohssen67 مشاهده تاپیک
    سلام اقا من تز ارشدم روی همین موضوعه.خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم
    دوست عزيز عاليه اگه ممكنه كمي از تجاربتون و زمينه برنامه نويس تون بگين

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید